Şimdi Ara

BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.639
Cevap
103
Favori
239.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle yaptım teşekkürler. World üye iş yeri mi peki bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    Basiyorum hocam, plaka yaziyorum, ekle diyorum. Ok dedikten sonra kayitli plaka yok diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

kartal yakacık totladen alan oldu mu bugün ? Dün iş çıkışı uğradım pompacı ''abi bizde sistem arızalı yarın gelip bakacaklar''dedi.

Ben bugun sabah Kartal Pendik arasinda Adnan Kahveci koprusu dibindeki Gorpet Total'den alim yaptim. Once gaz aldim, ancak gazin kampanyaya dahil olmadigini soyledi gorevli. Ardindan benzin pompasina yanastim. Benzin alimina baslar baslamaz uygulama ekraninda yakit aliniyor yazisi cikti. Alim tamamlaninca odeme ekranina yonlendirdi uygulama. Ardindan bkm'ye yonlendirdi. 75 tl lik benzin icin 50 odedim. Sorunsuz bir alisveris oldu.
    Aslinda bundan sonra hep bu odeme yontemini kullanabilirim. Ozellikle kisin sogukta aractan inmeden alim yapmak buyuk avantaj. Bir de ustune kampanya olursa dadından yinmez. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir Gaziemir Total den bugün sorunsuz 2 kez üst üste benzin aldım.Ancak total club kartınız yoksa bu istasyonda kart kalmamış.
    Ben 2 gündür arayıp soruyordum.Hala gelmemiş.Sonunda üçyol da bir total olduğunu öğrendim.Kartı oradan temin edip gittim.Depo dolduğu için 3.kez alamadım.
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    E-5 in yan yolunda ki totalden mi aldınız ? Sanırım orası kampanya ya dahil değildi listede ama .
  • Bende bugun bostancidan iki kere hakkimi kullandim arka arkaya, fakat deneyen var mi bilmiyorum merak ettim

Bir kartta esimin adina alsam onun telefonundanda ayni plakayi girsek uygulamaya ve yine esimin bkm hesabindan odeme yapsak olur mu deneyen oldu mu
  • Bu gün 75 liralık aldım depo doldu. Hala kampanya aktif. Pompacı yardımcı bile oldu. Ödeme yaparken
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Kirazlı total tam olarak nerede acaba? Eski kiler marketin oradan istoca doğru giderken (metro durağını geçtikten sonra) mı? Orada bir tane de opet var opete yakın mı acaba?

• Çekmeköy den aldım. Çalışan arkadaşlar bilgiliydi. 2 kere katılabildim depo tam doldu. Pet şişeye verin dedim yasak dedi :) Kampanya şu anda devam ediyor.
  • Bugün izmit köfteci yusufun yanındaki totalden aldım orası direk totalin kendi yeriymiş bayi değil yani.

çok yardımcı oldular zaten çok bilgililerdi sıkıntısız 2 kere aldım 3.ye depoda yer yoktu daha sonra alacağım :)
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    Arkadaş herkes zengin :) 3. Ye yer kalmıyor

• hocam gülvereden aldım. dayı ben anlamam 75 ödersen karışmam dedi. hayret bi şey öğrenmemiş falan derken doldur bakalım dedim. benzin doldururken ekranda benzin alınıyor ibaresi çıktı. dolumdan sonra mobil ödemeye geçti. dayı mı yaptı sistem mi otomatik oradan plakayı girince otomatik hallettim. süper oldu. gülverenden almayı çok kolay başardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

E-5 in yan yolunda ki totalden mi aldınız ? Sanırım orası kampanya ya dahil değildi listede ama .

Evet

• Konyadaki hicbir Total bayisinde kampanya yok. Soylenecek söz yok.
  • cosark kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dayının yaptığı bişey yok. Ama işte dayi bu işi biliyor işine gelmediği için karışmıyor. Ona ayar oldum. Ulan insanlar bilmiyor işte yardımcı olsana.

Bi de 2. Kez vermedi yarın gel dedi millet işi gucu bıraktı sana gelecek

• Aynen yahu ben de fark ettim o tavrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Konyadaki hicbir Total bayisinde kampanya yok. Soylenecek söz yok.

Konyalilar indirimi haketmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Kirazlı total tam olarak nerede acaba? Eski kiler marketin oradan istoca doğru giderken (metro durağını geçtikten sonra) mı? Orada bir tane de opet var opete yakın mı acaba?

kilerden istoça değil, yenibosna yönüne gideceksiniz. yenimahalle metro durağına yakın. Eston Evleri var karşısında.

bu arada depo dolu olduğu için alamıyorum ve alamadan kota dolacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haramidere totalden aldım.. ilaç gibi geldi :) 75+75+75 aldım.. pompadaki elemanlar bilgili.. bu gün baya kullanan olmuş bunu..

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sanırım bahsettiğiniz aşağıdaki. Yarın o taraftan geçiyorum. Geçerken müsait olursam alırım.
    BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.