Şimdi Ara

BlackBerry KEYone resmi olarak tanıtıldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
6.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Byone

Hocam, fikirlerinize saygi duymakla beraber kalite goreceli bir kavram.. BB9900 modelini bis varken 2 yil kullandim o donemki kullanim aliskanliklarima gore her ihtiyacimi fazlasi ile goruyordu.

Ben sahsen cok memnun kaldim.

Suanki cihazlari nasildir bilemiyorum ama keyone gercekten ilgimi cekti. . Fiyat olarak 2.000 alti bulursam deneyimlemek isterim

Hocam temel ihtiyaclar noktasında uygulama mağazası bile o kadar kötüydü ki, Yurtdışında özellikle millet android den iphone dan X uygulamayı bulup hemen indirip çok rahat kullanırken ben kullanamıyordum, kullanamadım. mobille idare ediyorduk onda da cihaz aşırı ısınma yapıp bahsettiğim gibi kendini reboot ediyordu. inanın tüm samimiyetimle söylüyorum; ABD de müşteri hizmetleri yetkilisi bana bu smartphone ları günde bir kez açıp kapayın diye yanıt verdi bu sorun için. şaka gibi gelir ama cvp aynen buydu. böyle birşey olabilir mi? Yukarıda yazdığım, hatırlamaya çalıştığım çok komik nedenler bunlar youtube vs. Cihazın temel kullanım noktası konuşma yapabilmek; ama onda bile 40-60 dk sonra aşırı ısınıp kapandığını biliyorum. üstelik cihazı orada return ettim yenisini verdiler onda da aynı sorunlar devam etti. BB gerçekten o dönem pişmanlıktı hala da öyle bana göre. Smartphonelarda design vs bir yana en önemli konu performanstır. bu noktada BB en alt kategorilerde. o dönem o kadar nefret etmiştim ki, 760 USD pay-off yapıp aldığım cihazı 2012 yazında Türkiye ye gelirken 300 USD a verdim. iki kere düşünmedim o derece..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 27 Eylül 2017; 8:45:42 >

• almanya amazon.de (589 euro) 2500 TL artı 150 kayıt ücreti yerine gittigidiyor.com dan almak mantıklı geldi.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/blackberry-keyone-32gb-3gb-ram-12mp-kamera-3505mah-pil-android-islemcili-cep-telefonu-306559636

100 TL de chip para veriyor

ithalat garantisi nedir? sorun olsa bir şekilde çözerler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ranthor

almanya amazon.de (589 euro) 2500 TL artı 150 kayıt ücreti yerine gittigidiyor.com dan almak mantıklı geldi.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/blackberry-keyone-32gb-3gb-ram-12mp-kamera-3505mah-pil-android-islemcili-cep-telefonu-306559636

100 TL de chip para veriyor

ithalat garantisi nedir? sorun olsa bir şekilde çözerler mi?

Selam bende baktım fakat keyone ilk çıkan partide ekran çıkma sorunu var sanırım nisan mayıs sonrası partide o sıkıntı gideriliyor o yüzden alırken üretildiği tarihe bakılmalı. Ben Türkiye'de bu sorunu yaşayacağıma emin olduğum için ( piyasada satılan her türlü ürünün iyisi avrupaya gidiyor kötü-defolu olanlar bize geliyor ) siyah versiyonunu almaya karar verdim 64gb'lık olan, ama okuduğum kadarıyla kargoyla çipli ürünler gümrüğe takılıyormuş bende şu an parise giden arkadaşıma aldırıcaktım ama mağazalarda yok ancak sipariş verip 2-3 gün sonra alabiliyorsun o da dönücek... sanırım yine iphone alıp hiçbir şey yapmamak için kullanıcam..

• aldim, acaip memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ranthor

aldim, acaip memnunum

MERHABA işlemcinini 625 olmasının dezavantajını hissediyor musunuz ?

ekran kalkması vs olabiliyormuş böyle bir durum mevcutmu

cihazın dış hoparlörü 2 tane mi müzik video sesi streo mu ve yüksek mi
  • selam,

ben çok memnunum, 625 den sıkıntı yaşamadım. Pil ömrü muazzam.
    Yalnız bu benim iş telefonum ve beklentim bu yönde, mail surf, döküman erişimi, spotify ve çok fazla chat var içinde...

Ekran yeni gelen cihazlarda yenilendi.
    Dış hoperlörü hakkında hiç bir fikrim yok, neden sordunuz anlamadım. Ben genelde kulaklık kullanırım müzik dinlerken.
    zil sesi iphoneumdan yüksek
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hoparlörlerden biri ses veriyor diğeri mikrofon. Ama arkadaşın dediği gibi ses çok yüksek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

Hoparlörlerden biri ses veriyor diğeri mikrofon. Ama arkadaşın dediği gibi ses çok yüksek

Bu kötü olmuş pasaportta bile çift hoparlördü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q5'im vardı. Açıkçası Blackberry 10 olmasına rağmen memnundum. Gerçekten Blackberry benim için özel bir marka. Bu yüzden Q5'e bile katlanıyordum. Tekrar geri dönmek istiyorum Blackberry'e. Keyone ve Motion fırsat. Keyone özellik bakımından yeterli görüyorum. 625 çipi kullanılması dezavantaj mıdır ? Tek korkum bu. Aldım mı 2 sene en az kullanıyorum telefonu. Bu beni biraz urkuttu. Stabillik sadece çiple alakalı değil elbette. OS'un optimizasyonu da çok önemli lakin bu çip seti ileriki dönemlerde çok kasmaya sebebiyet verir mi tek korkum bu. Yoksa telefon muazzam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.