Şimdi Ara

#BİTTİ Axesslilere Boynerde 100tl indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
8
Favori
1.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.boyner.com.tr/under-armour-kosu-antrenman-aya-668716

Dün akşam bunu aldım umarım memnun kalırım.

N11 e baktımda çoğu ayakkabının numarası yok.
  • Güneş gözlüğü attım sepete. BYRM18 çalışmıyor.

Hopi 200 e 40 verdi. (Koşul yok)Hopi kullanirken aktif olmuyor.

2 gozLuk attım hopi %15 indirim aktif oldu birini çıkardım yine pasif oldu kullanamiyorum.

Hopi lerde koşul olmamasına rağmen gözlük alieken kullanamıyorum bu kampanyaları 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Hatta yanına 103 liralık daha urun alın 220ye gelsin hepsi. Kapitalist sistem bi daha al diye yapıyorlar hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandemirci -- 11 Haziran 2018; 0:41:13 >
  • adriano123 A kullanıcısına yanıt
    Geçen ayki Turk Telekom geçerliydi mesela gözlükte , şu an ben de kod bulamadım hiç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen iki ürünü temin edemediler, paraf'ın puanı boşa gitti.
    umarım bu sefer de aynı sorun olmaz.
    100 TL az değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon6325

Arkadaslar indirim kuponunu kullanmayi unuttum.sonra iptal ettim siparisi.akxes 100tl indirim ilk kullanim diyor ben tekrar siparis versem dusrmi 100tl indirim acaba.bazi arkadaslara 2 ci gun dusmus indirim.siparisi versem 1 2 gune dusmesse indirim iptal ederim diyom ama nasil yapsam
    Geçen ayki kampanyada aynı şey başıma geldi. MH’ni aradım. İlk siparişi iptal edip tekrar sipariş geçerseniz ikinci alışveriş için 100 TL indirim olmaz dedi. Ona göre bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya devam ediyor mu? Boyner sitesinde reklamı göremiyorum. Axess mobil de de arattığımda sadece boyner 9 taksit kampanyası var.
  • okttay kullanıcısına yanıt
    Dün gece kampanya bitti axess için

• okttay kullanıcısına yanıt
    Axess bitti.Maximum 300/100 var ama kod yazmak gerekiyor kullanmak için.Diğer kodlarla birleştirerek kullanım mevcut değil bu yüzden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizotipall kullanıcısına yanıt
    işin içine şu lanet iş bankasının maximumu girince ortalık çöpten geçilmiyor
  • eresin00 E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Ayakkabiyi dun teslim aldim. Icinde CN 275 yaziyor, yani 275mm ayagima tam oturdu.

• İndirimler ne zaman gelir. Dün gece saat 23.45 te alış veriş yaptımda sıkıntı olurmu acep

• Kampanya iyi güzel de bir de ürünleri erken yollasalar harika olacak. Geçen Cuma sabah sipariş geçtim, bu sabaha kadar "Temin ediliyor" durumundaydı. Şimdi "Bekliyor" durumuna geçti, ne büyük bir değişiklik. Mağazada o kadar boş gezen eleman var, biri sadece bu işle uğraşamaz mı? 4. güne girdik hala bekliyoruz. Aldığım ürünler de hep Tıkla Gel Al özellikliydi. Öyle desek nasıl yapacaklar merak ediyorum. Umarım bayram öncesi elimize ulaşır.

• Arkadaşlar indirim ne zamana kadar yansıyor dün akşam aldığım ürünler için hala indirim gelmedi de bana sizlere hemen yansımış mıydı acaba ?

• 10 haziranda sipariş verdim. indirim mesajı bugün geldi.. siparişimin bir kısmı da bugün kargoya verildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rebelpirate R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam o zaman sorun yok bekleyeceğiz

• _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Bende sizin verdiğiniz bilgiyle 43 sipariş verdim ama kargolanmadı henuz.

• Siparişlerimden biri hariç hepsi geldi. Son üründe iptal bekliyor yazıyor, tedarik edemediler herhalde. İptal olduğu takdirde alışveriş tutarı 300 tl altına düşüyor. 100 tl axess indirimi iptal olur mu, böyle bir durumla karşılaşan var mı ?
  • Ancestorman A kullanıcısına yanıt
    Axess kolayına puanı geri almaz ama mh ni arayıp aynı fiyatlı başka bir ürün almak için bi yoklayın yoksa mağdur olacağınızı söyleyin. Bu puan değil indirim ne yapacakları da belli olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ancestorman

Siparişlerimden biri hariç hepsi geldi. Son üründe iptal bekliyor yazıyor, tedarik edemediler herhalde. İptal olduğu takdirde alışveriş tutarı 300 tl altına düşüyor. 100 tl axess indirimi iptal olur mu, böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

Bende son urunu bekliyorum. Indirimin iptal olma ihtimali var. Boyner boyle bir kampanya yapip ürünleri tam gondermezse herkes aldigi ürünleri iade eder. Boyner en azından hediye çeki vs vermeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.