Şimdi Ara

Bizi Ne Hale Getirdin Ünal Aysal. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
3
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öff ne çok varmış Terim komplekslisi,düşmanı."çarşıdan aldım shaqiri eve geldim necati" O Necati ile Gs takımı şampiyon oldu.Snijder Drogba gelmeden önce takım ligde ,ŞL 'de ilerlemişti zaten.Ayrıca Şnijder'i sevmeme rağmen pek bi numarasını da göremedik daha.

Terim çok başarılıydı , gitmek istediği falan da yoktu sözleşmesi devam ediyor ve çalışıyordu yani ya sözleşme uzat ya git gibi bi kumpasa gerek yoktu , Gs zor zamanı atlattı şimdi büyük isimlerden kurtulma ve parsayı toplama zamanı düşüncesiyle aynı Dürüst,Albayrak,Öztürk gibi kovuldu.Yarın Ergin Ataman da kovulur bu gidişle , çünkü başarısını şimdiden çalmaya çalışıyorlar "kurumsallığın meyvelerini alıyoruz" diyerek.

Kurumsallık adı altında azizvari dikta özentisi tavan yapmış olan ünal , inan'ı da al git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Bonservissiz Elmanderle yok pahasına gelen Enginle para ödenmeden alınan Selçukla , bedava gelen Ujfayla, 6milyon Muslera 3 milyon Rieraya ödeyerek 10milyon euro maliyetle yeni takım kurup takımı iki kez şampiyon yapan Fatih Terimin hiç başarısı yok dimi. Nankörsünüz, bundan sonra da blocklusunuz hadi eyvallah 0-18 yaş grubu.

Senin para vermedik diye balon sandığın engin selçuk o sezon ts yi şampiyon yapmıştı. Muslera ya da cana +6m verdik yaklaşık 9-10 m ediyor, ki maliyeti az olması adamların balon olduğu anlamına gelmez. Selçuk-melo ile ayhan-sarp bir mi? Zapata ile muslera bir mi? Kazım pino gibi forvet olmayan adamlar ile elmander bir mi? Elmander yıllardır isveç milli takımında oynar. Beleş dediğin ujfa çek milli takımının kaptanıydı. Atletico'da direk oynuyordu. Şimdi sen bu adamları 8.olan takımla bir mi tutuyorsun? Veya sadece maliyetebakarak mı yorum yapmamız gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu herkese lise orta okullu diyen tayfa 80-90 yaşında galiba Eminim kendileri liselidir onu bastırmak için herkese 'liseli lan bunlar' tavrıyla cevap yazıyorlar
  • Bravo... Gerçekten güzel yazı. Evet , Fatih Terim'in gittiğine sevindim , ancak içimde bir burukluk var.Ama şuan öyle bir hale geldim ki Mancini / Hynckes gibi adamlar acaba bizde başarılı olabilir mi diye sorguluyorum.Belki de beğenemiyorum... Bu kadar değiştirdi takımı Ünal Aysal.

Cidden bazen tarihi - efsaneyi - mazide bırakmak gerekiyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Helal olsun Ünal baskan bu takima cağ atlatmistir bundan sonra ki baskanda bu vizyonu surdurmek zorunda kalacak.

Haklısın, zorunda kalacak. En ufak bir gerilemede Ünal başkan varken böyle değildi diyeceğiz.

Maziyi çabuk unutuyoruz, çektiğimiz eziyetleri çabuk unutuyoruz. Tarih değil 3 sene öncesini çabuk unutuyoruz.

Klübün başına geçip, borçları azaltmış, sıfırdan bir Futbol ve Basketbol takımı kurmuş, trasnferler için müthiş sponsorluklara imza atmış, takım önce teknik kadrosunu Hasan, Ümit , Taffarel ardından başlarına Fatih Terimi getirmiş.

İlk sezon Şampiyon, 2.sezon hem şampiyon hemde avrupada başarı getirmiş.

Yine büyük yıldızlar ve genç yetenekleri takıma kazandırmış.

Ardından TFF ve Medya işbirliği ile Fatih Terimin ayartılmasını izlemiş, Galatasaray mı ? Milli takım mı hocam ? diye Fatih Terime soracakken ortalık karışmış olan olmuştur.

Yine kariyerli ve üst düzey bir hoca gelecek, Galatasaray kaldığı yerden devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Hey yavrum hey gören Ünal Aysal çıktı da takımı şampiyon yaptı sanır .

Bunları kimin sayesinde oldu ? Fatih Terimin sayesinde .

Hatırlatırım bu takım Drogbayla , Sneijderle değil , Elmanderle , Necatiyle , Enginle şampiyon oldu . Hem de lig tarihinin gördüğü en ezici üstünlükle .
    Geçen senenin ortasında gelen Sneijder Real maçında attığı gol dışında ortalıkta görünmedi , Drogbanında Terimin ısrarıyla alındığını hatırlatayım.
    Bunları da Ünal Aysala yazarsınız şimdi siz.

Görücez bakalım madem Ünal bey bu kadar başarılı , elinde sihirli değnek var . Gelecek olan hocayla da şampiyon olsun görelim.

Basket takımına girmiyorum bile. Ergin hocanın hüneri tamamen .

Futbol Terim,basketbol ataman ,voleybol bilmem kim.onları kim getirdi,önlerine milyonlarca euro bütçeleri kim verdi.domercant sakatlandı diye hemen bastırıp parayı arroyoyu kim aldı.
    Ayıptır ayıp.yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

Fatih Terimi kimin getirdiğini herkes biliyor .
    Ali dürüstle Albayrak olmasa rüyanızda görürdünüz 2 şampiyonluğu .
    Basketbolda bile Oktay Mahmudiyi harcayarak taraftarı karşısına aldı ancak şanslıydı ki Ergin hoca gibi bir Galatasaraylıyı getirdi . Basketbolda milyonlarca euro bütçe falan yok , futbolda Brumaya kadar kime ne para verdi ? Her transfer sezonunda burda sızlanılmadı mı?
    Gelmiş burda Gs başkanının zaten yapması gereken şeyleri sanki matah birşeymiş gibi gösteriyorsunuz .
    Kimin parasını kime döküyorsun arkadaş ? Aysal kendi cebinden mi harcıyor ? Senin benim paralarımı ..

He he.bütün başarılar terimin,bütün başarısızlıklar aysalin.bütün iyi transferleri terim yaptı,bütün balonları aysal aldı.güzel kafa kullanmaya devam et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hatırlatırım bu takım Drogbayla , Sneijderle değil , Elmanderle , Necatiyle , Enginle şampiyon oldu . Hem de lig tarihinin gördüğü en ezici üstünlükle .
    Geçen senenin ortasında gelen Sneijder Real maçında attığı gol dışında ortalıkta görünmedi , Drogbanında Terimin ısrarıyla alındığını hatırlatayım.

Görücez bakalım madem Ünal bey bu kadar başarılı , elinde sihirli değnek var . Gelecek olan hocayla da şampiyon olsun görelim.

O adamları o takımların başına getirip istediklerini kim aldı / aldırdı ?

Terimin ısrarı ile alınan başka oyuncuları da yazsana bi :)

• Fatih Terim'in ısrarla aldırdığı Amrabat'ı görüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

O adamları o takımların başına getirip istediklerini kim aldı / aldırdı ?

Terimin ısrarı ile alınan başka oyuncuları da yazsana bi :)

Yukarıda yazdım .
    Fatih Terimi bu takımın başına Ünal Aysal değil Ali Dürüst ve Albayrak getirdi .
    Ünal Aysalın en başından beri Fatih terimi istemediğini herkes biliyor , ilk önce onun destekçilerini yönetimden gönderip sonra da yıldırım demirörenle bir olup ali cengiz oyunuyla Fatih hocayı yolladığını da cümle alem gördü .
    Mahalle kadını kafasıyla , ergen sevgili kafasıyla hem de . telefonuna bakmadı ühüüü

Bu takıma hangi oyuncu geldiyse Terimin onayından geçip geldi . Aksi zaten saçmalığın daniskası olur . Başarılı olan oyuncu da başarısız oyuncu da onun sorumluluğunda .
    Şimdi bana Amrabat haricinde kendisinin isteyerek aldırdığı ve işimiZe yaramayan bir adam söyle ? Hatta Drogba ve Sneijderi de Terim hiç istemedi varsay , Aysal tuttu kollarıdan getirdi varsay .

Eline Necati , Engin , Emre Çolak , Elmander verilmiş bir hocaya söyledikleriniz gerçekten komik .

• Size rahat mı battı bunlar oldu ne güzel ligde gidiyordunuz her sene bize koyuyordunuz avrupada da iyiydiniz.. Bu yöneticilerin hırsları yok mu kendilerini kanuni sultan süleyman sanıyorlar..
  • quote:

Bonservissiz Elmanderle yok pahasına gelen Enginle para ödenmeden alınan Selçukla , bedava gelen Ujfayla, 6milyon Muslera 3 milyon Rieraya ödeyerek 10milyon euro maliyetle yeni takım kurup takımı iki kez şampiyon yapan Fatih Terimin hiç başarısı yok dimi. Nankörsünüz, bundan sonra da blocklusunuz hadi eyvallah 0-18 yaş grubu.

senin yorumların dikkatimi çekiyor son bir kaç gündür. bir mesajınada cevap vermiştim, galatasaray'ı takip etmediğin çok açık. ben de imparatoru seviyorum ama senin ki takıntı olmuş, fatihterimspor'lu olmuşsun, imparatordan çok imparatorcusun.

olan oldu, fatih terim yanlış yaptı ve gönderildi.
    bunu sürekli dallandırıp budaklandırmak, güç savaşı haline getirmek galatasaray'a ihanettir ve başarılı olan bir yönetime "kişi" yüzünden öfe duymak, hesap soracağız naraları atmak, ihanetin ve kraldan çok kralcı olmanın göstergeleridir.
    unutma ki fatih terim'i fatih terim yapan galatasaray'dır.

faatih terim sevginiz galatasaray sevgisinin önüne geçiyor, yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitam

quote:

senin yorumların dikkatimi çekiyor son bir kaç gündür. bir mesajınada cevap vermiştim, galatasaray'ı takip etmediğin çok açık. ben de imparatoru seviyorum ama senin ki takıntı olmuş, fatihterimspor'lu olmuşsun, imparatordan çok imparatorcusun.

bunu sürekli dallandırıp budaklandırmak, güç savaşı haline getirmek galatasaray'a ihanettir ve başarılı olan bir yönetime "kişi" yüzünden öfe duymak, hesap soracağız naraları atmak, ihanetin ve kraldan çok kralcı olmanın göstergeleridir.

Kabullenemiyorum hocaya yapılanı o kadar. Yoksa Fatih Terimci falan değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

quote:

Acayip insanlarsınız Sneijder,Drogba ve Bruma tamamiyle Ünal baskan isidir. Bruma yi Emre Utkucan bulduda hangi başkan 19 yasindaki cocuga 12 milyon verir ?? Peki oktay mahmudi aslinda basarili olmasina ragmen Ünal aysal ne dedi ?? Şampiyon olunmamişsa güle güle. Gönderdi Ergin hocayi getirdi. İbretle okuyorum su yorumlarinizi.

Harbi sırf komedi insanlarsınız.Şampiyon yapmamıisa başarılı değildir dedi ve gönderdi sizde buna alkışmı tutuyonuz.

Yiyosa manciniyede 1 senelik anlaşmalar teklif etsin.yiyosa manciniyide sene sonu şampiyon olamayınca göndersin.

Yapamaz demi çünkü mancini profesyonel kurumsallaşmış sizin tabirle demi.Adamdan şırıngayla kan alır yaptığı sözleşmelerle

• quote:

Daha düne kadar teknik direktörümüz Hagi,bülent korkmazdı.
    Santra**** Stancu.
    Orta sahamız barış,ayhan,mustafa sarp
    Kalecimiz Zapata.

Basketbolda yıldızımız Cemal nalga.(ne güzel 25 senedir şampiyon olamıyorduk.)
    Voleybolda 10 senede kadınlar ve erkeklerde 2-3 defa Fb yi yeniyorduk.
    Ne güzel borç bataklığında ki kulübü kurtarmanın tek yolunu rivayi ve adayı satmak sanan yönetimimiz vardı.

Ne yaptın bize başkan.
    artık senin yüzünden drogba ya salliyoruz,sneijderi beğenmiyoruz,stoperimiz chedju yu kadroya almıyoruz.10 milyon verip 18 yaşında demeden oyuncu alıyoruz.
    Hagi ve bülent e I love you diyen taraftara Manciniyi,Di matteoyu hatta jupp u bile begendiremiyoruz.

Söyle ne yaptın bize başkan.Biz bunları haketmiyoruz.
    O yüzden hemen istifa et.

At fava bekle 2 ay sonrasını

benden önce saydırcanız BÜYÜK başganınıza.

• Evet görelim bakalım,

Fatih hoca yok,
    Albayrak yok,
    A.Dürüst yok,
    A.Öztürk yok,

Ünal Aysal'a o başarıları kazandıranların hepsi gitti. Şimdi görelim bakalım bu isimlere sırtını dayamadan da başarılı olursa o zaman ayakta alkışlarım.

• Ünal Aysala laf yok.
  • Terim transferleri yaptı/terim transferden anlıyor diyen adamı dikkate almak bile zaman kaybıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

quote:

Santra**** Stancu.
    Kalecimiz Zapata.

Ne güzel borç bataklığında ki kulübü kurtarmanın tek yolunu rivayi ve adayı satmak sanan yönetimimiz vardı.

Ne yaptın bize başkan.
    artık senin yüzünden drogba ya salliyoruz,sneijderi beğenmiyoruz,stoperimiz chedju yu kadroya almıyoruz.10 milyon verip 18 yaşında demeden oyuncu alıyoruz.
    Hagi ve bülent e I love you diyen taraftara Manciniyi,Di matteoyu hatta jupp u bile begendiremiyoruz.

Evet biz Gs lı olduğumuz için bizim başkanımız.Siz Terimsporlu olduğunuz için sizin başkanınız değil galiba.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vitam

quote:

Kabullenemiyorum hocaya yapılanı o kadar. Yoksa Fatih Terimci falan değilim.

Entry- imza uyumsuzluğu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

quote:

Santra**** Stancu.
    Kalecimiz Zapata.

Ne yaptın bize başkan.

Evet biz Gs lı olduğumuz için bizim başkanımız.Siz Terimsporlu olduğunuz için sizin başkanınız değil galiba.

Galatasaraya zararı dokunacağını bildiği halde umrunda olmayıp egosu ve profesyonelliği daha büyük olan,kurumsallaşma niyetiyle kadrolaşmaya giden,

Yönetim kurulunda en fazla istifa ederiz herkes eski hayatına geri döner diyebilecek kadar zerre galatasarayı düşünmeyen bir insana ben başkan demem.Asıl galatasaraylı benım.siz hepiniz paranın kölesi olmuşsunuz.Sanki cebinden 1 kuruş para veriyorda.Unutma dünyadaki hiç bir para sportif başarının önüne geçemez.Kurtarsın sizi büyük başganınız ve dünyanın en iyi 10 td den biri olan MANCİNİNİZ

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.