Şimdi Ara

BİTTİ! Gözlerimden Ameliyat olacağım destek bekliyorum Arkadaşlar... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
0
Favori
8.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oy verdim bende gözlüklüyüm anlıyorum durumunu acil şifalar dilerim
  • oy verdim
  • Geçmiş olsun oyunu verdim.
  • tamamdır
  • Up. Oy verdim
  • Oyumu verdim kazanırsın herhalde 200 oy fark var.Ne zaman açıklancak kazanan ?
  • Oyumu verdim,inşallah kazanırsın
  • DONANIMHABERLİ OLMANIN FAYDALARI...
  • Tamamdır, inşallah kazanırsın.
  • Verdim oyumu
  • Oyunu verdim.Umarım kazanırsın..
  • Bülent Telli diye biri var adayların arasında. Bi dahaki ay topluca ona oy atabiliriz aslında durumu çok kötü.

Her ay durumu kötü birine oy yağdırsak en azından birilerini kurtarabiliriz.
  • benimde miyop var fakat daha numara sabitlenmedi yani düşüş veya yükseliş bitmedi henüz. oyunu verdim. yalnız futbol oynamak çok rahat hiç korkmana gerek yok hem kaleye geçmeme avantajında var aslında gözlüğün tek dez avantajı elinle yukarıya doğru ittirmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykocepking

benimde miyop var fakat daha numara sabitlenmedi yani düşüş veya yükseliş bitmedi henüz. oyunu verdim. yalnız futbol oynamak çok rahat hiç korkmana gerek yok hem kaleye geçmeme avantajında var aslında gözlüğün tek dez avantajı elinle yukarıya doğru ittirmek

Olur mu hiç öyle şey. Futbolda gözlük takan bi adamın yüzüne top gelse, gözlük camları kırılıp gözlerine girerse ? Çok riskli bi durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: haykocepking

benimde miyop var fakat daha numara sabitlenmedi yani düşüş veya yükseliş bitmedi henüz. oyunu verdim. yalnız futbol oynamak çok rahat hiç korkmana gerek yok hem kaleye geçmeme avantajında var aslında gözlüğün tek dez avantajı elinle yukarıya doğru ittirmek

Sebepsizce gozlugu yukarı ittim

• @mrykt,@Aphrodisias,@SokemoN*,@ihsan1987,@Charlestone,@Dopamine,@Vüsal,MC_CooL,@Skillet,@PHXS,@AhmedKaymakcı,@yse 4 ever,@umtcmz,@D.B CoopeR,@TheNorth - İlginize teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun

@Teslaman - İlgine teşekkürler arkadaşım. İnşallah Bülent Telli ve ihtiyacı olan herkese yardımcı oluruz.Allah herkesin yardımcı olsun.

@haykocepking - İlgine teşekkürler arkadaşım fakat @Teslaman arkadaşa hak veriyorum çok riskli olabiliyor
  • Dostum verdim bende oyumu , sana ..
  • @DFurkaNH - ilgine teşekkürler arkadaşım sağol
  • 1. sıradasın kardeşim umarum kazanırsın bu arada gözlerin kac numara pm ile mesaj atabilir misin ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.