Şimdi Ara

Black Friday indirimlerinde Playstation 4 1 TB, 200 dolara satılacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
6
Favori
16.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klavye komandosu, isyanının keke olduğunu biliyorum merak etme, gerçekler burada böyle değil malesef. Hayal dünyanda neler kuruyorsun bilmiyorum ama burada ev kirası hariç her şey Türkiye'den çok daha ucuz. Sen Türkiye dışına çıktın mı hiç? Rusya'yı, ABD'yi veya Almanya'yı gördün mü mesela? Sen de kendini boşuna kandırma bence, biraz hakkını ara, daha iyi şartlarda yaşamalıyım diye sorgula, yazık.
  • akabeyi savunan zat isterse 10 üniversite bitirsin, benim gözümde çöp daha değerlidir.
    gören tek göz,görmeyen iki gözden değerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemaker

doların 3.90 olmasının sebebini dünya liderimize bağlayan cahiller sürüsü

Diyorum abi bunlar (%51) bizim bilmediğimiz birşey biliyor, GİZLİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Adamlar bedava yaşıyorlar resmen, şans işi. Allah Orta Doğu'yu lanetlemiş, Avrupa ve ABD'yi kucaklamış.

Yapacak bir şey yok.

Zaten bu zihniyetten dolayı bu haldeyiz. Şans işi tabi canım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi çok iyi, ülkede iyiye gidiyor. Yersen.

Adam maaşı ile 200 para birimine aldığı cihazı biz 1300 birime alıyoruz. Adam 6 tane alır 100 birimde cebine kalır. Para olmuş pul.

Rezillik.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Dışardan gelen teknoloji ürünlerindeki pahalılığı, 2000 ler başı internet kafede 30 dk playstation oynamak için sıra bekleyen nesil de değiştiremedi ya.. artık umudum kalmadı. ekonomi belki onlarda 200 birim bizde 1200 birim olarak açıklanamıyordur ama bu durum çok koyuyor bee. bu döngüyü kıracak olan nesil, teknoloji merakını üretime dökecek bahsettiğim nesildi onlar da yapamadıysa artık çok zor:)
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Eskisi farklimiki

• Yorumları okudukça biton şey yazıp siliyorum . Paranoyak oldum la...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler ps4 indirim konusu nerelere geldi.
  • Gençler şimdi alıyor muyuz almıyor muyuz boşverin siyaseti biz ne dersek diyelim bişey değişmeyecek. Kimse burada yazılanlara bakıp fikir değiştirmeyecek. Doların düşme ihtimali bence yok.

Benim felsefem şu, bizim için bugün yarından iyidir.. hergün daha kötüye gidiyor. Doların düşmesini bekleme niyetim yok. Tecrübeli arkadaşlar fikir verirse sevinirim. Cihazın kırılması oyun yüklenmesi açısından ( yapılabiliyor mu bilmiyorum ) kullanım ve garanti açısından buradan almak mantıklı olur mu?

• ''işin çözümü basit olduğu kadar imkansız ama TL yi kaldırıp Dolara geçmek lazım'' cebimizdeki paranın değeri gün geçtikçe eriyor alaskadaki buzlar gibi.

• ülke gg beyler

• luganoguz kullanıcısına yanıt
    Fedöcüye bak ya 1 tane alınca üstüne 600 lira para kalıyor onunla da 30 kilo et alırsın 30

• quote:

Orijinalden alıntı: rapstar338

Fedöcüye bak ya 1 tane alınca üstüne 600 lira para kalıyor onunla da 30 kilo et alırsın 30

Hem maaştan yakınıp hem p4 almak hangi aklın ürünüsünüz siz yav almayın olsun bitsin 30 kilo et ne Eti beyaz et al 150 kilo al daha iyi olur günde 3 kilo yersin tuz kullanma sağlığa zarar ekmek kilo yapar

• afraze55 A kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için teşekkürler. Hemen dediğiniz gibi yapıyorum.

• Biz alabiliyor muyuz 200 dolara ?
  • şimdi amerika da saat kaçta başlayacak acaba ?

saat farkı da var. ona göre almaya çalışalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alito kullanıcısına yanıt
    Amerikalı senden domatesle biber dışında alacak bir şey bulamıyor.

Sense her gün telefon açıp kardeş bana bir işlemci gönder. O ne o iPhone X'mi? Tamam ondanda gönder. Araba gönder helikopter gönder diyorsun. Dolar bu zamazingo yüzünden yükseliyor. Heralde Bilal bile anlar bu anlatımdan bişeyler.

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    O toplamda tr ye 250,275$ olarak gelir o da 1070tl civarı olur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.