Şimdi Ara

Bkm expressle GittiGidiyor?da 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
5
Favori
4.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GittiGidiyor?da 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 25 TL indirim!

Kampanya Koşulları : 
    • Kampanya, 19.03.2018-25.03.2018 tarihleri arasında gittigidiyor.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
    • BKM Express ile tek seferde yapılan, 250 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 25 TL indirim verilecektir.
    • Kampanyadan ilk 6.400 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
    • Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
    • Kampanyadan faydalanabilmek için GittiGidiyor ve BKM Ekspress üyesi olmak gerekmektedir.
    • Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir. Kampanya, 16 Mart - 15 Nisan Akbank Chip Para kampanyası ile birlikte kullanılamamaktadır.
    • BKM ve Gittigidiyor, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Kampanyaya hediye çeki, Video, Oyun ve Konsol, emlak, altın, ziynet, mücevher, takı, saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için) ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerindeki ürünlerde geçerli değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thk123 -- 19 Mart 2018; 12:33:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GittiGidiyor indirim kuponu + bkm Express + cepteteb %20 kombosu olursa tadından yenmez
    Not: avantajixi unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quentin -- 19 Mart 2018; 12:44:10 >
  • GG'de CEPTETEB kredi kartındaki bonusları kullanmak istiyorum ama yapamadım. Nasıl kullanılıyor, fikri olan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

GittiGidiyor indirim kuponu + bkm Express + cepteteb %20 kombosu olursa tadından yenmez

Çok büyük fırsat olur

• 1700 e telefon alıcam
    Axess cip para kampanyasında BKM ile yapılan ödemeler geçerlidir diyor.
    BKM kampanyası ise Axees cip para kampanyası ile beraber kullanılamaz diyor
    peki ödeme yaparsam hangi kampanya geçerli olur ?
  • bende 2 haftadır bisiklet araştırıyordum.izlemeye aldıklarım hepsi 25 lira zamlanmış.bkm ile normal fiyata geliyor.

gittigidiyor aklımızla dalga geçiyor

• m4libu kullanıcısına yanıt
    Kupon kullanırsanız 25₺ indirim geçerli olur, kullanmazsanız çip para kampanyası geçerli olur diye tahmin ediyorum. En iyisi sakata atmamak için normal ödeme yapın derim.

• atomcu kullanıcısına yanıt
    BKM ile ödedim hem puan geldi hemde indirim yaptı.
    Kardeş bende alışveriş yapacam süper olur

Sevindim o zaman. Hayırlı olsun.

• indirim çeki ile birleşmiyor
  • İndirim çeki ararken fark ettim ben de. En fazla 20 lira çek var, bkm kampanyası iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

indirim yaptığını nasıl anladınız. bende işlem yaptım şimdi hiçbir mesaj veya bildirim gelmedi
  • Ya bilseydim alamzdım, geçen hafta aldım 150 liralık ürün gg den cepteteble :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

indirim yaptığını nasıl anladınız. bende işlem yaptım şimdi hiçbir mesaj veya bildirim gelmedi

1735 TL ye 5se aldım 1710 TL yazıyordu.
    BKM ile ödedim sonrasında AKBANK dan 100 tl bonus mesajı geldi uygulamaya girdim kontrol ettim ve 100 tl bonus direk yüklenmiş.
    ne kadar çektiğini kontrol ettim ve 1710 TL çekmiş sorun olmadı BKM + Axess birleşmiş oldu
  • quote:

GittiGidiyor indirim kuponu + bkm Express + cepteteb %20 kombosu olursa tadından yenmez

çek de var, 20 lik, ama çek ve avantajix birleşmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

çek de var, 20 lik, ama çek ve avantajix birleşmez

Ceptetep ile bkm ekspres birleşir mi?

• 80 e 20 TL çeki nereden bulacağız?
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    bulmanıza gerek yok birleşmiyor çekler.
  • bkm+axess birleşiryormu kesin mi gençler?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.