Şimdi Ara

Black Friday indirimlerinde Playstation 4 1 TB, 200 dolara satılacak (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
6
Favori
16.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ancak amazon.de de bir kampanya olabilir kargo ücreti alınmıyor ancak orada da kur faktörü var . SONY Türkiye güzel bir kampanya yaparsa 1000 TL civarlarında insanlar hiç yurt dışıyla uğraşmazlar .

Ancak onlarda 2-3 oyun verip 1300-1400 e satıyoruz oyunlar bedava kurnazlığına giderlerse millet 300-400 TL cebimde kalsın diyerek yurt dışından alacaktır .
  • Sony tr mevcut 1500tl ye sattığı pakete 2 tane daha eski çıkmış ex oyun ya da 2.ds4 ü ekler gibi geliyor. Bin tl ye cihaz satacağını sanmam. Sade cihazları bile yüksek fiyattan satıyor zaman geçince fiyatı sabit tutup yanına 3 aylık plus oyun vs veriyor fiyat yine aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi yapacaklarsa milleti boşuna bekletiyorlar . Black Fridayi bekleyin indirim olacak dedi Mustafa . Yapmazsa bizde amazondan alırız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Dediğin gibi yapacaklarsa milleti boşuna bekletiyorlar . Black Fridayi bekleyin indirim olacak dedi Mustafa . Yapmazsa bizde amazondan alırız .

amazon tr gönderimi yok şuan ama
  • Aga konu nerden nereye gelmiş biz şimdi abdden alabiliyor muyuz alamiyor muyuz?

Amazon.de de durumlar ne gecen yil 700tlye aliyordu millet bi ps4 dusurelim yav yardim edin ilk kez yurtdisindan teknolojik urun alacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu başında da belirtildiği üzere Gamestop'un internet sitesinde 1 Tb Slim'im fiyatı hem 200 dolara düşmüş hatta üstüne 50 dolarlık hediye çeki veriliyor. Amazon.com ve amazon.de de ise gördüğüm kadarıyla henüz bir hareket yok. Dün kısa süreli olarak 279 eurodan satışa çıkan 1Tb Slim+2. kol+ Fifa 18'lik paket fena görünmüyordu ama TR'ye gönderim yoktu. Bakalım ben umutluyum amazon.de'den ama anlaşılan elimizi çabuk tutmak gerekecek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.com da 936tl ye geliyor 1tb cihaz

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B071CV8CG2/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Amazon.com da 936tl ye geliyor 1tb cihaz

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B071CV8CG2/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

burdan en ucuz 1230lira gibi bir rakama alinabiliyor. 300lira gibi bir fark var. almak istiyenler değerlendirebilir. aradaki farkada bu dönem oyun alinabilir

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı yeni almasaydım alırdım hem bu 1tb. Ben 500gb olanı aldım

• Dolar 2 TL seviyesinde kalsa 400 e gelecekti vay be..

• ingiltere'de asgeri ücrete 12 tane alınıyor.
  • Birlesik Devletler vatandaslari icin $200, 200 turk lirasi demek. Bedava urunleri kapacaklar. Biz ise koloni somuru ulkesi ulkesi asgari kac dolara gerili neredeyse indirimli fiyatı asgari ucretimize denk gelecek

• Akşam amerigan filmi izleyip yanınada winston cigarası yakarlar.Kalkıp sırbistandan gelen ucuz eti eleştirirler.

Sabah kalkınca filmin etkisi geçmemiştir , yalan dolanla iş yapıp , şark kurnazlığıyla torpille girdikleri işlerde yan gelip yatıp hiç bir şey üretmezken amerigan dolarıyınen maaş almak isterler.

Fırsat bulsalar memleketin orta yerine futbol sahası büyüklüğünde delik açıp çaldıklarını oraya gömerler.Maalesef 7 'den 77 aynı , oturdukları yerden memleket kurtarırlar.Ama hepsi yaptıkları işi istisnasız yarım yamalak torpille yapıp yandaşlarına öncelik verirler.

Diğerleri insana bir telefonu çok görür , insanca yaşamanın lüks olduğüunu öne sürüp
    pierkardin den 1000 tl'ye eşarp alanlara bişey demezler.

Ya yukardakinlere ne demeli 2 çeşit yemek 3 çeşit meyve var daha ne olsun derler.

Millet aşağıda 1 liraya makarna alamıyor , market market dolaşıyor acaba 10 kuruş ucuza alabilirmiyim diye.

Geçim sağlama işini Allah c.c ailenin reisi erkeğe ,iffetini koruma ve çocukları yetiştirme işini anneye vermişken,

Siz kim oluyorsunuz da 1400 tl asgari verip ailedeki herkesi işhayatına atıp , aile yapısının altına dinamiti koyuyorsunuz.

Büyüyen ülkedeki pasta demiyorum , ekmekten halka pay vermeyip 200 gr'a çekiyorsunuz.

Allah'tan bulursunuz! tıpkı fetö ve ondan öncekilerin yediği tokat gibi , tokat yakındır.

Ya kral çıplak değil yada bu ülkede masum çocuk kalmamış.

Ama bu ülkeyi kılıçkalkana teslim etsek , yarın bütün projeler durur ,imf bize borç vermeye devam eder.Ülkede terör diye birşey kalmaz , çünkü zaten terörü azmettiricinin istediği herşey olmuş ülke teslim olmuş demektir.

Ula lütfen kalifiye eleman sanız çekip gidin bu ülkeden , hayranı olduğuz ülkelerde istediğiniz gibi yaşayın.Ama yeter be yeter yok orda şöyle,yok burda böyle! beğenmiyorsan değiştirmeye çalış git parti kur siyaset yap ülkeyi düzelt , ya da üretim yap.Kimsede sihirli değenek yok kimse sana kucak dolusu para bağışlamayacak.Ağlanıp sızlanmanın kimseye faydası yok.

Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 19 Kasım 2017; 22:59:58 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.