Şimdi Ara

#BİTTİ Axesslilere Boynerde 100tl indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
8
Favori
1.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memis0051

Electrolux ekf7800 kahve mak. en uygun fiyata Boyner'de satılıyor. Ederi ne bilmem ama şu anki kampanya ile fiyat daha da düşmüş oluyor.
    BYRM18 kodu elektronikde geçmiyor sanırım. Elde var axess 100 tl sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler avantajix te %10 iade var deniliyor extra boyner için. Kullanan varsa anlatsın hele.

• Alışverişi free sanal kart ile yapsak olur mu

• Daha önce axess ile boynerden alışveriş yapanlar yararlanamıyor mu yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Alışverişi free sanal kart ile yapsak olur mu
    Olur hocam ben dün sabah free sanal ile yaptım az önce 100 lira indirim kazandınız mesajı geldi ve hemen ekstreye yansımış.
  • Şu ayakkabı GECE21 koduyla 313.54 TLye geldi. 213.54 TL ye gelecek. Güzel fiyat.

Axessten İlk önce tek çekim sipariş verip sabah iptal ettim, sonra aynı siparişi taksitli tekrar geçtim.

İkiside provizyonda ve 100TL indirim mesajı henüz gelmedi.

Umarım uğraştırmazlar.

https://www.boyner.com.tr/clarks-ayakkabi-645141

Sitedeki fotolar biraz kötü çıkmış. Şuradaha daha iyi fotolar mevcut.

https://www.efootwear.eu/shoes-clarks-trapell-apron-261286807-dark-brown-leather.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 9 Haziran 2018; 13:48:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Sevdadır Türkiye

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yatıyor mu iadeler. Bana gerçekçi gelmiyor.

• İndirim kodu kullanılan alışverişlerde %1 iade varmıs.

• 420 tl sepet 220 ye geldi. ne zamandır istediğim ayakkabı vardı 290 TL, yanına iki gömlek koyup 220 TL ödedim. konu sahibine teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Şu ayakkabı GECE21 koduyla 313.54 TLye geldi. 213.54 TL ye gelecek. Güzel fiyat.

Axessten İlk önce tek çekim sipariş verip sabah iptal ettim, sonra aynı siparişi taksitli tekrar geçtim.

İkiside provizyonda ve 100TL indirim mesajı henüz gelmedi.

Umarım uğraştırmazlar.

https://www.boyner.com.tr/clarks-ayakkabi-645141

Bende dün gece Valiz aldım. Taksitle 369 - 40 = 329TL ye geldi. Axess`den herhangi bir onay mesajı vs gelmedi .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

420 tl sepet 220 ye geldi. ne zamandır istediğim ayakkabı vardı 290 TL, yanına iki gömlek koyup 220 TL ödedim. konu sahibine teşekkürler.
    Nasıl oldu o hesap hocam

• BYRM18 her giyim ürününde geçmiyor sanırım. Rastgele oluşturduğum 400tl'lik sepetten 40tl düşüyor.

• İşcep boyner 50/250 kod veriyor.

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Axess 100den faydalanamazsınız.

*Referans kodunuzu kullanarak, Maximum Kart/Maximiles ile www.boyner.com.tr veya Boyner Mobil Uygulamasından tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişte anında 50 TL indirimden yararlanabilirsiniz. İndirim, “Sepetim” sekmesindeki “İndirim Kuponu” alanına, referans kodunuzun girilmesiyle aktifleşecektir.

https://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=iscepveinternetsubesi-boyner-firsat-kampanyasi&IdCampaign=MTgwNg==-ISB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 9 Haziran 2018; 13:59:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Nasıl oldu o hesap hocam

Alıntıları Göster
    BYRM18 kodu ile 320 ye düştü. Axess ile de 100₺ indirim üstad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Hocam hemen indirim yapıyormu. ben de aldım da boynerden. bir sonraki ekstrede indirim olacak deniliyor.
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Hocam kalıbı nasıldır, bilginiz var mı? Normalde 42, spor ayakkabıda 43 giyen biri için hangi numara uygun olur?

• eresin00 E kullanıcısına yanıt
    Hocam iki ayağınızıda (bazen ayaklar arası fark olabiliyor), ayağınızı bir eşik yada duvara sıfırlayarak cetvel yardımıyla ölçün.

Genelde cmden hata çıkmaz. Ben de normalde 43 giyiyorum, bunda 27.6cm 44 gösterdiği için 44 numara sipariş verdim.

Adidastada 44 denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 10 Haziran 2018; 14:28:15 >

• taksitli alisverislerde axess 100 lira hemen yatıyor. Cardfinansda taksit oraninda yatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanzele

Hocam hemen indirim yapıyormu. ben de aldım da boynerden. bir sonraki ekstrede indirim olacak deniliyor.
    Bende de olmadı. Bekliyorum indirimin gözükmesini.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.