Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ay için geçerli örnek vereyim;

Axess market ve akarkakitta 150 tl ye 10 tl chip

Axess 4 tane 100 tl üzeri bp akaryakita 40 tl chip

Hopi/bp % 3 hopi kampanyası

Bu 3 kampanya kombo yapılabiliyor.

Kısacası 4 tane bp den 150 tllik akaryakit alimina;

18 tl hopi ve 80 tl chip para kazanilabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: vural07

Yeni kart alsak ve bkm ye yeni uyelik acsak daha once 3 hakki doldurdugumuz plakaya yakit alabilirmiyim ???

hıocam üstte yazmış ya bi sürü kişi. yeni tel yeni kart la aynı plaka v aynı bkm oluyor diye

Hocam bende doldurdum hakkımı peki total uygulamasindan plakayi silmek gerekiyormu

• Ben 3 hakkım dolunca plakayı totalden sildim.eşimin tlf ve kredi kart bkm girdik 2 kez böyle faydalandık. 1 kez.daha alırsak.yeterlidir. Bu ara kampanya sırasında 3 kerede başarısız girişim oldu yaptım. Benden Total.destek oldu. Bkm ve Total genede teşekkürler

• Dün akşam Konya galericiler girişinden denedik.

Deneme atışı 10 TL başarılı, 75 TL başarılı, 2. 75 TL başarısız, 5 TL deneme başarılı, 3. 75 TL başarısız. Hemen totali arayıp bildirdik. Bizden alınan yakıt fişlerini mail atmamızı istediler. Gönderdik 5 iş gününde döneceklerini bildirdiler.

Acaba başına bu tür olay gelen oldu mu? Sonrasında çözüme kavuştu mu?
  • TOTAL'İN 4. ÇEYREK NET KARI 2,4 MİLYAR DOLAR, BEKLENTİ 2,23 MİLYAR DOLAR...

Kimse donanım haber ölücülerini hafife almasın. Donanım haber ölücüsüne yukardan bakan, entel dantel ekşici takımına sesleniyorum burdan, siz kimsiniz ya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgorunmez85 -- 9 Şubat 2017; 10:15:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Dün akşam Konya galericiler girişinden denedik.

Deneme atışı 10 TL başarılı, 75 TL başarılı, 2. 75 TL başarısız, 5 TL deneme başarılı, 3. 75 TL başarısız. Hemen totali arayıp bildirdik. Bizden alınan yakıt fişlerini mail atmamızı istediler. Gönderdik 5 iş gününde döneceklerini bildirdiler.

Acaba başına bu tür olay gelen oldu mu? Sonrasında çözüme kavuştu mu?

Hocam başarısız işlemden sonra fiş bilgilerini alıp istasyon ile iletişime geçiyorlar. Sonra (bende 2 kez alamadım ve MH ye bildirdim) 25 TL puan yüklüyorlar. Bana 2 kez 25 TL yüklediler. Hatta bir keresinde 50 yüklemişlerdi yanlışlıkla. Yakıt var diye almadım sonra alırım dedim. Yakıt almaya giderken bir baktım 25 e düşürmüşler farkına varıp

• Kampanya devammi arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

Kampanya devammi arkadaslar

Dün öğleden sonra 4 gibi aldım. Kampanya devam ediyor

Aynı bkm hesabı, aynı banka kartı ile 9 defa kendime 3 defa başkasına almak üzere toplamda 12 defa aldım sıkıntı yok. Sistem çalışıyor

• Istanbul kağıthane total de sorun var iki gündür alamadık. Ya da çalışanlar bilmiyor

• false6 kullanıcısına yanıt
    Bunun sonu Istasyona gidip

nakit verecek olan Kamyoncu minibüsçü varsa atıyorum 75tl yakıtı 60-65tl ye anlaşalım günde 20tane yapsa en az 200cepte

Ye gider. Ölücüleri duyurulur.

• uzunca961 kullanıcısına yanıt
    İki gün önce aldım aynı yerden. Çalışanlar gayet bilgili ve sorun yoktu. Mobil ödeme yaptıktan sonra onların ekranına biraz geç yansıdı hepsi bu. Tekrar deneyin bence müsait olduğunuzda.
  • Arkadaş pazar günü sorduğumda total kart yok dediler salı çarşamba gibi gelir dediler.şimdi cumartesi gibi diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: false6

İki gün önce aldım aynı yerden. Çalışanlar gayet bilgili ve sorun yoktu. Mobil ödeme yaptıktan sonra onların ekranına biraz geç yansıdı hepsi bu. Tekrar deneyin bence müsait olduğunuzda.

bende iki defa aldım aynı yerden ama genç bi eleman vardı yardımcı oldu.
    Biraz yaşlı iki kişi var 45 üstü, onlar pek bilmiyor galiba. Ekranda mobil ödeme filan da yazmıyor.
  • Farklı total karta plakamı tekrar tanımlasam, aynı bkmexpress hesabımdan 4.5.6 kez 75/50 tl lik alışveriş yapabilir miyiz? Bu şekilde yapan arkadaşlar var mı?

Kampanya şartlarında "Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır." demiş.

Yani sadece total cart ın farklı olması yeterli mi 3den fazla alışveriş yapmak için?
  • Bu kampanya yaza kadar devam eder demedi demeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

Farklı total karta plakamı tekrar tanımlasam, aynı bkmexpress hesabımdan 4.5.6 kez 75/50 tl lik alışveriş yapabilir miyiz? Bu şekilde yapan arkadaşlar var mı?

Kampanya şartlarında "Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır." demiş.

Yani sadece total cart ın farklı olması yeterli mi 3den fazla alışveriş yapmak için?

Sadece total kartı farklı olsun yeter çünkü 1 total kart en fazla kampanyadan 3 den fazla yararlanamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

quote:

Farklı total karta plakamı tekrar tanımlasam, aynı bkmexpress hesabımdan 4.5.6 kez 75/50 tl lik alışveriş yapabilir miyiz? Bu şekilde yapan arkadaşlar var mı?

Sadece total kartı farklı olsun yeter çünkü 1 total kart en fazla kampanyadan 3 den fazla yararlanamaz

Peki farklı bir total kart alıp plakayı bu yeni karta ekleyebilir miyiz? Yani önceki kartta plaka tanımlandığı için yeni kartta tanımlatmama ihtimali var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

quote:

Peki farklı bir total kart alıp plakayı bu yeni karta ekleyebilir miyiz? Yani önceki kartta plaka tanımlandığı için yeni kartta tanımlatmama ihtimali var mı?

Önceki karttan plakayı silip yeni karta tanımladığınız da sıkıntı olmuyormuş

• Arkadasıma bugun 2 defa sorunsuzca aldık
  • Ankara Sincan Harikalar petrolden bugün ikinci defa aldım. İlki de bu da sorunsuz oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.