Şimdi Ara

BlackBerry KEYone resmi olarak tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
6.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır şu BB ye karşı bi zahafım var. Dokunmatik telefona alıştım ancak 2. Hattım için BB klavyeli bi telefon alıcam sanırım. Bu cihazın tasarımı da harika olmuş. Sadece arka kamera çıkıntısını beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugares

HTC ve BB nin yüksek fiyatta ki anlamsız ısrarına anlam veremedim :)

'anlam' kelimesini iki kere kullanıp anlatım bozukluğu yapmışsın.
  • İyide s 625 nedir be kardeşim, güzelim cihaza uyduruk giriş seviyesi bir chip set!

• DH'dan kimsenin almayacağı bir başka BB telefonu.
  • tasarım hoş güzel hoşuma gittide kardeşim sen zaten bitmişsin senin yeniden alevlendirmen gerek güzel bir konsept telefonu neden bukadar para çıkarıyorsun hayır amacın ne dahada kötüyemi gitmek
  • torch tasarımını geliştirip onun üzerinden yürümeleri gerekiyor. klavye olsun eyv da kızak şart. bu tasarımda space butonu en dipte olmalı ki klavye ufacık dursun benim gözüme büyük geldi. oraları ekran almak varken neden plastik tuş alalım ki

• Bize gitmez bu telefon aga

• Valla çok hoş telefon olmuş, şirket çalışanı, iş adam filan olsam direk alırdım tam o adamlara yönelik

Fiyatıda dünya geneli ucuz ama bize pahalı evet

• Ben alırım. Millet pahalı falan filan diyor ama bence kaliteli duruyor. S625 kullanılmasının pile olumlu olarak etkisi var. Ve klavye ne alaka diyenler için, bence süper bir özellik. Eski BlackBerry severler için birebir. Bir kere alışılınca bırakılamayacak bir özellik. Bence olmuş bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle hocam o klavye basma hissi muazzam, mesajlaşma, twitter vb için kullanan gazeteciler, iş adamları, şirket çalışanlarına yönelik bir telefon. Yani tutupda telefonda oyun oynayim filan diyen kişilere gitmez, zaten çoğu kişinin 2.telefon olarak kullanacağı bir model bence ama gerçekten kaliteli duruyor tasarım olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Ben alırım. Millet pahalı falan filan diyor ama bence kaliteli duruyor. S625 kullanılmasının pile olumlu olarak etkisi var. Ve klavye ne alaka diyenler için, bence süper bir özellik. Eski BlackBerry severler için birebir. Bir kere alışılınca bırakılamayacak bir özellik. Bence olmuş bu.

S653 olmaliydi

S625 ile ddr3 ram.. emmc depolama eskide kaldi

• Blackperry şaka yapıyor olmalı.. iğrenç

• Telefonla çok yazı yazanlar için gayet kullanışlı olabilir. Herkes oyun amaçlı almıyor sonuçta bu cihazları. Bence Priv de güzel cihazdı. Bira uygun fiyatlı olsa ve de uygulama desteği saglansa şahsen kullanmak isterim.

Acaba bunda Android çalışır mı?

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Keyone Android 7.1ıle gelecek

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Pardon, tabii ki Android'li bir cihaz. Nedense yazarken BlackBerry markasını görünce aklım eskiye gitmiş :)

• Fiziksel klavye meraklısı çok küçük bir pazara hitap ediyor. Piyasa tercihini dokunmatik ekrandan yana yaparak klavyeli telefonları eledi zaten.
  • bunun pili bitmez ekrana bak bataryaya bak 5.7 inç telefonlarda bile daha az batarya var iş için ideal olmuş.

• Riyaziyeci R kullanıcısına yanıt
    Hahaha +1

• Şekil olarak gerçekten çok hoş duruyor.

Bu telefonun dokunmatik klavyeli ve Snapdragon 821li versiyonunu da sürseler piyasaya çok mantıklı olurdu.

İsteyen fiziksel klavyeli isteyen dokunmatik olanı alır herkes mutlu olurdu.

Şahsen ben bayılırdım dokunmatik olana

• bu bb 7 sinde neyse 70 inde o, akıllanmadı, akıllanmayacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.