Şimdi Ara

Black Friday indirimlerinde Playstation 4 1 TB, 200 dolara satılacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
6
Favori
16.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye'de de indirim olacakmış hocam. Bakalım ne kadara inecek. Hb de şuan 1059tl.
  • aldım bir tane. konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • denizbay1 D kullanıcısına yanıt
    Eyy Almanya eyy amerika sen kimsin sen kimsin beeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xreaLy kullanıcısına yanıt
    Sony tr nin indirim dediği ne olacak şu an satılan 1500tl lik paketin yanına ya 2.d4 ü eklerler ya eski ex oyunlardan 2 tane daha eklerler indirim diye itelerler. Yani sade cihazı satıp üstüne bir de indirim yapmazlar. Bugün gördüm vatan da xbox one s paketi yapmışlar kutusu vatan bilg. Kutusu içinde oyun falan var 2000 tl. 400tl ye yakın oyun fiyatları var ds4 ler 330tl charging station uçuk bir fiyata bir de özel indirim yazmışlar 330tl. Şu koşullara bakınca ben pek bir indirim beklemiyorum dediğim gibi 2 tane ex oyun eklerler aynı fiyata yine satarlar

• Asirlar once yasayan o kadar aydin insan olmusken gunumuzde mongollarin hala mongol olarak yasamina devam etmesi sizce de cok ilginc degil mi? Yani hic demiyor ki aga bu adamlar ne yapmis ne demis ne fikir ortaya koymus bir ornek alsam nasil olur acaba filan demiyor abi dumduz mongol gibi odun gibi yasayip defolup gidiyor dunyadan.

Dolarin yukselmesinden Area 51 sorumlu arkadaslar acikliyorum. Buyuk resmi gordum. Gercekten cok buyuk. Bizim basimizdakinin (sizin basinizdakinin, benim basimda degil o organik yasam formu) hicbir alakasi yok bu durumla

O yuzde 100 futbola cikip yabanci siniri ile ilgileniyor ne sucu var dolardan yaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Kasım 2017; 21:21:46 >
  • 200 usd.çok iyi fiyat

ben geçen sene 20 aralıkta 999 (6 taksit) tl.ye 1 tb.euroasia garantili slim ps4 almıştım.

aşağı yukarı 280-285 usd.ye geliyordu.

not : indirimkartımda.com sitesinden almıştım sadece denizbank bonus kartına indirimli satış yapan bir site.
  • Herkesin aklında tek bir soru;

Nerden nasıl alabilirim? Ebay mı Amazon mu ? 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Tam tersi trump geldiğinden beri dolar küresel olarak düşüyor hatta adam ben değerli dolar istemiyorum dedi. Hatırlarsın dolar 3.90 lardan 3.40 lara inmişti sebebi ise mb nin örtülü faizi ve trump’ın konuşmasıydı. Adam çinle aşık atamıyor bu yüzden doların düşük olmasını istiyor. Bugün doların bizde yüksek olmasının sebebi tl nin değer kaybetmesi. Senin eski bakanın abd de tutuklanırsa istersen sterlin olsun yine de değer kaybeder, ha bu bizde biraz fazla oluyor çünkü üreten ekonomi değiliz. Doların şuan olması gereken yer 4 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 15 Kasım 2017; 22:13:18 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    %99 aynen dediginiz gibi olacak

• Asgari ucretle calisan Coni bir aylik maasiyla 10 PS4 alabiliyorsa asgari ucretli Ahmet bir aylik maasiyla kac PS4 alabilir? Ama bati bizi kiskaniyor, koprulerimizi havaalanlarimizi cekemiyor.

• Buraya yazıyorum, burada dursun o zaman gelince caps alıp demiştim diyeceğim. Peki, neden diyeceğim, ülkemin kötülüğünü mü istiyorum? Hayır, tam tersi ben ülkemin iyiliğini istiyorum ve sözlerim (benim gibi düşünenlerin de sözleri) para etmiyor ve adamlar kendi yalanlarına inanıyor da ondan. Gerçi o zaman da geldiğinde yine başkasını suçlayıp kendi hatalarını göremeyecekler ama olsun. İddiam şu; Ne yazık ki, gün gelecek ve emekli maaşları düşürülecek. Ve devlet sigortasında dahi çeşitli kısıtlamalara gidilecek. Gidişat bunu gösteriyor ne acıdır ki! İnşallah yanılırım.

• Hayat Amerikalılara güzel, tek diyeceğim o. Gelirlerine göre 200$ çok ufak bir rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Ulan adamlar 200 TL(2000$ ortalama maaş olduğunu varsayarsak) ile 10 tane ps4 alabiliyoken, biz 1 tane anca alabiliyoruz.
    İşte yeni Türkiye...

ABD'de haftalık en düşük alan standart işçi 700$ maaş alıyor. Yani adamların en alt gelirlisinin haftalık maaşı ile son model iphone alabilirken, bizim en alt gelirli işçimiz aynı telefon için 3,5 aylık maaşını ödemesi gerekiyor. Buradan hesap ederseniz her şey belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

Asgari ucretle calisan Coni bir aylik maasiyla 10 PS4 alabiliyorsa asgari ucretli Ahmet bir aylik maasiyla kac PS4 alabilir? Ama bati bizi kiskaniyor, koprulerimizi havaalanlarimizi cekemiyor.

Ironik olan sudur ki, Turkiyede halk bu duruma isyan etmiyor. "Ya kardesim neden benim alim gucum bu kadar 14 senedir ne halt yaptin benim hayat kalitemi, alim gucumu iyilestirecek"demiyorlar. Bunum tersine, alim guclerini yerin dibine batirmis olan bu sozde ulke yoneticilerini babalarinin oglu gibi savunuyorlar. Afedersin altinda giyecek donu yok, don almaya alim gucu yok, (don almak icin bile kredi ceken bir ulkeyiz neden cunku tek seferde alacak ekonomik gucu yok) ama en ufak anlamadigim bir sekilde bu durumu cilginlar gibi savunuyorlar.

Arkadaslar bakin, bunun adi gerizekaliliktir. Senin alim gucunu yukseltemeyen, asagi ceken yoneticileri cilginlar gibi savunmak gercek bir zeka yoksunlugu belirtisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Kasım 2017; 1:10:59 >

• jacop52 J kullanıcısına yanıt
    tabi ki hocam, onlar bizim ağamız paşamız, can dündar gibi bir aydını himaye ediyorlar, diğeri de yolsuzluğa bulaşan zarrab ı. adamlarda demokrasi var ya, buyuk devlet budur işte, biz kimiz onlara kafa tutalım, onlar bizim ağamız paşamız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    anca edebiyat, madem don dedin dikme donlar giyen bi dünya vatandaşımız varken bugün toplumun buyuk bir kısmı boxerlara tanesine 15-20tl veriyor, emin olun böyle. yok alım gücü bilmem ne edebiyatını bırakın, evet piyasada dönem dönem durgunluk var bir cok sebebi var bunun ama halk kendini bir şekilde kart vs de olsa çeviriyor ki n11 geçen kampanya istatistikleri coşmuş durumda. sizde senelerdir kriz var cıktı cıkacak diye diye bi bitmediniz gitti. rusya krizinden sonra ciddi sıkıntı oldu piyasada ve kümet kredi garanti fonu, faiz artırımı, mobilya beyaz eşya ötv indirimi vs derken attığı adımlarla canlandırdı birazda olsa. sizin laflarınıza bakan yarın kriz cıkacak sanır, senelerdir aynı zihniyet, bi bitmediniz.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    şimdi bu kıyaslamayı rusya için yapalım, asgari ücret 460 tl civarı ve rusyada son model iphone x almak için yaklaşık 11 ay çalışmak lazım. bizde ise sadece 4 ayda alabiliyorsunuz, vov ne kadar gelişmiş ekonomiyiz mi diyeceğiz. saçma sapan örneklerle komik duruma düşmeyin, bir de kalkıp buradan bakınca herşey belli oluyor demişsiniz. aynı örnek çin vs başka ülkeler içinde verilebilir. yazık, azıcık araştırın, sözde aydın olmakla övünen muhalefetin hali içler acısı.

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Gece gece iyi güldürdün eyvallah bro . DIRIRIRIRII DIRIRIRIIRI DIRIRIIRI RI RI RIIIIIIII
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

şimdi bu kıyaslamayı rusya için yapalım, asgari ücret 460 tl civarı ve rusyada son model iphone x almak için yaklaşık 11 ay çalışmak lazım. bizde ise sadece 4 ayda alabiliyorsunuz, vov ne kadar gelişmiş ekonomiyiz mi diyeceğiz. saçma sapan örneklerle komik duruma düşmeyin, bir de kalkıp buradan bakınca herşey belli oluyor demişsiniz. aynı örnek çin vs başka ülkeler içinde verilebilir. yazık, azıcık araştırın, sözde aydın olmakla övünen muhalefetin hali içler acısı.

Boş beleş konuşmakla olmuyor.

Birisi atlar diye yazmamıştım ki atlamışsın bile. Şuan Rusya'dayım. Örnek verdiğim iPhone fiyatları Türkiye'den daha ucuz, hiç öyle 11 ay çalışması falan gerekmiyor daha dün sordum buradakilere. Bence bu durum bile göstergedir ki Rusya bir açıdan istisna olabilir. Adamlarda benzin ucuz, gaz ucuz, elektrik bedavaya yakın, bizde ne ucuz sayın boş teneke cevap ver o zaman buna?

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    sözlerinin devamından vakit israfı olduğun belli. rusyada gaz ucuz bilmem ne demişisn cevap istemişsin bide...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.