Şimdi Ara

black friday sale 2014 ps3-ps4 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.305
Cevap
38
Favori
39.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler ilgin için yazıyormuş ya amazonun sayfasında bu ürün sadece Us için diye
  • Geçen sene de TR saati ile akşam saatlerinde başlamıştı. Hadi bakalım beklemedeyiz.
  • Bestbuy kutulu olarak

Shadow of mordor 24$
    Evil within 24$
    Wolfestein 24$
    Lego 24$
    Metro Redux 24$
    Alien 29$
    Tombraider 19$
    infamous 19$
    Diablo 29$

Fiyatları kes ! 55 TL bir oyun tr de olsa o dükkanı yıkarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 27 Kasım 2014; 15:05:48 >
  • Arkadaşlar bir sorum daha olacak şimdi amazona 2 adres ekledim

birincisi amerika adresi

ikincisi türkiye orjinal adresim ( bu adresi silmedim çünkü amazondan fiyatı iyi bir ürün yakalarsam alabilirim)

böyle olunca dijital kodları gönderir mi bana ?
  • m.A M kullanıcısına yanıt
    Proceed ekranndan önce teslim adresini soruyorlar. Orda dijital de amerikan adresini isaretlersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Bestbuy kutulu olarak

Shadow of mordor 24$
    Evil within 24$
    Wolfestein 24$
    Lego 24$
    Metro Redux 24$
    Alien 29$
    Tombraider 19$
    infamous 19$
    Diablo 29$

Tr'ye gonderim var mi dostum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Bestbuy kutulu olarak

Shadow of mordor 24$
    Evil within 24$
    Wolfestein 24$
    Lego 24$
    Metro Redux 24$
    Alien 29$
    Tombraider 19$
    infamous 19$
    Diablo 29$

Yok. Olsa da 15 dolar kargoyla 100 liraya gelir. Zaten o fiyata da ikinci el olarak alinir buradan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisey sorucam diyelim plus aldim amazondan fakat su anda da plus im var 3 Aylik bu 3 aylik bitince amazondan aldigim kodu girip kullansm olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

Bisey sorucam diyelim plus aldim amazondan fakat su anda da plus im var 3 Aylik bu 3 aylik bitince amazondan aldigim kodu girip kullansm olurmu

Öyle bi durumda kodu şimdi girsen de 3 aylığın üzerine eklerler. İstediğin zaman girebilirsin yani bi kaybın olmaz.
  • berfuemre kullanıcısına yanıt
    Olur hocam sıkıntısı yok. bekleme süresi var diye biliyorum kodların ama ne kadar orasını bilmiyorum maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Bestbuy kutulu olarak

Shadow of mordor 24$
    Evil within 24$
    Wolfestein 24$
    Lego 24$
    Metro Redux 24$
    Alien 29$
    Tombraider 19$
    infamous 19$
    Diablo 29$

Amazondan alırsan var dostum türkiyeye gönderimi. Şimdi baktım amazondada bu fiyatlarda hepsi.

• Beyler bir şeyi merak ediyorum. Blackfriday indiriminde amazondaki digital oyunlar stok şeklinde mi satılıyor yoksa belli bir saat aralığında mı ? Öyle bir şey varsa geceden pusuya yatalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

Bisey sorucam diyelim plus aldim amazondan fakat su anda da plus im var 3 Aylik bu 3 aylik bitince amazondan aldigim kodu girip kullansm olurmu

Öyle bi durumda kodu şimdi girsen de 3 aylığın üzerine eklerler. İstediğin zaman girebilirsin yani bi kaybın olmaz.

Cok tesekkurler zulalayalim o zaman :D

• Birsey dhaa sorucam amazonda su anda shadow of mordor 25 dolr digitalmi acaba ve digitalse kardeslik gibi olabiliyormu ?? Normal arkadasimla ortak alsak o da yuklese

• quote:

Orijinalden alıntı: Shy person

Beyler bir şeyi merak ediyorum. Blackfriday indiriminde amazondaki digital oyunlar stok şeklinde mi satılıyor yoksa belli bir saat aralığında mı ? Öyle bir şey varsa geceden pusuya yatalım

O işler hiç belli olmuyor. Stok durumu yok sanırım, hatta ilgi oldukça ürünün fiyatında azalma bile oluyor. Geçen seneyi baz alarak konuşuyorum; Battlefield 4 29.99$'dan satışa girmişti, ertesi gün 24,99$'a düştü. Hatta 19.99$'ı bile gördü net hatırlıyorum. Ama geçen sene PS3 vardı, PS3 oyunları için geçerliydi. Bu sene yeni nesle bu kadar bonkör davranırlar mı bilmiyorum.
  • Şuan Middle Earth: Shadow of Mordor kutulu olarak $25.00, merak ettiğim acaba bunun dijital versiyonu da bu kadar ucuz olur mu Şimdi oyun baya ucuz kaçırmakta istemiyorum, dijital olarak gelecek mi bunlar
  • Hadi amazon plus için pusudayız üzme bizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler sağolun. Sürekli takip etmek gerekiyor herhalde. Doğal olarak gece belli bir saate kadar dayanabilirim malum iş güç var yatmam lazım. Yattıktan sonra ki indirimler de benim alacak olduğum şeyi kaçırırsam üzülürüm işte. Tek endişem o şuanlık.
  • PSN + için pek indirim olmaz bence bu sene ama bekleyelim görelim derim ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimcoz1 -- 27 Kasım 2014; 16:37:03 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.