Şimdi Ara

BİTTİ! Gözlerimden Ameliyat olacağım destek bekliyorum Arkadaşlar... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
0
Favori
8.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cako2000 ve @mugo66 ilginize ve desteğinize çok teşekkürler arkadaşlar
  • verdim inşallah sana çıkar daha doğrusu ihtiyacı olan kişiye.
  • Oylama ne zaman bitiyor? Oy verdim geçmiş olsun.
  • @xD 3d 5d - ilgine teşekkürler arkadaşım çok sağol inşallah hayırlısı olur

@ThunderVoid - ilgine teşekkürler arkadaşım oylama 31 temmuz gece yarısına kadar devam edecek...
  • Oy verdim. Umarım kazanır ve daha sağlıklı gözlere kavuşursun.
  • Çok saçma bir oylama hiçbirini tanımayan biri neye göre seçim yapacak? Ama ben yine de bastım damgayı sana.
  • Verdim kardeşim allah yardımcın olsun.
  • verdim geçmiş olsun
  • Bende verdim ve up!

Ayrıca; 1. Şuan Melih arkadaşımız fakat arayı biraz daha açalım, daha çok oy gerekli DH yüklen!
  • ben doğru bulmuyorum arkadaşlar yaptığınızı. sağlıkla ilgili bir konu sanalda afedersiniz s.dik yarışına döndürmüşsünüz. oylamada ki diğer insanlar daha mı zengin ya da daha mı fakir keza daha mı fazla hakediyor bu ameliyatı bu arkadaş diğerlerinden. bunu öğrenip bilgi sahibi oldunuz mu da böyle birşeyin altına giriyorsunuz. daha çok ihtiyacı olan biri varsa yaptığınız kul hakkına bile girer. konuyu açan arkadaş ile kan bağı yok ise kimsenin neden taraftarlık yapıyorsunuz. diğer insanlarla bu arkadaşın bir farkı yok benim gözüm de. herşeyden öte böyle sağlıkla ilgili ve maddi imkana bağlı olan bir konunun yarışmaya döndürülmeside ironik.
  • Normalde bu tür konulara pek önem vermem ancak konuyu açan üyenin genel tavrı ve mesajları bana oldukça samimi geldi. Oy vermemin sebebi de budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: American_Muscle

face'im yok

Yorum atmaya yüzün var ama ( neyse bosverin )

Bende cektim bu göz olayından anlıyorum seni oyladım inş istediğin olur.
  • Hadi inş. kazanırsın
  • oy verdim dostum inş kazanırsın
  • @musAKka,@GranTurismo26,@Julies,@atheet,@FtnBttL@SnnOzcn,@Z@NZ@R@ - arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim Allah razı olsun

@erdemakbıyık - Öncelikle yorumun için teşekkür ederim arkadaşım.Konuya yazan arkadaşları tanımıyorum.Samimiyetimle bir konu açtım ve sizlerden yardım istedim sağolsunlar desteklerini esirgemediler.Gerçekten ihtiyacım olmasa böyle birşey yapmazdım zaten , özellikle sağlık gibi önemli bir konuda!!! Haklısın ihtiyaç sahibi bir çok arkadaşımız var Allah herkese acil şifalar versin.Bende ihtiyacım olduğu için birşeyler yapmaya çalışıyorum.İnşallah daha farklı imkanlar çıkar da herkes şifasını bulur arkadaşım.Eleştirirken lütfen daha dikkatli ol.
  • ARKADAŞLAR FARK AÇILDI SÜPERSİNİZ SİZLERİN SAYESİNDE DAHA ÇOK OY GELECEK İNŞALLAH OY VERMEYE DEVAM KONUYU YUKARIDA TUTMAYA ÇALIŞALIM TEŞEKKÜRLER..
  • Farka gidiyor inşallah şike soruşturması açılmaz..
  • @hachiko - arkadaşım merak etme burada şike felan olduğu yok zaten oylar kontrol ediliyor.
    Bu arada aradaki farktan fazlasıyla diğer arkadaş bizi geçmişti.Bu yüzden çekişmeli gidiyor ve sizlerden destek istememizin nedeni de budur.

Destek olan herkese tekrar çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar desteğinizi bekliyorum.Herkese teşekkürler
  • oy verdim :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.