Şimdi Ara

♦BlackBerry Passport♦BlackBerry Passport Silver Edition| Kullanıcıları Kulübü /ANAKONU (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
16
Favori
66.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hâlâ bir umut bakıyorum nette arada, komple android yapmanın bir yolunu bulacaklar mı diye? Görünürde yok maalesef artık olmayacağını kabul etmem gerekecek sanırım.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Kullanilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Hâlâ bir umut bakıyorum nette arada, komple android yapmanın bir yolunu bulacaklar mı diye? Görünürde yok maalesef artık olmayacağını kabul etmem gerekecek sanırım.

Ôyle bir ihtimal olsa iki tane kapalı kutu silver edition alır koyarım kenara.
    Maalesef yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kergit kullanıcısına yanıt
    Benim de kullanıp özlediğim model silver passport, ona en yakın cihaz gümüş key2 onunda fiyat 4bin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

Benim de kullanıp özlediğim model silver passport, ona en yakın cihaz gümüş key2 onunda fiyat 4bin
    en yakın olamaz üstad. Çin malı tcl üretimi kalitesi alakasız.
    ayrıca passport un en orjinal tarafı kare şekliydi.
    android 6 yüklenmesi söz konusu olsa o bile yeter
  • CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    Pasaport kullandim suan Key2 kullaniyorum emin ol Pasaportun tasarimi, kullanim kolayligi, yazilimi, malzeme kalitesi cok daha iyiydi. Bana gore blackberry kendi yazilimini gelistirmek yerine androide gecmekle ayagina sikti. Key2 da 6gb ram var genede arada kasiliyor dusun artik android hic kullanisli degil cok kalitesiz bir yazilim ios a kafa tutucak tek yazilim blackberry os du.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scheisse kullanıcısına yanıt
    Bence de kendi bb os işlemcisi daha iyiydi. 10-20 tane kafa uygulama desteklese yeterdi. İkinci parti uygulamalar bir yere kadar götürüyor. 1 seneye yakın kullanmıştım malzeme kalitesi 10 numara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon 500 tl ye alınır mı? Letgo sahibinden felan yüklenir mi arada araba bakıyoruz sıkıntı yasamayalim?

• olur olur o fiyata iyidir, ufak tefek işlere gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antbyotic

olur olur o fiyata iyidir, ufak tefek işlere gelir.
    450 tl ye indirdi son olarak. alınır mı diyorsunuz? birde bu cihazın snapdragon 800 versiyonu mu var? benim alacağım silver edition ama sdragon 801 var galiba doğru mudur?
  • Benim bildiğim kadarıyla 2 modelde sadece kasa farkı var işlemci olarakta sd800 var. Şahsen 450tl ye Silver E. alırdım bence uygun. Ama şunu söyleyeyim bulut tabanlı uygulamaları kullanamayabilirsin, Google hizmetleri desteği istiyor örn. Chrome/haritalar/fotoğraflar gibi yada bazen uyarı verip çalıştığıda oluyor. Alo der mesajlaşırım, maillerime bakarım, yada deneme yanılma yoluyla çalışan .apk'ları kurup kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antbyotic -- 7 Ocak 2019; 14:35:31 >
  • Var mi satan arkadaslar ? 2.tel olarak aliyim hemde biraz kurcalayim diyorum ankaradan temiz varsa pm bekliyorum

• Şu telefonun Android versiyonu bi çıkmadı ya çıksa dakika düşünmez alırım alışamıyorum şu klavyesi olmayan telefonlara.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • google hizmetleri sorunsuz çalışıyormu?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.