Şimdi Ara

♦BlackBerry Passport♦BlackBerry Passport Silver Edition| Kullanıcıları Kulübü /ANAKONU (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
16
Favori
66.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sacriof24

arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim, telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve memnuniyetlerim-şikayetlerim aşağıdaki şekilde;

-----Insta10 uygulamasını pro olarak satın aldım ona rağmen story'leri görüntüleyemiyorum. Daha iyi bir instagram uygulaması mevcut mudur?

+++++Twitter gayet başarılı memnun kaldım.

+++++Whatsapp da şuan için pek bir sorun görünmüyor, BB uygulamasını kullanıyorum.

-----Beni en rahatsız eden husus iyi bir youtube uygulaması bulamamam, youtube u çok kullanırım ve mevcut uygulama bir browserdan farksız neredeyse..

+++++Browserı fena değil açıkcası pek kullanmadığım için dert etmedim fazla, ama daha iyi bir browser önerisi olan varsa deneyebilirim.

------Spotify kurdum fena değil, aracıma bluetooth ile bağlıyorum cihazı ve sürekli telefonun müzik uygulamasını açıyor, kapatıyorum zorla tekrar açıyor, 4-5 denemede kapatıp spotify a geçebiliyorum. Saçma sapan birşey anlayacağınız :)

+++++Malzeme kalitesi bence çok iyi, yazılım sıkıntılarını dikkate almazsak telefonun fiyat / performansı mükemmel...

----- kameralar ve özelliklerinden pek anlamam Video ve fotoğraf çekimlerinden açıkcası pek memnun kalmadım, iphone 6 ile daha iyi çekim yapıyordum diyebilirim, acaba bir program mı kurmak gerekiyor emin olamadım...

İyi günler dilerim.

İnstagram ve youtube un orjinal android uygulamaları gayet düzgün çalışıyor hocam. Sadece çalışan versiyonunu bulacaksın. Keşke ınst10 a para vermeden danışsaydın.

Kamera olayı çok iyi denemez. Ama fotograf çekerken elini sabit tutarsan kesinlikle daha iyi çekiyor. Yani bir kaç saniye odaklaması lazım.

Uygulamaların çalışan versiyonları bu videonun altında link olarak var.
    https://youtu.be/fv8Sa5BuHnU
    https://youtu.be/wgZPz9y0bzs
    https://youtu.be/2TXWNraKrS8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler whatsapp işini ne yapacağız

Android mi kullanmak mantıklı yoksa üçüncü parti ara yazılım mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf tipini ve kasasını begendiğimden biraz önce şuan almanyada olan babama sipariş verdim silver edition modelini , 179 Euro ya. İyi mi ettim kötü mü bilemiyorum.

Şuan LG G3 Titan kullanıyorum, 3 yıl oldu memnunum. Yorumlarınızı merak ediyorum
  • Arkadaşlar merhaba,

Dün anlık gaza gelme sonucu , Priv'i de deneyimlemek istediğim için satın aldım. Dolayısı ile Passport SE cihazım satılık. Konuyu inceleyen, ikinci el satın almak isteyen varsa ilanımı değerlendirebilir.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-temiz-blackberry-passport-silver-edition--128077608
  • bu telefonu öneriyor musunuz arkadaşlar. daha önce z30 kullanmıştım .Şuan iphone 6s var . 16gb. Hafıza sürekıli doluyor ve müzik yüklemek biraz sıkıntılı . BB ye dönmek istiyorum ama uygulama sıkıntısı yaşarmıyım şuan. Whatsupp ınstagram falan sorunsuz çalışıyor mu. Maksadım farklı tarz bir telefon almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

bu telefonu öneriyor musunuz arkadaşlar. daha önce z30 kullanmıştım .Şuan iphone 6s var . 16gb. Hafıza sürekıli doluyor ve müzik yüklemek biraz sıkıntılı . BB ye dönmek istiyorum ama uygulama sıkıntısı yaşarmıyım şuan. Whatsupp ınstagram falan sorunsuz çalışıyor mu. Maksadım farklı tarz bir telefon almak

Sıkıntı yaşarsın. Alma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalınan Nokia E6 Silver telefonum içimde ukde kaldığı için aldım kullanıyorum 6 aydır ikinci telefon olarak. Daha çok hotspot olarak işime yarıyor (stanbul dan uzakta laptop uma interneti BB Passport sağlıyor şu an ) 2017 yılında asıl telefon olması zor maalesef.

tabi daha aldığım ilk gün Google ID kurup Google Play Store u aktif ettim. Android app leri kurabiliyorum. Ancak Google Play Services sıkıntısı var. Buna bağlı app ler çalışmıyor. Google Play Services in modifiye edilmiş sürümü lazım ve her güncelleme için bunu bulmak gerekiyor uğraşmadım.

- Android Youtube: Google Play Services yuzunden çalışmıyor. BB youtube uygulama değil internet sayfası aslında
    - Android Twitter : Çalışıyor ancak kucultup tekrar uygulamaya dondugunuzde bazen kilitleniyor
    - Facebook Messenger Instagram pil düşmanları asıl telefonum da bile yuklu degiller yorum yapamayacağım
    - kamera: resim cekerken sabit tutmak lazım ışıklı ortamda güzel çekiyor hala
    - 4.5g den güzel görüşülüyor ses kalitesi iyi
    - android whatsapp ta resimgonderemiyorum. internette baktım birkac cozum onerisine bir tane denedim olmadı sonra uğraşmadım... yazı imoji vs sorunsuz gidiyor geliyor. Blackberry whatsapp cok kotu android versiyoundan sonra. zaten desteği bitiyor sanırım yakında Blackberry için...
    - kılıfını burda istedigim gibi bulamadım (cüzdan kılıf) orijinalleri şaka gibi 300tl idi... amazon dan aldım.
    - pili de bir günlük iyi kullanırsanız

sonuç olarak asla asıl telefon olamaz ancak klayyede yazmak eski günleri hatırlamak ve Blackberry im var demek için ideal bir telefon.

tüm bunlara rağmen hala isteyen varsa Blackberry Passport u bana mesaj atabilirsiniz. yeni projeler için elimden çıkarmayı düşünüyorum. İ

• omaTR kullanıcısına yanıt
    3. Parti yazılımlar zamanla hata vermeye baslıyor.Ozellıkle nemory studıos un yazılımları hep hatalı. Apk olarak yüklemek daha verimli oalacaktır.2018 başında Apk whatsapp kullanacagız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PROJECT2501 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın. 1. Telefon olarak kullanmak çok eksik hissetmenize neden olacaktır. Ben işyerinde passport umu iş telefonu olarak kullanıyorum ve çok faydasını görüyorum. Mail,whatsapp, Bbm, Bbm video görüşme sms mesajlaşma, scanner, Word, excell, pdf, liste hazırlama gibi uygulamaları yoğun kullandığındam çok verimli oluyor.Sanal klavyeden bıktıysanız ve fiziksel klavye hastasıysanız(kı alışınca sanal klavye asla kullanmıyorsunuz) passport ve passport SE tam size göre bir telefon oluyor.

Ancak bu telefonun daha doğrusu işletim sisteminden dolayı facebook instagram twitter facebook messenger uygulamaları sıkıntılı.3. Parti yazılımlarda eksık.mesela instagram hikaye canlı yayın yok. Twitter Hub bildirimi artık gelmıyor.androıd apk kursanızda oda versiyonları çalışmıyor yada başlarda çalışıp hata veriyor yada bazen hiç hata vermiyor sıkıntısız kullanıyorsunuz tamamen şans.deneye deneye bulmanız gerek.

Bu yüzden bu telefon sosyal medyayı aşırı kullanın biri hiç çok yanlış olucaktır. Tasarımı, malzeme kalitesi fiziksel klavyesi masaya koyduğunuzda duruşu muhteşem ama içi bir nevi yarım kalmış bir his yatarıyor.

Alacaksanız bunları düşünerek alın. fıyatıda makul seviyelere gelmişken dusunulebılır .ozellıkle mail, grup mail iş ortamında firmalara toplu mail gönderme alma, Bbm çevreniz varsa whatsapp ,sms touch klavye ve fiziksel klavye seviyorsanız asla kacırmayın.keyıfle kullanırsınız

.Dıger türlü almanız hata olucaktır.

Pili de yoğun kullansanız dahi günü rahat cıkarıyor.az kullanırsanız 1,5 günü bile bulursunuz.

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    telefona gp services, dolayısıyla apk yüklemek zor mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Kesinlikle haklısın. 1. Telefon olarak kullanmak çok eksik hissetmenize neden olacaktır. Ben işyerinde passport umu iş telefonu olarak kullanıyorum ve çok faydasını görüyorum. Mail,whatsapp, Bbm, Bbm video görüşme sms mesajlaşma, scanner, Word, excell, pdf, liste hazırlama gibi uygulamaları yoğun kullandığındam çok verimli oluyor.Sanal klavyeden bıktıysanız ve fiziksel klavye hastasıysanız(kı alışınca sanal klavye asla kullanmıyorsunuz) passport ve passport SE tam size göre bir telefon oluyor.

Ancak bu telefonun daha doğrusu işletim sisteminden dolayı facebook instagram twitter facebook messenger uygulamaları sıkıntılı.3. Parti yazılımlarda eksık.mesela instagram hikaye canlı yayın yok. Twitter Hub bildirimi artık gelmıyor.androıd apk kursanızda oda versiyonları çalışmıyor yada başlarda çalışıp hata veriyor yada bazen hiç hata vermiyor sıkıntısız kullanıyorsunuz tamamen şans.deneye deneye bulmanız gerek.

Bu yüzden bu telefon sosyal medyayı aşırı kullanın biri hiç çok yanlış olucaktır. Tasarımı, malzeme kalitesi fiziksel klavyesi masaya koyduğunuzda duruşu muhteşem ama içi bir nevi yarım kalmış bir his yatarıyor.

Alacaksanız bunları düşünerek alın. fıyatıda makul seviyelere gelmişken dusunulebılır .ozellıkle mail, grup mail iş ortamında firmalara toplu mail gönderme alma, Bbm çevreniz varsa whatsapp ,sms touch klavye ve fiziksel klavye seviyorsanız asla kacırmayın.keyıfle kullanırsınız

.Dıger türlü almanız hata olucaktır.

Pili de yoğun kullansanız dahi günü rahat cıkarıyor.az kullanırsanız 1,5 günü bile bulursunuz.

pek gereksiz bi cevap ama whats app destegini cekecek mi? silver almak üzereyim. satan adam marketinden kalkacak sadece dedi. google play markette sıkıntı olmaz dedi bana yardımcı olunuz. kalkacak mı kalkmayacak mı...
    https://faq.whatsapp.com/tr/bb/20951501
    birde tavsiye edermisiniz? ilk telefonum olacak. kullanıcıların bi yorum bırakmasını rica ederim.

• | OMG! | kullanıcısına yanıt
    google dan arayıp bulabileceğiniz birkaç dosyayı kuruyorsunuz ayrıca youtube video ları da mevcut... google id gibi apk ler... android le uğrasmışlığınız varsa sorun olmaz
  • Yıllardır istiyorum ki bir gün komple android kurabilelim telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 10 Ekim 2017; 14:24:20 >
  • Axiaziz kullanıcısına yanıt
    şimdilik google play store framework ile idare edeceğiz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PROJECT2501 -- 12 Ekim 2017; 10:48:48 >
  • PROJECT2501 kullanıcısına yanıt
    Valla hoca ben sıkıldım o işlerden, kullanmayı bıraktım. Kıyıp kimselere de veremedim. Evde öylece duruyor.

Bu dediğimi soran binlerce insan var yabancı sitelerde falan da hep dönmüş konu, bir gün delikanlının biri çözerse kutudan çıkarır, Android kurar kullanırım. Yok çözülmezse de, duracak, ilerde anı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Valla hoca ben sıkıldım o işlerden, kullanmayı bıraktım. Kıyıp kimselere de veremedim. Evde öylece duruyor.

Bu dediğimi soran binlerce insan var yabancı sitelerde falan da hep dönmüş konu, bir gün delikanlının biri çözerse kutudan çıkarır, Android kurar kullanırım. Yok çözülmezse de, duracak, ilerde anı olacak.

bi blackberry silver kullanalım dedik herkes rafa kaldırıyor. hic mi calışmıo bu cihaz? aktif kullanan yok herhalde...
  • denizci535 kullanıcısına yanıt
    silver olmasa da düz Passport olsa da kullanıyoruz hala... yalnız değilsin...
  • denizci535 kullanıcısına yanıt
    Hocam net kullanılır, onda sıkıntı yok. Ben cihaz daha dünyada ilk çıkarken, 3 sene önce Dubai den aldım. 1,5-2 sene de gayet kullandım. (Cihazı o kadar sevdim ki, silver çıkınca, silver a geçtim.)
    Benim android diye bir derdim de yok. Ama bu her şeyi güç bela kur, hata versin, yok işte ekran uyumsuz, yok klavye uyumsuz, artık baydı.

Bu adamlar kendi işletim sistemini adam etse veya bu telefona android kurulsa aynı gün yine kullanmaya başlarım. Ama şu haliyle evde yatmaya mahkum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROJECT2501

silver olmasa da düz Passport olsa da kullanıyoruz hala... yalnız değilsin...

ha passport ha silver adı zaten passort :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Hocam net kullanılır, onda sıkıntı yok. Ben cihaz daha dünyada ilk çıkarken, 3 sene önce Dubai den aldım. 1,5-2 sene de gayet kullandım. (Cihazı o kadar sevdim ki, silver çıkınca, silver a geçtim.)
    Benim android diye bir derdim de yok. Ama bu her şeyi güç bela kur, hata versin, yok işte ekran uyumsuz, yok klavye uyumsuz, artık baydı.

Bu adamlar kendi işletim sistemini adam etse veya bu telefona android kurulsa aynı gün yine kullanmaya başlarım. Ama şu haliyle evde yatmaya mahkum.

tamam artık android baydı. yıllardır android kullandım. artık buglar ve güncelleme sıkıntıları para kazanma hırsları yüzünden 3gb ramli telleri bile güncelleme veremiok yalanlarından sonra soğudum.
    samsung un kendi telefonlarını yavaşlatmaları. sarj sorunları cıkartmaları gibi... note 4
    sony in ısınma problemleri. xperia z5
    htc nin ısınma problemleri. htc 10
    tek en iyisi meizuydu yazılımda. sarjda vs sıkıntı cıkarmıyordu.
    artık bu sebeplerle blackberry e gönlüm kaydı.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.