Şimdi Ara

black friday sale 2014 ps3-ps4 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.304
Cevap
38
Favori
39.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Bestbuy kutulu olarak

Shadow of mordor 24$
    Evil within 24$
    Wolfestein 24$
    Lego 24$
    Metro Redux 24$
    Alien 29$
    Tombraider 19$
    infamous 19$
    Diablo 29$

Fiyatları kes ! 55 TL bir oyun tr de olsa o dükkanı yıkarlar.

Tr'ye gonderim var mi dostum?

Amazondan alırsan var dostum türkiyeye gönderimi. Şimdi baktım amazondada bu fiyatlarda hepsi.

Amazona bakdim simdi ama shadow mordor disinda 25$'a oyun yok. Ben mi bulamadim acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük şov saat 10:00 dan sonra olacak büyük ihtimalle.
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Şu an pek indirim yok bakalım bu gece belli olur asıl.
  • Umutlarım tükenmeye başladı
    Edit: daha cok eksi bekliyordum

Saka bir yana kutulularda iyi indirimler var. Umarım aynısını hatta daha fazlasını dijital de görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 27 Kasım 2014; 19:56:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıl ayın 28'inde TSİ 13.00-14.00 gibi başlamıştı. BF4, GTA 5, AC Black Flag, CoD Ghost gibi yeni çıkmış oyunlar 20-30$ gibi fiyatlardan satılmıştı. Üstelik bazı oyunları alınca 5$'lık indirim geliyordu. Bu indirim kodları sayesinde 5$'dan 3-4 tane oyun almıştım. Büyük ihtimalle bu yıl da indirim olacaktır, biraz sabredin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bestbuy kutulu olarak

Shadow of mordor 24$
    Evil within 24$
    Wolfestein 24$
    Lego 24$
    Metro Redux 24$
    Alien 29$
    Tombraider 19$
    infamous 19$
    Diablo 29$

Amazondan alırsan var dostum türkiyeye gönderimi. Şimdi baktım amazondada bu fiyatlarda hepsi.

Amazona bakdim simdi ama shadow mordor disinda 25$'a oyun yok. Ben mi bulamadim acaba

Eve gidince link atarım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bestbuy kutulu olarak

Shadow of mordor 24$
    Evil within 24$
    Wolfestein 24$
    Lego 24$
    Metro Redux 24$
    Alien 29$
    Tombraider 19$
    infamous 19$
    Diablo 29$

Eve gidince link atarım.

http://www.amazon.com/gp/product/B00GMFKYK8/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• Online code olarak oyunlarda indirim olursa super olur.

• oyunlara indim gelmiş.. 19$ 25$ güzel fiyatlar ama dijıtallerde indirm yok şimdilik

http://www.amazon.com/s/ref=br_mpk_pck-3_lnk-1?_encoding=UTF8&field-pct-off-mp-owner=40-&rh=i%3Avideogames%2Cn%3A6427831011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-5&pf_rd_r=0PM5E3A3B3BQYQCNTT7P&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1954498922&pf_rd_i=384082011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 27 Kasım 2014; 18:55:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Geçen yıl ayın 28'inde TSİ 13.00-14.00 gibi başlamıştı. BF4, GTA 5, AC Black Flag, CoD Ghost gibi yeni çıkmış oyunlar 20-30$ gibi fiyatlardan satılmıştı. Üstelik bazı oyunları alınca 5$'lık indirim geliyordu. Bu indirim kodları sayesinde 5$'dan 3-4 tane oyun almıştım. Büyük ihtimalle bu yıl da indirim olacaktır, biraz sabredin.

Buolursa sana öpücük göndercem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

black friday sale 2014 ps3-ps4

Brezilya psn nin fiyatlar yanlışlıkla görüntülendi. Sol taraf orjinal sağ taraf black friday fiyatı. Burdaki fiyatları baz almayın tabi ama % bazında indirimleri tahmin edilebilir.

Örnek

Shadows of Mordor, Infamous Second Son, Sniper Elite, and The Evil Within %50 gibi bir indirim gorunuyor.

diğerlerinde %30 ile %40 gibi oranlar gorunuyor.

Birde Us psn cuzdanınıza 100$ yükleyip alışverişinizi böyle yaparsanız önümüzdeki ay 15$ geri dönüş yapılacağını unutmayın.

O 15 dolar işi kesin mi?
    Bir de para cüzdanda mı kalıyor çekebiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Geçen yıl ayın 28'inde TSİ 13.00-14.00 gibi başlamıştı. BF4, GTA 5, AC Black Flag, CoD Ghost gibi yeni çıkmış oyunlar 20-30$ gibi fiyatlardan satılmıştı. Üstelik bazı oyunları alınca 5$'lık indirim geliyordu. Bu indirim kodları sayesinde 5$'dan 3-4 tane oyun almıştım. Büyük ihtimalle bu yıl da indirim olacaktır, biraz sabredin.

zaten adamlar bizden 7 saat gerideler. yani saat öğlen 12 orda. beklenen indirimler yarın gelecekdir diye düşünüyorum
  • yarın plus bitiyor yap güzel bir indirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Brezilya psn nin fiyatlar yanlışlıkla görüntülendi. Sol taraf orjinal sağ taraf black friday fiyatı. Burdaki fiyatları baz almayın tabi ama % bazında indirimleri tahmin edilebilir.

Örnek

Shadows of Mordor, Infamous Second Son, Sniper Elite, and The Evil Within %50 gibi bir indirim gorunuyor.

Birde Us psn cuzdanınıza 100$ yükleyip alışverişinizi böyle yaparsanız önümüzdeki ay 15$ geri dönüş yapılacağını unutmayın.

O 15 dolar işi kesin mi?

100 dolari cuzdana yuklemek yetmiyor harcamaniz gerekli :) para geri tabiki cekilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Örnek

O 15 dolar işi kesin mi?

100 dolari cuzdana yuklemek yetmiyor harcamaniz gerekli :) para geri tabiki cekilmiyor

Tabiki harcarımda. İyiymiş ama 100 doları nasıl geçicem bir de o var. Ben ucuzlarsa alıcam zaten. 30 dolar olsa 4 tane oyun almam lazım imkansız. Almam

• Yo alirsin pre order yap zaten iki tane indirim oyunu alirsin 1 tane de uncharted al nasolsa alacaksin :)

• valla amazon kutulu fiyatlar süper kargosu ucuz olsa direk atlardım. 3 oyun 15$ kargo olsa gene biraz iyi ama her ürüne 5$ koyuyor

4 oyun alsak 30$ kargo öderiz.+ gümrük sıkıntıs girio bide

digitallerde 25$ civari olsa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

valla amazon kutulu fiyatlar süper kargosu ucuz olsa direk atlardım. 3 oyun 15$ kargo olsa gene biraz iyi ama her ürüne 5$ koyuyor

25 dolardan üç oyun alsanız 200 liraya geliyor. Sıfır oyun için yine çok iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

valla amazon kutulu fiyatlar süper kargosu ucuz olsa direk atlardım. 3 oyun 15$ kargo olsa gene biraz iyi ama her ürüne 5$ koyuyor

25 dolardan üç oyun alsanız 200 liraya geliyor. Sıfır oyun için yine çok iyi fiyat.

o yönden haklısınız ama ben dlc vs aldığım için 1. bölge pek oyun almıyorum ( dlc vs almayacağım oyunları alıyorum )

yoksa fiyat konusunda haklısınız.

birde istedigm bütün oyunlarıda aldım

suan ancak 25$ civari düşerse digital olarak

Far Cry 4 alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

oyunlara indim gelmiş.. 19$ 25$ güzel fiyatlar ama dijıtallerde indirm yok şimdilik

http://www.amazon.com/s/ref=br_mpk_pck-3_lnk-1?_encoding=UTF8&field-pct-off-mp-owner=40-&rh=i%3Avideogames%2Cn%3A6427831011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-5&pf_rd_r=0PM5E3A3B3BQYQCNTT7P&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1954498922&pf_rd_i=384082011

Shadow 25 di 30 olmuş

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.