Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.638
Cevap
103
Favori
239.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Sanırım Citroën Bayii Hilal Otomotivin oradaki. Yarın uğramayı düşünüyorum. Bayii listesindeki adrese göre orası gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkani kullanıcısına yanıt
    Bende o bolgeden aldim.
    Fakat pes pese alamiyorum.
    Nedir taktigi bu isin.
    Pompa bile deistim gene olmadi

• Arkadaşlar totalden ben de artarda 2 kez aldım az önce 100 TL ödedim toplam da. Ancak geçmiş ödemelere giriyorum aldığım ürün katkılı kurşunsuz 97 olarak görünüyor. Opel Astra 1.6 atmosferik aracım var yarım depoya yakın yanılmıyorsam 95 oktan vardı depoda. Bu pompadaki herif 97 mı attı üzerine şimdi...

Totalden ilk defa yakıt aldım. Opette 95 alıyorum diye biliyorum. Karış tı mı şimdi bu 95 ile 97... Sıkıntı çıkar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanrevan -- 23 Aralık 2016; 0:19:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false6

Total uygulaması iPhone linki:

https://itunes.apple.com/tr/app/total-oil-turkiye-a.s./id504292702?mt=8

Android linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilion.total&hl=tr

Bkm Express Iphone Linki:

https://itunes.apple.com/tr/app/bkm-express/id657408050?mt=8

Bkm Express Android Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bkm.mobil&hl=tr

Ben total in uygulaması BKM nin uygulamasına yönlendirir sanıyordum ama ben de internet tarayıcısında açtı BKM yi. O kadar ayarladım BKM express uygulamasını...

• riderman R kullanıcısına yanıt
    Valla aynı pompadan pespese hallettim.. elemanlar olayı çözmüş zaten. Hiç ikilemde bulunmadı.. total uygulmasinda 75gorunuyor. Ama BKM ye girince 50 gösterip cekiyor.. bence elinizi çabuk tutun.. limit doldu muhabbeti ile kampanyayi bitirebilirler..

• furkani kullanıcısına yanıt
    3 kere mi yaptınız işlemi?

• kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Cikmaz

• teote kullanıcısına yanıt
    Evet...

• Eskişehir'deki hangi Total acaba?
  • Bugün ben de Gülveren Plevne Caddesi Total Uğurel Otomotiv'den kampanyalı yakıtımı aldım . Öncelikle içeriden club total kartımı aldım orada bilgileri girip bana kartı teslim ettiler o arada şifre geldi telefonuma ardından uygulamaya şifreyi girip plakamı kaydettim ardından pompaya yanaşıp mobil ödeme yapacağımı söyledim 75 TL'lik yakıt alımı yaptım ardından telefonuma dolum yapılıyor ibaresi geldi sonra ödemeyi mobil olarak yaptım 50 TL ödeme başarılı olarak yapıldı . Demirören Tüpçüsünden böyle bir kıyak hiç mi hiç beklemiyordum zaten anladığım kadarıyla kampanyanın Kaynak kısmını ağırlıklı olarak Bkm Karşılıyormuş ..
  • Kütahya 'da bu adresteki istasyon FUATPAŞA MAH. ADNAN MENDERES BULVARI NO:94 , kampanyaya dahil görünüyor. Ama orası eskiden Total değil miydi? Şimdi Lukoil oldu diye biliyorum
  • Ümraniye Küçüksu total de sistem arızası yüzünden indirimsiz almak zorunda kaldım Bir işi düzgün yapsalar şaşacağım

• Aslında çok pratik bir ödeme yöntemi. Kredi kartım ile ödeme yapacaksam niye araçtan ineyim bu soğukta. Aslında en büyük kolaylık kadınlar ve çocuklu kişiler için.
    arabada bebeğini veya çocuğunu bırakıp markete kredi kartı çektirmeye gerek kalmıyor. Bence çok mantıklı.
  • Adana Çukurova da Daha önce kurumsal total kartla denemiştim ve kurumsal kart kampanya dışında olduğundan alamamıştım.

Bugün klasik total kartı uygulamaya tanıttım arabamın plakası farklı kartta tanımlı olduğundan plakayı kaybedemedim sonra diğer karttan plakayı silince klasik total karta plakayı tanımlayabildim.
    Sonrasında 2 defa ayrı ayrı 75 liraya 50 lira olarak bkm expressten ödeme yaptım
    Benim gibi çift kart kullanacaklar bu durumu dikkate alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayzek -- 23 Aralık 2016; 9:06:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schero

Sanırım Citroën Bayii Hilal Otomotivin oradaki. Yarın uğramayı düşünüyorum. Bayii listesindeki adrese göre orası gözüküyor.

Hocam yararlanabilirseniz haber verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayzek

Adana Çukurova da Daha önce kurumsal total kartla denemiştim ve kurumsal kart kampanya dışında olduğundan alamamıştım.

Bugün klasik total kartı uygulamaya tanıttım arabamın plakası farklı kartta tanımlı olduğundan plakayı kaybedemedim sonra diğer karttan plakayı silince klasik total karta plakayı tanımlayabildim.
    Sonrasında 2 defa ayrı ayrı 75 liraya 50 lira olarak bkm expressten ödeme yaptım
    Benim gibi çift kart kullanacaklar bu durumu dikkate alsın

Buyuk ihtimal hem kurumsal hem bireysel olmaya izin vermiyor.
    Hoş ikiside bireysel olsada mobil odeme hangisiyle yapilacak. 2 yerde 1 plaka tanimlanmamasi mantikli geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fascism -- 23 Aralık 2016; 9:45:31 >
  • ottomanturk06 kullanıcısına yanıt
    Bir kısmını lpg bir kısmını benzin alabiliyor muyuz acaba ?
  • ghost_41 G kullanıcısına yanıt
    hocam dün 75 liralık lpg almak istedim, pompacı geçerli olmadığını söyledi, ben de 75 liralık benzin aldım.
    lokasyon ankara acity'nin yanındaki total.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Bugün bu totale uğradım. Üst üste iki kere 75 liralık aldım ve mobil ödeme yaptım problem yok. Üçüncüsü için depoda yer yok.

• Bursa UYSALSAN petrolde bkm express ödeme aktifmiş. Telefon ile görüşülüp öğrenildi.İşlemi yapan arkadaşlar bilgi verirse mutlu oluruz.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.