Şimdi Ara

BlackBerry KEYone resmi olarak tanıtıldı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
90
Cevap
3
Favori
6.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• BlackBerry KEYone resmi olarak tanıtıldı

Masaüstü ekranım bu oldu.
    Çok beğendim.
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    katılıyorum BB os bence mukkemmel olabılırdı android e geçerek hata yaptıklarını düşünüyorum mağazalarına yatırım yapsalardı bile daha iyi olurdu heryer android oldu farklı hiçbirşey yok tek ele indi . BB benim çok beğendiğim bir marka BB passport bana göre efsana bir telefon ama kendi kendilerini bitirdiler
  • Ben çok beğendim. Fiyatı uygun olsa kesinlikle alabilirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel telefon . Hepimiz klişeyiz yoksa kullanmadığımız özellikler için Samsung , Apple takımımız olmazdı . 550$ çok da pahalı değil note 5 , 6s 'ten ucuz bile

• BlackBerry nin müşteri pörtföyü için fiyat normal. f/p ciler tabiki almaz.

Tasarımı gayet güzel ama telefonun.
  • nokia e6 dan sonra dokunmatik ekranlarda hep bir eksiklik hisseden biri olarak

sanırım çıktığında 1 tane alıcam gibi duruyor

• Değişik bi ürün sirf bu yüzden alinabilir ama fiyat yüksek donanim idare eder ama işlemci biraz daha geliştirilebilirdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugares

HTC ve BB nin yüksek fiyatta ki anlamsız ısrarına anlam veremedim :)

Neden yuksek fiyat? iPhone ve Galaxy'ler 650 dolardan baslamiyor mu? 550'ye satiyorlar yine yaranamiyorlar.

BB keske android disinda BB10 tercihi de sunsa, kosup alirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: tugares

HTC ve BB nin yüksek fiyatta ki anlamsız ısrarına anlam veremedim :)

Neden yuksek fiyat? iPhone ve Galaxy'ler 650 dolardan baslamiyor mu? 550'ye satiyorlar yine yaranamiyorlar.

BB keske android disinda BB10 tercihi de sunsa, kosup alirdim.

iPhone ve Galaxy ler 1000 dolardan satsa da alıcısı olur, pazar da yarattıkları bir algı var ama bu iki firma o algıya sahip değiller. Onların tekelleşmeye başladığı piyasayı domine etmenin en etkili yollarından birisi uygun fiyata yüksek performans sunan cihazlar sunmaktır. Öteki türlü ne BB10 işletim sistemi ne de telefonu tutar. Daha dün Android e altına işiyen finli küçük çocuklar gibi diyen Nokia misali silinir gidersin piyasadan.

• Z10 modelini zevkle ve uzun süre kullanmıştım.
    Baktım bu telefonda da o güzelim notification led duruyor.
    Karizma 10 numara.
    Özellikler hiç fena değil.
    İş hattım için bu telefonu almayı düşünebilirim.
    Bakalım ne zaman gelecek.
  • Torch ve bold u çok özledim. Ah ah... Bu telefon ise iphone vari kıro kaba bir tasarıma sahip. Resmen Ali Ağaoğlu beni alsın diye bağırıyor. Hiç mi patron dışında birisine hitap etmez arkadaş? Ahize kısmı, orta tuş olmaması ve alt usb hoparlör tarafı hoşuma gitmedi. Cihaz oldukça kaliteli duruyor orası ayrı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 3 Mart 2017; 1:38:52 >
  • valla arkadaşlar bence şık ve güzel bir cihaz olmuş.Hem android olması da artı bir güzellik.Ben sanal klavyedense fiziksel klavye olmasını tercih edenlerdenim.o yüzden beğendim,tabi fiyatı hoş bir seviyede değil ne yazıkki.
  • Priv kullanıcısı olarak dört gözle beklediğim cihaz. BlackBerry Türkiye'nin attığı maile göre Avrupa ve Amerika ile aynı anda burada da olacakmış. 4.5" 1080p ekrana 3500 mAH batarya ve SD625 ile pil ömrü çok iyi olacaktır diye umut ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: thekingisnaked

Priv kullanıcısı olarak dört gözle beklediğim cihaz. BlackBerry Türkiye'nin attığı maile göre Avrupa ve Amerika ile aynı anda burada da olacakmış. 4.5" 1080p ekrana 3500 mAH batarya ve SD625 ile pil ömrü çok iyi olacaktır diye umut ediyorum.

Merhaba blackberry türkiye diye bir birim resmi olarak yok...

İthalatçı tayfasının kurduğu bazı çakma siteler mevcut ....

Keyone in tr ye geleceğini düşünmüyorum

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Blackberry Türkiye TCL firması ile Türkiye'de tekrar satılacak. Kesin bilgi. Mailinizi PM atarsanız bana gelen maili seve seve sizlere forwardlarım.

• quote:

Blackberry Türkiye TCL firması ile Türkiye'de tekrar satılacak. Kesin bilgi. Mailinizi PM atarsanız bana gelen maili seve seve sizlere forwardlarım.

Pm ledim

• quote:

Birde amerika ve avrupada ne zaman satışa çıkacak mis bilgi var mi

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Avrupa'daki bir kaç ülkede Mayıs 4-5 çıkışlı önsparişler açılmış. (İsviçre, İngiltere vs.)

Ek bilgi ; TCL firması artık dağıtım konusunda sorumlu olan firma. Tahminim Alcatel ürünleri olan her pazara rahatça ulaşacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekingisnaked -- 4 Nisan 2017; 20:19:2 >
  • Arkadas bakiyorum bir allahin kuluda yazmamis fiziksel klavyemi kaldi ya firma batti sahibi degisti mallik degismedi i phonda direndi uzun sure buyuk ekranli tefon yapmamak icin reklam yapiyordu tekelle kullanmak icin akillica tasarlanmis diye buyuk simdi buyuk ekranliyi akilsizca mi tasarladiniz yani bunlarda ayni fiziksel klavyede hala direniyor millette yiyor bunlari

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.