Şimdi Ara

Black Desert Online (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.381
Cevap
28
Favori
140.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesim yaparken birisi gelip sizi kesip slotu elinizden alabilir. pvp sevmiyorum bu oyunda yok level kasacaksanız baskınlara-slotu bırakmaya hazır olun.

oynayacaksanız gamezbd başlayın. p2w menada gelecek yok, asla başlayıp zamanınıza yazık etmeyin. menada ban yemeyen aylarca oto farm, toplama yapan adamlar gamezbd'de bir şikayetle ban yiyorlar(dı). mena yönetimi sadece kazandığı paraya bakar. ben bıraktım çok şükür kurtuldum. o kadar emek üzerine de gamezbd başlamayı denedim ancak bu saatten sonra yapamam dedim zor geldi.

edit: yazmayı unutmuşum, yol yakınken hiç başlamayın önümüzdeki aylarda birkaç mmorpg çıkacak a:ir olsun astellia olsun onları bekleyin en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 18 Mayıs 2019; 3:57:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Sevgili dostlar. Bu oyuna başlamayı düşünüyorum. Pvp sevmiyorum ve zaten becerebilen biri değilim.Tek işim pve. Sığ bir mmorpg anlayışım vardır. Party veya solo fark etmez saatlerce kesim yaparım, görev yaparım çıkarım. Sürekli kesim yaparak exp,para,item kasmaktan zevk alan biriyim. Görev yapmayıda severim. Crafting,pvp,balıkçılık ıvır zıvır vs. bunlardan nefret ederim. Hele ki crafting ne vakit harcarım ne de kafa yorarım benden uzak olsun.

Şu an steamde 200 liralık paket %50 indirim ile 100 liraya düşmüş. 100 liraya o paketi alıp başlamayı düşünüyorum. Önerir misiniz? Oyun ne durumda? Gelecek vaad ediyor mu? En önemlisi ise belirttiğim kriterler doğrultusunda bu oyun bana göre mi?

Çoluk çocuk low kitle fazla var mı? Oyun yönetimi genel olarak kötülenmiş hakikaten yönetim o kadar berbat mı?
    mena yani tr serverının kitlesi kötü, her oyunda olduğu gibi. ve aşırı p2w.

tavsiyem arkadaşında dediği gibi gamezbd serverında başlaman. orada herhangi bir para vermeden inci dükkanındaki ücretli satılan her şeyi alabilirsin. ve oyuncu sayısı, kitlesi menaya göre oldukça iyi. yönetimi de iyi.

saatlerce yaratık keserek para kasabilirsin. balıkçılık vs var ama sevmiyorsan yapmayabilirsin, para kasmak için bir çok yöntem var.

oyunu bıraktım, ancak merak ettiğin soru vs olursa pmden sorarsan yardımcı olmaya çalışırım.

• KL3BeRSoN K kullanıcısına yanıt
    Hocam o sitedeki kodla indirilen oyun server'ı ile steam'deki farklımı ?
  • Arkadaşlar birde yeni başlayan biri için gamezdb mi önerirsiniz yoksa oyunun kendi sitesinden indirilen oyunumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leeu

Arkadaşlar birde yeni başlayan biri için gamezdb mi önerirsiniz yoksa oyunun kendi sitesinden indirilen oyunumu ?
    bdoyu komple önermem kardeşim official swler çöp, privatelere de güven olmaz çok emek vereceksin yarın kapatıp gidebilir.Eso-gw2 yada lostark tarzı sağlam oyunlara bakın derim ben şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leeu

Arkadaşlar birde yeni başlayan biri için gamezdb mi önerirsiniz yoksa oyunun kendi sitesinden indirilen oyunumu ?
    gamezbd gir oyna hocam, menada bi şeyler yapabilmen için para gömmen lazım.

ayrıca gamezbd kolay kolay kapanacak bir server değil, mahkemede black desert online'ın yapımcısına karşı bile kazanmış bir server.

ama oyun bir müddet sonra sıktı beni, bıraktım.

albion online oynuyorum şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BDO EU;

1 saat içinde oynayanlar 9.856 kişi
    24 saat içinde oynayanlar 13.055 kişi
    en yüksek oynanma sayısı 28.105

BDO Mena; Artık kıyaslamayı siz yapın oynanır mı oynanmaz mı diye...

1 saat içinde oynayanlar 1.148 kişi
    24 saat içinde oynayanlar 1.756 kişi
    en yüksek oynanma sayısı 4.512 kişi
  • Mena resmi sunucuda oynamanı öneririm. Pvp serverlara verilen emeklere yazık. Üç gün sonra kapanıp gitse hesap sorabileceğin yer yok.

Resmi server yönetimi epey düzeldi. Bugcuları ve hilecileri büyük oranda temizlediler.. Cezalar dahada ağırlaştı.

Youtubeda oyun ile ilgili rehber videoları izlemeyi öneririm..

Eğer ilgi alanın pve mob kesme vesaire ise bu oyun sana hayal ettiğinden çok daha fazlasını sunacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 25 Mayıs 2019; 9:53:10 >
  • Leeu kullanıcısına yanıt
    Mena resmi sunucuda oynamanı öneririm.

Pvp serverlara verilen emeklere yazık. Üç gün sonra kapanıp gitse hesap sorabileceğin yer yok.
    Ayrıca geçmişte gamezbd gibi; oyuncuların pc'lerinde gizli mining yaptırmış bir sunucudan bahsediyoruz. :)
    Daha sonra oyuncular bunu fark edip şikayet edince ve gamezbd yi bırakanların sayısı artınca mining olayını kaldırdılar..
    Not : Bu kesin bir bilgidir..

Bu arada Resmi server yönetimi epey düzeldi. Bugcuları ve hilecileri büyük oranda temizlediler.. Cezalar dahada ağırlaştı.

Youtubeda oyun ile ilgili rehber videoları izlemeyi öneririm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 25 Mayıs 2019; 11:43:37 >
  • Shorlix S kullanıcısına yanıt
    yalan yanlıs bılgı verme suan steamde 28k dan fazla anlık oynayan var oyunu
  • Shorlix S kullanıcısına yanıt
    Bu aktif oyuncu girdisini nerden buluyorsunuz? Kaynak verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

Bu aktif oyuncu girdisini nerden buluyorsunuz? Kaynak verebilir misiniz?
    Steamdb
    Arma bölümüne mena yazaınca geliyor.Black desert yazmayın o eu serveri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 27 Mayıs 2019; 16:20:1 >
  • Her türlü oynanmaz oyunun end game yok pvede kafaya bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda pvp var mı? Sabah akşam grind mi yapılıyor sadece?Oyunun amacı ne?
  • 2018 ramazanında 1 ay 7/24 oynadım.a dan z ye mükemmel bir oyundu.şimdi hile,bug falan diyorlar ama benim oynadığım dönemde yoktu yada ben fark etmedim her neyse.pvp sistemi daha iyi olsaydı efsane olabilirdi ama olmadı.
  • crux07 kullanıcısına yanıt
    Pvp sistemi gayet iyi. Hileci ve bugcuları epey temizlediler.

Yeni güzel etkinlikler yapıyorlar..

Geri dönen oyuncular için çok güzel giriş ödülleri veriyorlar..
  • Deníz kullanıcısına yanıt
    Oyunda ister pve pvp, ister mesleklerde takılın o size kalmış. Bir çok seçenek var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 1 Haziran 2019; 14:51:53 >
  • Oyuncu sayisi cok az, gelecegi yok. Her turkce mmorpg de oldugu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Oyuncu sayisi cok az, gelecegi yok. Her turkce mmorpg de oldugu gibi.
    Sorun Türkçe olması değil hocam emin ol. :)
  • bu oyunun tek sorunu, hileye karşı yaptırımsız kalmalarıydı. Oyun ilk açıldığı zamanlarda bir pet bugu buldular, pazara onbinlerce pet atıldı, rollback bile atılmadı. İtem satıp pen tet dizdiler, kimlerin yaptıklarını bildikleri halde karakterlere dokunulmadı. Neden ? Oyuncu yok. Ben pet bugu sonrası hiçbir şey yapmadıklarında oyunu bıraktım açıkcası. Güzelim oyunu hiç ettiler sadece.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.