Şimdi Ara

♦BlackBerry Passport♦BlackBerry Passport Silver Edition| Kullanıcıları Kulübü /ANAKONU (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
16
Favori
66.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu telefona komple Android kurmanın bir yolu olsa keşke.

Muhteşem olur be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Şu telefona komple Android kurmanın bir yolu olsa keşke.

Muhteşem olur be.

Yukleyen var sende yuklersin fakat tam verim alamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Aa bir yolu var mı gerçekten, ben olduğunu bilmiyordum, hatta mümkün olmadığını düşündüğüm için araştırmamıştım bile.

Verim alamamaktan kastettiğin nedir, sıkıntı olan bölüm ne acaba?

Edit: Bu arada biraz bakındım eğer böyle bir şey mümkünse bile maalesef nasıl yapılabileceğine dair bir anlatım yok. Bir tane video var
    Şöyle bir video var ama pek bir bilgi yok;https://www.youtube.com/watch?v=MVnf_O4567w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 9 Nisan 2017; 19:58:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cassation

"Çok şükür bozuldu" kısmında çok güldüm doğrusu :)

Keşke sorularınızın cevaplarını bilseydim ben de uzaktan uzaktan bu telefonu takip ediyorum ama Android marketten uygulama indirildiginde de telefonun şarjı 1 günü ancak çıkarabiliyormus bu beni daha çok endiselendiriyor

Ben telefonu ve pcyi işimi görmeye devam ettiği sürece bozulmadan değiştirmeyenlerdenim :)

Ahh şarjı bir gün de gitse yeterki android uygulamarda sıkıntı yaşanmasa. Araştırıyorsun biri diyor whatsapp android sıkıntısız kullanabiliyorum, tam seviniyorsun tamam alırım diyorum sonra başka konu dikkatini çekiyo "whatsapp..instagram'ım.. çalışmıyor" diye. Sonra biri diyor fixer ı var onu kullan, diğeri de yok olmuyo bende diyor. İnsanların artık mecburen eli ayağı olmuş az sayıdaki uygulamada bile sorun çıkartan bir telefonu, bedava verseler kullanmak istemiyosun
    En son çok sevdiğim BB Bold telefonumda yaşamıştım. Zor bela whatsapp yüklemiştim ve öyle yıllarca kullanmıştım. Sonra bozulunca androide dönmüştüm, dedim ohh bu ne rahatlık, marketten indir kur
    Tabiki BB nin yerini hiçbiri tutamaz, gerçektende bir ayrıcalıktır fakat kendi ürettiği telefona - sisteme değer vermeyen bir firma, kalkıp BB ios işletim sistemli artık telefon yapmayacaz derse uygulama geliştiriciler ne yapsın... "Yok abi sen yapmasanda biz uygulamamızı senin artık hayali platformunda geliştirmeye devam edecez" mi diyeceklerdi..

Ben yinede Haziran'ı bekleyeceğim bakalım ne olacak, passportu kaç yıl bu uygulamalar ile kullanabilecez. O zaman karar vereceğim almak için, nalet olsun böyle aşka sevgiye

• hediye olarak aldım ama kullanamadılar. Satayım dıyorumm ama aşık oldum telefona. ınstagram kurdum ama çoklu fotolar tekli gözüküyor. Bunun çözümü var mı

• Telefona komple Android kurma konusunda bir gelişme var mı, internette bir-iki tane video, resim falan var aylardır dolaşan, eğer bunlar doğruysa da ama henüz bir "nasıl yapılır" bilgisi yok.
  • whatsapp çalısıyormu hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scheisse

whatsapp çalısıyormu hala

Bir kaç gün önce nemorystudios tarafından Whatsapp için client uygulama yayınlandı. Eksikleri var ama yakında onlarda giderilirse resmi uygulamasını aratmayacak gibi.
  • beyler alınır mı be aşık oldum resmen telefona daha önce Q10 kullandım çok memnun kalmıştım
    htc one m7 2. senesini doldurdu yeter artık diyor
  • Scheisse kullanıcısına yanıt
    Bende whatsapp hala çalışıyor. (Haziranda sonmuş.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ekin -- 6 Mayıs 2017; 17:56:48 >
  • Merhaba , pasaport'a fb messenger ile veya Whatsapp üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyor mu?

• Kanadadan aldığım blackberry passport satılıktır arkadaşlar. Pasaport kaydı yok. 3 ay daha kullanılabilir. Fiyat 600 TL. Kutusu ve şarj aleti var. Birde yanında blackberry orjinal kılıf vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 21 Mayıs 2017; 0:18:33 >
  • Cihaz 1 aylık ve 600 liraya satıyor musunuz yani? Eğer öyleyse çok üzüldüm.. Bu kadar güzel bir cihazı ne hallere düşürdü BlackBerry..

• Arkadaşlar merhaba,

Eski bir blackberry kullanıcısıyım 3 adet model kullanmıştım daha önce. Sonrasında iphone a geçiş yaptım iphone 5 ve şuan son olarak iphone 6 kullanıyorum.

Açıkcası klavye ve tasarım hoşuma gittiği için uzun süredir Passport almayı düşünüyorum. Bugün tam satın alacaktım ki whatsapp ile ilgili söylentiler vb. haberlerini forumdan öğrenmiş bulundum.

Eminim ki benden önce de bu konuyu soranlar vb. olmuştur, hem güncel bir mesaj göremediğimden hem de tüm yazıları taramak için zaman bulamadığımdan tekrara sebebiyet vermiş olacağım belki, bu nedenle özür diliyorum.

Şuan passport almak mantıklı mıdır? Uygulamalardaki ufak tefek hatalar çok önemli değil açıkcası benim için, ama hiç kullanamamak korkutuyor doğrusu... Şuan Iphone da instagram - youtube - whatsapp harici pek bir uygulama kullanmıyorum, bir de mail tabii.
    Bu nedenle siz kullanıcıların bu bilgiler doğrultusunda önerileri benim için çok önemli, satın almalı mıyım passport? +'ları -'leri nelerdir. yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sacriof24

Arkadaşlar merhaba,

Eski bir blackberry kullanıcısıyım 3 adet model kullanmıştım daha önce. Sonrasında iphone a geçiş yaptım iphone 5 ve şuan son olarak iphone 6 kullanıyorum.

Açıkcası klavye ve tasarım hoşuma gittiği için uzun süredir Passport almayı düşünüyorum. Bugün tam satın alacaktım ki whatsapp ile ilgili söylentiler vb. haberlerini forumdan öğrenmiş bulundum.

Eminim ki benden önce de bu konuyu soranlar vb. olmuştur, hem güncel bir mesaj göremediğimden hem de tüm yazıları taramak için zaman bulamadığımdan tekrara sebebiyet vermiş olacağım belki, bu nedenle özür diliyorum.

Şuan passport almak mantıklı mıdır? Uygulamalardaki ufak tefek hatalar çok önemli değil açıkcası benim için, ama hiç kullanamamak korkutuyor doğrusu... Şuan Iphone da instagram - youtube - whatsapp harici pek bir uygulama kullanmıyorum, bir de mail tabii.
    Bu nedenle siz kullanıcıların bu bilgiler doğrultusunda önerileri benim için çok önemli, satın almalı mıyım passport? +'ları -'leri nelerdir. yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam ekim ayından beri passport se kullanıyorum.
    Ben alırkende aynı tartışmalar vardı whatsapp aralıkta bitiyordu insta yoktu vs.
    Gözümü karartıp aldım cihazı. O fiyata alabileceğin diğer cihazlara beş basacak kalitede bi kasası var zaten.
    sonra google play services ve marketi kurdum.
    Şu anda instagram, google maps, whatsapp ve youtube u orjinal android uygulamalarını kullanıyorum. Bunlara ilave olarak 5 sayfa uygulama yüklü cihazımda (Yapı kredi ve garantinin mobil uygulamaları dahil).
    Tek yapman gereken bu uygulamaların cihazda çalışan versiyonlarını bulup kurmak.
    Ayrıca android whatsapp ta dosya gönderme sorunu vardı onu da waa fixer ile çözüyorsun.
    İstenirse ekran fotosu da atabilirim

• Kergit kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
    Androidden keyif alamadım bir türlü, o nedenle blackberry den sonra iphone kullandım hep, ama dediğim gibi blackberry klavye vb. sebeplerden dolayı hep içimde kaldı. Çok ciddi beklentim olmadığı için telefondan yazdıklarınızı da dikkate alarak sipariş vermiş bulunuyorum. Yazdıklarını not ettim, kendim araştırırım internetten artık :)
  • sacriof24 kullanıcısına yanıt
    Ben de Classic modelini kullanıyorum farklı olmayı seviyorum. Arkadaşın dediği gibi her uygulamayı yukleyebılırsın. Whatsapp kendi marketin de var zaten kullanıyorum şuan, sadece Hazirandan sonra güncelleme almayacak diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacriof24

Arkadaşlar merhaba,

Hocam telefona kuramadığın uygulama yapamadığın işlem var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sacriof24 kullanıcısına yanıt
    Özel msj ile yardımcı olabilirim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim, telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve memnuniyetlerim-şikayetlerim aşağıdaki şekilde;

-----Insta10 uygulamasını pro olarak satın aldım ona rağmen story'leri görüntüleyemiyorum. Daha iyi bir instagram uygulaması mevcut mudur?

+++++Twitter gayet başarılı memnun kaldım.

+++++Whatsapp da şuan için pek bir sorun görünmüyor, BB uygulamasını kullanıyorum.

-----Beni en rahatsız eden husus iyi bir youtube uygulaması bulamamam, youtube u çok kullanırım ve mevcut uygulama bir browserdan farksız neredeyse..

+++++Browserı fena değil açıkcası pek kullanmadığım için dert etmedim fazla, ama daha iyi bir browser önerisi olan varsa deneyebilirim.

------Spotify kurdum fena değil, aracıma bluetooth ile bağlıyorum cihazı ve sürekli telefonun müzik uygulamasını açıyor, kapatıyorum zorla tekrar açıyor, 4-5 denemede kapatıp spotify a geçebiliyorum. Saçma sapan birşey anlayacağınız :)

+++++Malzeme kalitesi bence çok iyi, yazılım sıkıntılarını dikkate almazsak telefonun fiyat / performansı mükemmel...

----- kameralar ve özelliklerinden pek anlamam Video ve fotoğraf çekimlerinden açıkcası pek memnun kalmadım, iphone 6 ile daha iyi çekim yapıyordum diyebilirim, acaba bir program mı kurmak gerekiyor emin olamadım...

İyi günler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.