Şimdi Ara

Bizdeuygun.com ( Keleş Elektronik ) Dolandırıcıdır! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
10
Favori
16.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugun keleş elektroniği aradım zorlada olsa adresi öğrendim adre şu ; 'mahmutbey mah. 2426 sokak istoç 8. ada no:126 bağcılar/istanbul' ben bu adrese teblikat gönderdim eğer teblikat ulaşırsa doğruysa tekrar yazarım buraya.
  • Arkadaşlar, aslında hep beraber toplanıp bir avukata versek bu işi hem o karlı çıkar hem de bizim işimiz daha kolay çözülür diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatalKnifeStroke -- 10 Mart 2017; 0:13:0 >
  • THH kararı çıktından sonra firmayla ulaşmanıza gerek bulunmuyor. İcra dairesine gitmeniz yeterlidir. 15 günü bulmadan sizi arayarak iadenizi yapiyorlar.
  • GévréK kullanıcısına yanıt
    İcraya vereli 27 gün oldu hala bir sonuç alamadım ilam lı icra takibi başlattım dava durumu hala açık gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burası nasıl bir ülke ya, adamlar apaçık oyalama suretiyle insanları dolandırıyor. Belki binlerce insan bunlardan muzdarib, bir tane devlet kurumu da çıkıp bu pislikleri piyasadan yok etmiyor. Böyle aciz, kendi halinde tek suçu daha ucuza alışveriş yapmak olan insanları önce çakma garanti servisleriyle, sonra aylar süren thh ile sonra saçma sapan doğru adresi bulacak da icra tebligatını yapabilecek miyiz diye uğraştığımız icra daireleri ile uğraştırıyorlar. mınıha
  • THH kararı geldi 15 günlük itiraz sürelerini bekliyorum inşallah hakkımızı alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: arkamelon

arkadaşlar bende 'mahmutbey mah. 2426 sokak istoç 8. ada no:126 bağcılar/istanbul' adresine teblikat gönderdim önceden eski adresine yolladım teblikat geri dönmüştü bakalım bu da geri gelirse tekrar yazarım.Sizin teblikatınız eğer ulaşmışsa yada ulaşırsa güncel adresi yazın lütfen.

var mı bir haber ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hssn

quote:

arkadaşlar bende 'mahmutbey mah. 2426 sokak istoç 8. ada no:126 bağcılar/istanbul' adresine teblikat gönderdim önceden eski adresine yolladım teblikat geri dönmüştü bakalım bu da geri gelirse tekrar yazarım.Sizin teblikatınız eğer ulaşmışsa yada ulaşırsa güncel adresi yazın lütfen.

var mı bir haber ?

bu hafta adliyeye gideceğim teblikat ulaşmışsa haber ederim.
  • Arkadaşlar tebligatın ulaşması bize para verecekleri anlamına gelmiyor. Fiziksel olarak mekanına yada sahip olunan taşınır taşınmaz mallara icra hakkımız doğuyor. Ancak tüm malları vs. bizim araştırıp yada icra dairesine müzekkere yazdırarak tespit ettirilmesi gerekiyor. Yada adrese gidip orada ne var ise onları icra edip yediemine götürülmesi gerekiyor vs.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-280E950A0 -- 28 Aralık 2017; 21:41:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Anakart değişimi için 240 lira istiyorlar. Ben gönderip yaptırmaya karar verdim. Dolandırıcılarla uğraşacak ne imkanım var ne de zamanım. Zaten yazılanlara göre yasal yoldan parayı alma şansımız da yok gibi.

magaza: gittigidiyor
    satıcı: electrotrend
    Mersis Numarası:0543019894200016
    KEP Adresi:keleselektronik@hs03.kep.tr
    Faturayı kesen firma: keles elektronik (bizdeuygun.com)

Garantili LG G4 telefonu tamir etmiyor. Ücret karşılığı tamir edebileceklerini söylüyorlar.
    Para iadesi için tth sonrası haciz kararı çıkartanlar olmuş ama firma adresine ulaşılamıyor.
    Fakat bu dolandırıcı firma hala gittigidiyor üzerinden satiş yapmaya devam ediyor.

Bizdeuygun.com ( Keleş Elektronik ) Dolandırıcıdır!

Telefonu keleşe yolladim. Yapildi bugün geri geldi. Telefon calisiyor sorun yok. Servis kağıdında anakart tamir edildi yaziyor. Oysa bana telefonda defalarca sordum anakartin değişeceğini soylemislerdi. Maliyeti: 15 tl kargo. 240 tl tamir ucreti. Toplam 255 tl.

• Merhaba arkadaşlar bugun adliyeye gittim keleşle ilgili bana telefonda verdikleri adreste de yoklar ama bu önemli değil teblikat kanunu 35. maddeye göre 10 günlük ödeme zamanıda geçti yarın haciz talebinde bulunacağım sonra 3 gün içinde keleş mal bildiriminde bulunmak durumunda bulunmazsa ardından şirketin mal varlığına ve de alacaklarına haciz uygulanacak daha sonra eğer haczedilmiş varlığı varsa paramızı alabileceğiz.Eğer gelişme olursa yazacağım umarım hepimiz paramızı alırız.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar bugun adliyeye gittim keleşle ilgili bana telefonda verdikleri adreste de yoklar ama bu önemli değil teblikat kanunu 35. maddeye göre 10 günlük ödeme zamanıda geçti yarın haciz talebinde bulunacağım sonra 3 gün içinde keleş mal bildiriminde bulunmak durumunda bulunmazsa ardından şirketin mal varlığına ve de alacaklarına haciz uygulanacak daha sonra eğer haczedilmiş varlığı varsa paramızı alabileceğiz.Eğer gelişme olursa yazacağım umarım hepimiz paramızı alırız.

merhaba @arkamelon saol bu şekilde bi ümit yeşerdi...
    bende tebligatı eski adrese göndermiştim yeni adrese tekrar göndersem mi diye düşünüyordum. İcra memuru iki hafta sonra gel demişti yarın haciz talebi oluyorsa sorayım o zaman

• arkamelon kullanıcısına yanıt
    bilgilendirmelerin için sağol hocam bir çok kişiye yol haritası olacaktır.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar bugun adliyeye gittim keleşle ilgili bana telefonda verdikleri adreste de yoklar ama bu önemli değil teblikat kanunu 35. maddeye göre 10 günlük ödeme zamanıda geçti yarın haciz talebinde bulunacağım sonra 3 gün içinde keleş mal bildiriminde bulunmak durumunda bulunmazsa ardından şirketin mal varlığına ve de alacaklarına haciz uygulanacak daha sonra eğer haczedilmiş varlığı varsa paramızı alabileceğiz.Eğer gelişme olursa yazacağım umarım hepimiz paramızı alırız.

Merhaba dostum, ben de senden görüp aynı adrese göndermiştim, benimki de ptt sayfasında gitmiş geri gönderdiğim yere gelmiş gözüküyor, ama aradaki bir süreçte '21.MAD. GORE MUHTARA TESLiM' yazmış, bu ne anlama geliyo bilemedim. Yani öyle yorumluyorum ki adamların adresine doğru gitti, ama almadılar postacı da muhtara mı verdi, eee muhtara verdiyse nrden gönderdiğim yere doğru tekrar yola çıkmış. Anlayamadım valla.

Bir de bu 10 günlük ödeme zamanı ne oluyor, hangi günden hesaplayacam?

Ben tebligatım geri dönünce hemen gideyim mi icraya, haciz başlatmak için? Konuya vakıf birine benziyorsun, yardımcı olursan sevinirim.

duzeltme: simdi pttnin sitesinde 'MAZBATA TESLİM' teslim yaziyo, heralde postacı adamlara veremedi, muhtara verdi, muhtara verildiğine dair belgeyi de icraya geri getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipidimen -- 17 Mart 2017; 20:0:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sipidimen

quote:

Merhaba dostum, ben de senden görüp aynı adrese göndermiştim, benimki de ptt sayfasında gitmiş geri gönderdiğim yere gelmiş gözüküyor, ama aradaki bir süreçte '21.MAD. GORE MUHTARA TESLiM' yazmış, bu ne anlama geliyo bilemedim. Yani öyle yorumluyorum ki adamların adresine doğru gitti, ama almadılar postacı da muhtara mı verdi, eee muhtara verdiyse nrden gönderdiğim yere doğru tekrar yola çıkmış. Anlayamadım valla.

Ben tebligatım geri dönünce hemen gideyim mi icraya, haciz başlatmak için? Konuya vakıf birine benziyorsun, yardımcı olursan sevinirim.

duzeltme: simdi pttnin sitesinde 'MAZBATA TESLİM' teslim yaziyo, heralde postacı adamlara veremedi, muhtara verdi, muhtara verildiğine dair belgeyi de icraya geri getirdi.

Merhaba @sipidimen , ben adresi ticari sicil gazetesinde ki adresi yazdım keleş elektroniği aradığımda da bu adresi vermişlerdi benim teblikatım ulaşmış bu önemli değil teblikat şirkete ya da muhtara ulaştığı günden sonraki 10 gün itibari ile ödemesi gerek ve mal bildiriminde bulunması gerek ama şirket ne mal bildiriminde bulunmuş ne de borcu ödemiş.Ben bugün adliyeye gittim haciz talebi için ilk önce taşınmazlarına haciz talep ettim.Fakat şirketin taşınmaz malı yok.Şimdi de taşınabilirlerine haciz talebinde bulunacağım.(daha sonra banka hesaplarına varsa alacaklarına haciz talep edeceğim)Öyle gözüküyor ki avukat olmadan bu beni çok uğraştıracak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sipidimen

quote:

Merhaba @sipidimen , ben adresi ticari sicil gazetesinde ki adresi yazdım keleş elektroniği aradığımda da bu adresi vermişlerdi benim teblikatım ulaşmış bu önemli değil teblikat şirkete ya da muhtara ulaştığı günden sonraki 10 gün itibari ile ödemesi gerek ve mal bildiriminde bulunması gerek ama şirket ne mal bildiriminde bulunmuş ne de borcu ödemiş.Ben bugün adliyeye gittim haciz talebi için ilk önce taşınmazlarına haciz talep ettim.Fakat şirketin taşınmaz malı yok.Şimdi de taşınabilirlerine haciz talebinde bulunacağım.(daha sonra banka hesaplarına varsa alacaklarına haciz talep edeceğim)Öyle gözüküyor ki avukat olmadan bu beni çok uğraştıracak.

Allah yardimcimiz olsun dostum, insallah hak yerini bulur.

• bende adliyeye gittim haciz talebinde bulunabilir miyim diye icra memuru tebligat ulaşmıyorsa madde 35 uygulanır dedi ve istanbul ticaret odasına müzakere yazıldı tebligat ile adres verilmesi için buna göre adres ne olursa olsun o zaman madde 35 gereği yapılırmış bilginize. her tebligat masraf , @arkamelon un dediğine göre taşınmaz mal da yok, haciz yapabilecek miyiz bakalım uğraştığımıza değecek mi :/

Madde 35 - Kendisine veya adresine kanunun gösterdiği usullere göre tebliğ yapılmış olan kimse, adresini değiştirirse, yenisini hemen tebliği yaptırmış olan kaza merciine bildirmeye mecburdur. Bu takdirde bundan sonraki tebliğler bildirilen yeni adrese yapılır.(Değişik fıkra: 19/03/2003 - 4829 S.K./11. md.) Adresini değiştiren kimse yenisini bildirmediği ve yeni adres tebliğ memurunca da tespit edilemediği takdirde tebliğ olunacak evrakın bir nüshası eski adrese ait binanın kapısına asılır ve asılma tarihi, tebliğ tarihi sayılır.
    (Değişik fıkra: 19/03/2003 - 4829 S.K./11. md.) Bundan sonra eski adrese çıkarılan tebliğler muhataba yapılmış sayılır.
    (Ek fıkra: 06/06/1985 - 3220/12 md.) Daha önce tebligat yapılmamış olsa bile, taraflar arasında yapılan, imzası resmi merciler önünde ikrar olunmuş sözleşmelerde belirtilen adresler ile kamu kurum ve kuruluşları ve kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarına, ticaret sicillerine ve esnaf ve sanatkarlar sicillerine verilen en son adreslerdeki değişiklikler hakkında da bu madde hükümleri uygulanır.

• Arkadaşlar dört bir koldan saldırıyoruz ama inşallah sonuç alırız. Geçen ay yaptığım araştırma sonucu bir araçlarını tespit ettim. Ancak aracı 2017 başında satmışlar. İcradan gelecek sonuçlara göre birbirimize yardımcı olalım. Takibe devam. Bizdeuygun.com ( Keleş Elektronik ) Dolandırıcıdır!
  • Arkadaşlar tebligatlar muhtara bırakılıyor ama şirket piyasada yok. Bize şuanda bu şirkete ait para olan hesap numarası yada icra yapabileceğimiz dükkan lazım. Bu şekilde bir tespit yapan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.