Şimdi Ara

♦BlackBerry Passport♦BlackBerry Passport Silver Edition| Kullanıcıları Kulübü /ANAKONU (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
16
Favori
66.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 newport mağzasından 1218 lira normal passport inşallah salatalık gelmez :D şaka bi yana ilk defa paralel ithalat ürün alıyom endişem var biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Merhaba Tek suçu kopya çekmek,

n11.com olarak sizlere 11 konuda güvence veriyoruz. Detaylarahttp://****/1VjIaDg sayfasından ulaşabilirsiniz.

n11.com
  • Byone kullanıcısına yanıt
    An itibariyle verdiğim siparişi iptal edip hepsiburadadan se almaya karar verdim

Newport ve cepport BBTURK.com yazilim destekli saticilardir. Forum sitesine girip bilgi alabilirsiniz guvenlik acisindan. Ben SE classic ve priv bu siteden aldim.

Hocam, ortalık karışmış gibi 😁

Kararınızı değiştirmenize sebep olan şey nedir? Merak ettim..

Bu arada zevk meselesi elbette kişisel bir durum bununla beraber SE modeli bana da daha estetik geliyor.

İlk olarak passport modelini incelemeye başladım akabinde SE modeli çıktı karşıma, kasa hatlarının daha yumuşak geçişler yapması cihazı bana göre! Daha estetik kılmış..

Bu arada android temelli ama key-one modelide çok hoş olmuş.

Ama passport BB-10, ekran, tasarım vb. sebeplerden ayrı bir yeri var oda kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Hocam, ortalık karışmış gibi 😁

Kararınızı değiştirmenize sebep olan şey nedir? Merak ettim..

Bu arada zevk meselesi elbette kişisel bir durum bununla beraber SE modeli bana da daha estetik geliyor.

İlk olarak passport modelini incelemeye başladım akabinde SE modeli çıktı karşıma, kasa hatlarının daha yumuşak geçişler yapması cihazı bana göre! Daha estetik kılmış..

Bu arada android temelli ama key-one modelide çok hoş olmuş.

Ama passport BB-10, ekran, tasarım vb. sebeplerden ayrı bir yeri var oda kesin

İlk dubai bilişim diye bi yerden sipariş verdim ama ordaki telefonun klavyesinde arapça harfler varmış iptal ettim daha sonra normali için başka yere sipariş verdim ama aklımda hep se vardı içimde kalmasın dedim

• Passport , Passport SE ,Classic ve PRIV kullandim. Su anda da Passport kullaniyorum.Passport un yeri bende apayri.Klavyede yazmak kadar muhtesem bir his yoktur. Ayrica Passport un klavyesi efsane BOLD 9900 cok benzemektedir.

Blackberry yazilim destedigini cekmedi cihazdan.ihtiyac oldugu zaman guncelleme alir telefonlar..Telefon departmanini satti sadece .Yazilim olarak BB10 destegi devam edecek.Tabikide uygulama acisindan degil ,uygulama firmalarindan bazilari(facebook whatsapp) bu platformdan destegini cekti.Ama android olarak kurup devam ediliyor zaten. En guzel tarafi HUB olayi olmasi.hepsi tek kalemde gozukuyor.

Kisacasi BB10 ve Passport kullanmak ayricaliktir :)

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    Hocam, bir de sizden yorumlamanızı rica etsek!

Passport ve Passport SE

Kullanıcı olarak sizde bıraktığı deneyim farklılıkları nasıl acaba..

Teşekkürler

• arkadaşlar blackberry passport se kullanmakta olan varsa internet ayarlarına yardımcı olabilirler mi?
    mobil ağdan internete bağlanamıyorum.
    telefonuma şöyle bir mesaj geldi öncesinde

Paketsiz internet erişim onayınız olmadığından internet kullanımı yapamıyorsunuz. Onay için INTERNET ONAY yazıp 5555 e gönderin. İnternet kullanımları tarifeniz üzerinden ücretlendirilir,onay vermediğiniz durumda uyarı ayda 1 kez yapılır.

mesajından sonra internete giremedim.

internet paketimde halen 4gb internetim bulunmakta.
    mesaja onay verdim.
    ve halen mobil olarak giriş yapamıyorum. mobil ayarları da şöyle gözüküyor

bilen varsa veya ayarları nasıl olabileceğini biliyorsanız yardımlarınızı beklerim

• Ürün geldi bi heves kullanıyom ekran üstünde beyaz renk gösteriminde sıkıntı var klavyede ezik var şimdi geri yollıcam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 7 Mart 2017; 11:47:8 >
    Hocam çok geçmiş olsun..

Nazar boncuğu diyelim, çok istedin mi aksilikler çıkabiliyor bazen.

Umarım yenisi çok gecikmez!

Gittigidiyordan alın bence cepport tu yanılmıyorsam..

• Byone kullanıcısına yanıt
    Se sanırım birtek hepsiburada da var çok üzüldüm ya yıkıldım resmen ama şunu diyim sesi efsane :D ekranın içinde üst tarafta leke mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Hocam çok geçmiş olsun..

Nazar boncuğu diyelim, çok istedin mi aksilikler çıkabiliyor bazen.

Umarım yenisi çok gecikmez!

Gittigidiyordan alın bence cepport tu yanılmıyorsam..

Ayrıca arka kamera ortalama ama ön kamerayı unutun konmak için konulmuş

Yenisini isteyecekmisiniz?

Ne düşünüyorsunuz

• geçen hafta passport Silver edition için cam filmi almıştım sonra arkadaşım bugün barcelona'dan denk gelip almış elimde şuan fazladan 5 adet ekran filmim var cuzzi bir fiyata ihtiyacı olup pahalıya almak istemeyenlere gönderebilirim.
  • MERHABALAR BENDE BU TELEFONU ALMAK İSTİYORUM AMA ŞUAN KULLANDIĞIM TELEFON WİNDOWS PHONE 640XL VE 5,7 İNÇ EKRANI VAR PASAPORT EKRANI İNÇ OLARAK ÇOK DÜŞÜK AMA EKRAN KARE.PEKİ KIYASLAYACAK OLURSAK 5,7' DE 4,5 KARE EKRANA GEÇİŞ NASIL.AÇIKÇASI ANDROİD VE İOS İŞLETİM SİSTEMLERİ ARTIK SARMADIĞI İÇİN WİNDOWSA GEÇTİM AMA STABİL DEĞİL NEYAZIKKİ.BLACKBERRY MERAK ETTİM İNŞALLAH YAZILIM KONUSUNDA NEKADAR SIKINTI VARSADA MEMNUN KALIRIM.
  • Silver editon kullanıyorum.Şunu söylüm bu telefonda aldığım zevkli kullanımı hiçbir telefonda almadım en üst mobiller dahil
  • Telefon biraz pahalıya gelse de sırf o müthiş kasaya sahip olmak ve Blackberry OS bitmeden son güncel sürümünün keyfini yaşamak için Passport Silver Edition aldım. İnşallah memnun kalırım. Android'den de iPad'de kullandığım iOS'tan da çok sıkıldım.
  • Bende pasaport aldım alışmak biraz zaman alacak belli.telefonu açmak sıkıntı değilde kilitlemek illa güç tuşu ile mi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cettindir

Bende pasaport aldım alışmak biraz zaman alacak belli.telefonu açmak sıkıntı değilde kilitlemek illa güç tuşu ile mi olacak.

BlackBerry de ayarlar menüsünden kısayollar ve hızlı aramalar var orada Passport için 26 harfe kısayol ataya bilirsin güç kilit tuşu içinde atama mevcut telefonunuz ana ekranda iken K tuşuna basılı tutun direk telefonu kilitleyerek kapatacaktır

Mesala sürekli aradığınız bir kişiyi de kısayol ataması yaparak arama ekranına girmeden direk arayabilir siniz

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.