Şimdi Ara

Black Ops hikayesi hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
15.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: invisible

Oyunun son videosuna dikat edeniniz var mı:)

evet tam bir muamma
  • Şöyle kapsamlı bi anlatım bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

evet tam bir muamma

Ben çözdüm orayı ama açıklamayacağım:)
  • quote:

quote:

quote:

evet tam bir muamma

o videodan anlıyoruz ki mason kennedy i daha sandalyeye bağlanmadan öldürmüş. zira son bölümde dragovich i boğarken "bana başkanımı öldürtmeyi denedin" diyoruz o da imalı bir şekilde "denedim mi?" diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

quote:

quote:

evet tam bir muamma

o videodan anlıyoruz ki mason kennedy i daha sandalyeye bağlanmadan öldürmüş. zira son bölümde dragovich i boğarken "bana başkanımı öldürtmeyi denedin" diyoruz o da imalı bir şekilde "denedim mi?" diyor.

suikasti biz yapmısız.

• Oyunu bitirdim bitirmesinede hiçbirşey anlamadım bu haftasonu vaktim olunca tekrar bitiricem anca öyle çözücem heralde galiba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

shorty35
    http://forum.donanimhaber.com/m_44476994/tm.htm

Burası daha ayrıntılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Purgatory_

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

bende 2 günde kafede bitirdim ve çok bişey anlamadım arkadaş güzel anlatmış. reznov hayaldi sanırım ama bir yerde takıldım. vorkuta da olması lazımdı sanırım 2 kişi tünele giriyorduk ama yanımızdaki adam ölüyordu ve biz tek başımıza reznov u kurtarıyorduk. o kısımı da açıklayabilirseniz.
    yani tünele hiç mi girmedik yoksa girdikte bişey bulamadık mı aslında
    ve 2. generalin adı kraschenko gibi bir şeydi.
    ayrıca 5. oyundaki rus karakterimiz dimitri petchrenko nun da nova 6 ile hiç yoluna öldürülmesi beni etkileyen bir sahneydi. o sahnede anlamadığımise 2 kafes vardı birinde dimitri diğerinde reznov dinitrinin kafesindekilere nova 6 verildi öldüler ama reznov neden ölmedi? ve ingilizler bastığında steiner dragovvh krashenkov nerdeydi?
    bir bölümde sanırım weawer dı dragovih le birlikte camdan uçuyordu sonra nasıl kurtuldu?
    ayrıca oyunda çok esinlenme vardı metro 2033 oynamadım ama sanırım gaz maskesinin kırılması falan oradan esinlenmeydi.
    helikopterli bölümler müthişti gerçekten :D
    hikaye çok karmaşıktı
    ha birde zombileri anlamamışımdır nedir bu zombi merakı
    sırf bu zombiler yüzünden treyach dan nefret ettim

hemen açıklayım weawer değil woods du zaten ölüyo woods beni üzen bir sahneydi.Vortuka bölümünde reznov var gerçek fakat o bölümde ölüyor ondan sonrakiler reznovun hayali yani bizim beynimizde oluşuyor zaten mason sorgulanırken sürekli yanımda reznov var diyor faka hudson ile weaver hep yalanlıyor hayal görüyosun falan filan die.evt esinlenme olabilir.onlarda ingiliz komandolar gelince kaçıyolardı zaten bagırdıklarında komandonun birisi füze atıyordu bizim kapı kırılıyordu ve kaçıyorduk.petrenko gerçekten kötü öldu

Woods ölmedi oyunun sonunda ölmedigine dair intel de yazan yazılar var hatta bunun konusuda var açılmış.

• 1- Biz kennedy i hangi ara öldürdük ( Herşey bittikten sonramı? )

2- Bizi o elektrikli sandalyeye kim ne zaman oturtuyo. Ve bunu biz kennedy öldürdük diye mi yapıyolar.

3- Clarkedan biz ne istedik. Ondan ne öğrenecektik.

4- Biz Dragovich , freavchenko ve steineri öldürürken tamamen reznov komut verdi diye yaptıysak e o zaman Woods salak mı bize yardım etti ? Hemm Woods mu bizden daha üstün biz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adocat

quote:

Orijinalden alıntı: _Purgatory_

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

bende 2 günde kafede bitirdim ve çok bişey anlamadım arkadaş güzel anlatmış. reznov hayaldi sanırım ama bir yerde takıldım. vorkuta da olması lazımdı sanırım 2 kişi tünele giriyorduk ama yanımızdaki adam ölüyordu ve biz tek başımıza reznov u kurtarıyorduk. o kısımı da açıklayabilirseniz.
    yani tünele hiç mi girmedik yoksa girdikte bişey bulamadık mı aslında
    ve 2. generalin adı kraschenko gibi bir şeydi.
    ayrıca 5. oyundaki rus karakterimiz dimitri petchrenko nun da nova 6 ile hiç yoluna öldürülmesi beni etkileyen bir sahneydi. o sahnede anlamadığımise 2 kafes vardı birinde dimitri diğerinde reznov dinitrinin kafesindekilere nova 6 verildi öldüler ama reznov neden ölmedi? ve ingilizler bastığında steiner dragovvh krashenkov nerdeydi?
    bir bölümde sanırım weawer dı dragovih le birlikte camdan uçuyordu sonra nasıl kurtuldu?
    ayrıca oyunda çok esinlenme vardı metro 2033 oynamadım ama sanırım gaz maskesinin kırılması falan oradan esinlenmeydi.
    helikopterli bölümler müthişti gerçekten :D
    hikaye çok karmaşıktı
    ha birde zombileri anlamamışımdır nedir bu zombi merakı
    sırf bu zombiler yüzünden treyach dan nefret ettim

hemen açıklayım weawer değil woods du zaten ölüyo woods beni üzen bir sahneydi.Vortuka bölümünde reznov var gerçek fakat o bölümde ölüyor ondan sonrakiler reznovun hayali yani bizim beynimizde oluşuyor zaten mason sorgulanırken sürekli yanımda reznov var diyor faka hudson ile weaver hep yalanlıyor hayal görüyosun falan filan die.evt esinlenme olabilir.onlarda ingiliz komandolar gelince kaçıyolardı zaten bagırdıklarında komandonun birisi füze atıyordu bizim kapı kırılıyordu ve kaçıyorduk.petrenko gerçekten kötü öldu

Woods ölmedi oyunun sonunda ölmedigine dair intel de yazan yazılar var hatta bunun konusuda var açılmış.

evet haklısın ben o yazıgı yazdıgımda intelden haberim yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankWoods

1- Biz kennedy i hangi ara öldürdük ( Herşey bittikten sonramı? )

2- Bizi o elektrikli sandalyeye kim ne zaman oturtuyo. Ve bunu biz kennedy öldürdük diye mi yapıyolar.

3- Clarkedan biz ne istedik. Ondan ne öğrenecektik.

4- Biz Dragovich , freavchenko ve steineri öldürürken tamamen reznov komut verdi diye yaptıysak e o zaman Woods salak mı bize yardım etti ? Hemm Woods mu bizden daha üstün biz mi ?

1 sanırım her şey bittikten sonra değil de oyunun bitmesine yakın ama kesin bilgim yok
    2 hayır keneddy için değil sayıların anlamları için ve nova 6 dan bilgi almak için cıa oturtuyor
    3 clarke nova 6 yapımında bulunan bir bilim adamı ondan bilgi alıcaktık amerikan şehirlerine salınacak gazla ilgili falan filan
    4 woods ile hemen hemen aynıyız ayrıca beynimiz yıkandıysada emri kennedy veriyor suikast emrini bir birlik oluşturuluyor o birlikte woods

• 5 yıllık CoD2 oyuncusuyum. CoD çizgiden çıktığı, artık eskisi kadar tat vermediği için inatla yeni çıkan oyunlarını oynamıyordum. CoD Black Ops'un özellikle de oyuncak arabalı videosunu gördükten sonra artık bu yapımcılardan tamamiyle umudu kesmiştim ama bugün öğrendim ki feci derecede ters köşeye yatılabiliyormuş. Ben WWII dönemi hastası birisi olduğum için modern savaştan pek haz duyan birisi değilim biraz da ondan kaynaklanıyordu yeni serileri takip etmemem ama bu son oyun bambaşka olmuş. Hayatımda oynadığım en harika oyundu diyebilirim. Hala şaşkınlık içerisindeyim. Hikayenin çekiciliği, sürükleyiciliği mi dersin, kısa da olsa WWII dönemine gidiş mi dersin(ki yerdeki Mosin Nagant'ı, Mp44 ve Mp40'ı elime aldığımda ağlayacaktım neredeyse) hepsi ayrı ayrı harika. Helal olsun diyorum!

• kennedy'i biz öldürmüş olsak son operasyona çıkamazdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

en iyi senaryolu cod oyunuydu bence

+1
  • Bazı arkadaşlar Kennedy oyunun sonlarına doğru öldü sanıyor halbuki 3. bölümden sonra öldü adam Oyunun başında ölüyor.
  • arkadaşlar, black opsu bitirdikten sonra kennedy suikastini araştırdım. kennedy suikastini araştırırken burdaki tartışmayı gördüm ve ben de fikirlerimi yazmak için üye oldum.

oyunun sondan bir önceki bölümünün (adını hatırlayamadım) sonlarında alex mason proceed to target dedikten sonra oswald compromised diye bağırıyor. bu oswald araştırdığım bilgilere göre kennedy'nin katili sanılan lee harvey oswald. yani mason kennedy'i öldürmedi ama oswald'a öldürttü. yani azmettirdi. oyun bittikten sonra fotoğraflarda da mason'ı görüyoruz. mason'ın bu suikastte parmağı var. ama direkt olarak suikasti gerçekleştirmedi. oyuna göre azmettirici kişi mason.

edit: ayrıca bir şey daha söyleyecem. biz pentagon'da kennedy'den dragovich'in suikast emrini almıştık. yine son bölümden önce reznovla ilgili görüntülerden sonra bir kapıdan çıkıyoruz. kennedy'nin söylediklerini kafasında canlandırıyor. ama dragovich ile değil de kennedy-john-fitzgerald diye başlıyor.(tam hatırlayamadım sonu anywhere ile bitiyor). mason burda kendi işlemiş olabileceğini düşündüm. ama oswald compromised diye bağırınca suikasti kendisi değil de oswald'a işletmiş gibi geldi bana da :D fikri olan cevap yazsın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smith^^ -- 27 Ocak 2011; 2:01:09 >

• ya tamam her sey ii de su oyunu treyarch yapinca hic akilda kalici bir etkisi olmuor nedense cunku mesela cod 4 te bunu tekrardan soluorm cod 4 ten ii senaryolu bir oyun yok o hava hic bir cod oyununda yok simdi cod 4 te o kadar macera dou sahneler varki mesela tam gorev bittikten sonra helikoptere atlliyarak kaciosn tam helikopterden duscekkken adamin yardim edip aliyor seni iste infinity ward farki bu hea bide su ana kadar hep eski donem yada modern gorduk ve bir an soguk savas donemi gorunce hic te olumlu bakmadim oyuna yeni eklenen sey cok ancak sp de o havayi bulamadim ayrica oyunun mp sini oynarkende sıkılıorm benim cod mp oynarken sıkılmama imkan yok ama bu oyunda sıkılıorm bence modern warfare gibisi yok...(bu yorumlarimi eski bir cod ci ve bir cod ustasi olarak soluorm)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smith^^

arkadaşlar, black opsu bitirdikten sonra kennedy suikastini araştırdım. kennedy suikastini araştırırken burdaki tartışmayı gördüm ve ben de fikirlerimi yazmak için üye oldum.

oyunun sondan bir önceki bölümünün (adını hatırlayamadım) sonlarında alex mason proceed to target dedikten sonra oswald compromised diye bağırıyor. bu oswald araştırdığım bilgilere göre kennedy'nin katili sanılan lee harvey oswald. yani mason kennedy'i öldürmedi ama oswald'a öldürttü. yani azmettirdi. oyun bittikten sonra fotoğraflarda da mason'ı görüyoruz. mason'ın bu suikastte parmağı var. ama direkt olarak suikasti gerçekleştirmedi. oyuna göre azmettirici kişi mason.

edit: ayrıca bir şey daha söyleyecem. biz pentagon'da kennedy'den dragovich'in suikast emrini almıştık. yine son bölümden önce reznovla ilgili görüntülerden sonra bir kapıdan çıkıyoruz. kennedy'nin söylediklerini kafasında canlandırıyor. ama dragovich ile değil de kennedy-john-fitzgerald diye başlıyor.(tam hatırlayamadım sonu anywhere ile bitiyor). mason burda kendi işlemiş olabileceğini düşündüm. ama oswald compromised diye bağırınca suikasti kendisi değil de oswald'a işletmiş gibi geldi bana da :D fikri olan cevap yazsın :D

Her türlü Mason'ın bir bağlantısı çıkıyor olay ile. Gerçekten fazlasıyla karışık bir olay, gerçekte de öyledi zaten Kennedy suikastı.

• Namludaki oku kırmızı yapan seyleri (düşmanları) vur. Hikayeye takılma.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.