Şimdi Ara

#BİTTİ Axesslilere Boynerde 100tl indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
8
Favori
1.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen ay da aynı kampanya vardı ve yararlandım. Sımdı yıne yararlanabılır mıyım? İlk kez alısverıs yapacaklar dıyor kampanyada. Siz ne dusunuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Gecen ay da aynı kampanya vardı ve yararlandım. Sımdı yıne yararlanabılır mıyım? İlk kez alısverıs yapacaklar dıyor kampanyada. Siz ne dusunuyorsunuz?
    İlk kez demiyor ilk alışverişe diyor. Bu nedenle bundan da yararlanabilirsiniz. Ama şu anda siteleri pert, girilmiyor.

• donanımhaber gibi boyner de mort şu an
  • Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800/200 kullanabilen var mı?
  • 400 e 40 yapıyor. Tüm ürünler bayram kategorisinde çıkanlardan. 400 Tl nin aşağısına düşürdüğümde ise koşul sağlanmadı diyor.
    Edit: Bazı ürünler bayram kategorisinde olduğu halde sayılmıyor. Tek tek deneyince 2 gömleğin sayılmadığını anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorusoran12 -- 8 Haziran 2018; 17:29:52 >
  • Şu anda 800e 200 çalışıyor.

Edit: 800e 200 indirimi kullandım ama akbank mesajı gelmedi, yarın gelmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOXIN -- 8 Haziran 2018; 17:41:43 >
  • Süper sıcak bir fırsat.

Ürünler bindirme değil. Almak istediğim şort 102 ten 75 e düşmüş eşofman 112'ye. Fiyatlar indirimli.

Ayrıca 400 e 80 indirim = 320

320-100 axess kampanyası = 220 Tl

400 Tl = 220 Tl

Mis gibi oldu teşekkürler.
  • Süpürgeyi 200tl'ye getiremezsem kudururum herhalde bugün. Elde tek geçerli kupon olan %5 indirim

harici hiç bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 8 Haziran 2018; 17:46:32 >
  • 300'e 100 tl ekstreye yansıyor değil mi? Alırken düşmüyor yani?

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Söyledim ama umarım öyledir:)

• Taksitli alırsanız indirimde taksitli olarak yansıyor haberiniz olsun.

• Bu adamların inşallah kârları 3'e 5'e katlanır. 400-500 liralık sepetleri 200 liradan alıyoruz. Helal olsun.

• kot buldum nihayet.

axess indirimi ile ilgili sms falan atmıyormuyuz biyere ? bilgisi olan varsa paylaşabilirmi ? Sitesinde bulamadım bilgi
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8428/axesse-ozel-boynercomtrde-100-tl-indirim

kot bulduk bedeni bitecek :D beyler bilen yok mu canlı yardımdanda yazan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 8 Haziran 2018; 23:27:48 >
  • Boyner beni batıracak.

Fiyatlar borsa gibi 2-3 ay önce 100-150 den keen bot ve sandalet. Geçen ay yine 100-150 den clarks ayakkabı ve sandaelet 80 90 a greyder bot günlük ayakakabılar.

Bu ay 85 tlye su cat bot

https://www.boyner.com.tr/caterpillar-bot-99483-200403

Sistemlerini bir türlü anlamıyorum, ama çok ucuza bunları hallediyorum. Pahalı demeden sepete ekliyorum hergun kontrol ediyorum. İndirimdekileri patlatıyorum.

Bide fiyatseyir var, ordanda her gece ne var ne yok bakıyorum.

Dışardan bakanlar.. ooo bu boyner çok pahalı der.

• quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

Boyner beni batıracak.

Fiyatlar borsa gibi 2-3 ay önce 100-150 den keen bot ve sandalet. Geçen ay yine 100-150 den clarks ayakkabı ve sandaelet 80 90 a greyder bot günlük ayakakabılar.

Bu ay 85 tlye su cat bot

https://www.boyner.com.tr/caterpillar-bot-99483-200403

Sistemlerini bir türlü anlamıyorum, ama çok ucuza bunları hallediyorum. Pahalı demeden sepete ekliyorum hergun kontrol ediyorum. İndirimdekileri patlatıyorum.

Bide fiyatseyir var, ordanda her gece ne var ne yok bakıyorum.

Dışardan bakanlar.. ooo bu boyner çok pahalı der.

7 cift greyder ayakkabiyi 220 liraya almak uzereydim arada biri sepetten cikmis. Iptal edip tekrar almak istedim ama stoga sokmadilar bazilarini. umarim axess 2. alisverisin diye 100 lira vermemezlik yapmaz. Boyner hayatimda gordugum en uygun magaza.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• indirim sms i gelmedi bana , kartta babama ait şimdi adama müşteri hizmetlerini arattıracagım .işim gücüm yok birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Turk telokomda 120+100+33 olmustu 450 liralik alisveriste. Ancak benzer combo varsa donup bakilir. Turk telekom indirimi 2018in bombalarindan sayilir

33 u hangi kampanyadan dustunuz hocam. Sonra ki alışverişlerde aklimda bulunsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.