Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam supercros ayakkabıyı çok iyi fiyata almışsınız, yine yaparlar mı acaba ?

• Mi box 350'ye düşsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    Zincir mobilyacılar satmaz. Masifin ne olduğunu biliyorlar ama kulaklarının üzerine yatıyorlar. Hangi ildesiniz bilmiyorum ama İstanbuldaysanız, ümraniye dudulluda modoko ve çevresi, Üsküdar taraflarında da Fetih mahallesinde mobilyacılar çarşısı var. Bu tür mobilyacıların yoğunlukta olduğu bölgeleri bulmanız ve çarşıda bir süre dolanıp ya ellerindeki modelleri yada kendi belirlediğiniz modeli gösterip teklif almanız gerekli. Teklif almanız gerekli çünkü aynı ürüne bazen çok farklı teklifler verebiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatları görünce gülümser geçeriz yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Mi box 350'ye düşsün
    Mi stick daha kullanışlı değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mericbey kullanıcısına yanıt

Çok iyi fiyat ama ayağımı biraz sıktı. Açılır mı emin değilim bu sebepten dışarıda giymiyorum, evde deniyorum. 40 numara aldım ve 40-41 arası oluyor genelde. Yarım ya da 1 numara büyük almak için ben de takipteyim. Umarım tekrar indirim olur.

• Gc4905 aldim hocam. 440tl ye. Cok memnunuz annemde vardi, ikinciyi aldik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun zamandır tv box ya da tv stick uyguna getirmek için takip ediyordum 11 Kasım haftasında Trendyol iyi kampanya yaptı cüzdanda 300/100 indirim + cüzdan para yükleme bonusu aktif etme bonusu tosla indirimi derken tv stick 140 TL gibi bir rakama gelmiş oldu gönlüm Amazondan almaktan yanaydı, umarım bu sefer güzel indirimler yaparlarda Amazonu tercih ederiz.

• Bu sabag Amazon uygulamasından bildirim geldi. Listenizdeki iki bilgisayar diye fırsat şeklinde 13 saatlik bir geri sayım vardı. Sonra bildirimi kapatınca bir daha göremedim. Listemde de dizüstü birkaç bilgisayar vardı. Fiyatları 5.000 TL ile 7.000 TL arası olan İ3 ve İ5 li modeller listemde idi. Benim gibi dizüstü bilgisayar ihtiyacı olan var ise baksın. N11de 10.Nesil İ3 , 256 GB Ssd olan dizüstü modelleri çekle 4500 TL civarlarına iniyor idi. Amazon daha önce yaptığı gibi bir ihtimal 4000 Tl civarına İ3lü ve 5000 TL civarına İ5 li modelleri verebilir. İhtiyacı olan takip etsin ama bir ihtimal piyasadakinden 100 TL ucuza koyup indirim diyebilirler.

• gece yarısından itibaren mi başlıyor arkadaşlar? Birde indirime girecek olan ürünler belli mi?

• Hocam kullanılmış ürün olduğunu nasıl anlamıştınız ben de almıştım da kutusu eski gibiydi koruma bantı falan yoktu ama içindeki ürünlerde hiç leke çizik falan yoktu ipinde de sıkıntı yok gibiydi fabrika bağcığı var gibiydi bilmiyorum

• Prime özel farklı inidirim oluyor mu yoksa herkese aynı mı?

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt

Ütünün her iki yanında ucuna doğru aynı kısımlarda açma izi vardı. Ütünün tabanına doğru yan taraftan bakıldığında gri boyalı yerler düzensizdi. Ürün kullanılmıştan ziyade yenilenmiş ürün izlenimi veriyordu. İade ederken söyledim dikkat edeceklerini söylediler gelen ikinci üründe aynı sorunlar vardı üstelik su damlatıyordu. Piyasanın 150 tl altına almıştım.

• Automobilista kullanıcısına yanıt

Mobil uygulamada sağ altta 3 çizgiye basın hesabıma girin aşağıda fırsat bildirimine tıklayın. Orada olabilir geri sayımda güzel şeyler varsa paylaşın :)

• sadbul S kullanıcısına yanıt

Mi stick de güzel. Mi box 4k ve ram'i daha fazla.

• römercan kullanıcısına yanıt
    ürünlerin bazıları görünmeye başladı. Gece yarısı başlıyor.

• Kağıt havlu düşer mi :)

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Benimde ihtiyacim var, duserse haberleselim :)

• üç beş liralık indirimlerle hepimizi güldürecekler hissediyorum  

• arkadaşlar noluyor durun bi ben bu indirimlerin asıl haftaya başlayacağını tahmin ettiğim için bakmadım daha doğrusu indirim olmaz fazla diyorum :) mop pro takip ediyorum ben de. 12 yi bekleyelim mi şimdi :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.