Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AslanAvda

diğer ülkelerin amazonlarında teknolojik aletler büyük indirimlerle satılırken, bizim amazonda wc kağıdı, raptiye, 5li süngerler indirimde:)

Hocam baksanıza, 3 liralık bulaşık süngerini bile toptan alıp dükkanlarında satmak için uğraşıyorlar. Sarı sitede sıfır satılan monitörlerin büyük bir bölümü Amazon indirimlerinde satılan ürünler, üzerine 200-300 lira koyup satmaya çalışıyorlar. Keza bu durum SSD'ler, laptoplar vs. için de geçerli. İndirimlerden gerçekten ürünü kullanacak insanlardan çok al-sat yapan ticari dehalar faydalanıyor. Amazon ev kullanıcılarına hizmet veren bir site, ancak bahsettiğim durum yüzünden piyasada kendi rakiplerine ürün sağlamak istemiyor olabilirler. Sonuçta normal fiyatı 1500 olup 1000 liraya sattıkları monitörü alan 1250'den tekrar satışa koyuyor ve satılıyor, Amazon bunu 1250'den satışa koysa aradaki 250 lira da kendi cebinde kalacak. Bu yüzden teknolojik aletlerde büyük indirimler görmediğimizi düşünüyorum.

• 4,6 lık hp laptop geldi. Sanki üzerine birisi oturmuş gibi ekranı kavislenmiş. Kutusu sapasağlam. Aradım iade edin dediler. Bunlar defolu malları kaktırdılar sanırım millete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda Almanya da aynı, herkese hitap edecek ürün koyuyorlar. Bununla birlikte ürün çeşitliliği ve sayısı bariz fazla.

Amazon.de - Black Friday

Yalnız adamlar ana sayfaya "Amazon Artık Türkiye'de" diye banner koymuş, tıklayınca Amazon Türkiye'ye yönlendiriyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Bu konuda Almanya da aynı, herkese hitap edecek ürün koyuyorlar. Bununla birlikte ürün çeşitliliği ve sayısı bariz fazla.

Amazon.de - Black Friday

Yalnız adamlar ana sayfaya "Amazon Artık Türkiye'de" diye banner koymuş, tıklayınca Amazon Türkiye'ye yönlendiriyor :)

Şimdi baktım TR'den daha pahalı satılıyor nasıl iş bu

https://www.amazon.de/-/tr/dp/B086MN2XYL/

• quote:

Orijinalden alıntı: geremi23

Kusura bakmayın biz de evimize aldık ama inşallah sizin karınıza engel olmuyoruzdur. Geniş bir kitlenin yararlanması için yapılan indirimi tek başınıza kullanarak kişisel kar elde etmeniz için bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey olursa lütfen söyleyin olur mu.
    Forumcak emrinize amadeyiz. İnşallah kısa sürede amazon gibi bir firmanın da kafasına sıkıp ülkenden kaçırmayı başaracağız.inanıyorum hepimize🙏

Daha önce internetten ürün alıp dükkanımda satışa çıkartmadım, durumun bu kadar sıkıntılı olduğunu bilmiyordum. Baya dertli herkes şaşırdım.

• Multe kullanıcısına yanıt

Doğru düşünüyorsunuz. Aldığınız lego setlerinin numaralarını "Numara Altenative" formatıyla aratırsanız o setle yapılabilecek farklı şekillere de ulaşmış olursunuz, Ayrıca https://rebrickable.com/ diye bir site var buraya da elinizdeki setleri giriyorsunuz ve bu setten yada setlerden yapılabilecek modelleri görme şansınız var.

Çinde LEPİN diye bir marka çıkmıştı, youtube incelemeleri falan iyiydi, sanırım Lego'nun baskıları nedeniyle farklı bir formata geçtiler yada yasaklandılar. Aslında Lego'nun patenti bittiği için herkes üretebilir ama bu firma işi biraz abarttığı için bunların üzerine çok gittiler. Ne olursa olsun Lego bu konuda çok fazla agresif.

• Aynı ürünü Amazon Türkiye, Almaya'dan getirerek satıyor:

https://www.amazon.com.tr/dp/B0883MBXZ7/

• Robot süpürge için takipteyim. Acaba asıl indirimler 27 Kasım Cuma mı oluyordu her sene ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

Robot süpürge için takipteyim. Acaba asıl indirimler 27 Kasım Cuma mı oluyordu her sene ?

bende almayı düşünüyorum

en iyisi Roborock S5 Max imiş youtube dan baktığıma göre

siz hangisini düşünüyorsunuz

• hocam ona iyi diyorlar dediğiniz gibi de benim bütçeyi aşıyor maalesef. ben 1c düşünüyordum ilk sonra mop pro ya baktım. bakalım mop pro alıcam gibi ama cuma günü daha da düşer mi onu merak ediyorum.

• Zwilling Sorrento Çift Camlı Kulplu 2'li Kahve Bardağı Seti, 355 ml - 135tl

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01KG034CY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviloks -- 24 Kasım 2020; 13:4:17 >
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Sizin tavsiye ettiğiniz b550 hangisi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Malum şeymacım şu ürünü paylaşmış amazondan nasıl alabilirim bilen var mı acaba malum korona dolayısıyla bu tür ürün satışları da pik yaptı Liquid I.V. Hydration Multiplier, Electrolyte Powder, Easy Open Packets, Supplement Drink Mix (Lemon Lime, 16 Count)https://www.amazon.com/dp/B01IT9NLHW/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_-JnVFbDTXERN8

• quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Bu konuda Almanya da aynı, herkese hitap edecek ürün koyuyorlar. Bununla birlikte ürün çeşitliliği ve sayısı bariz fazla.

Amazon.de - Black Friday

dil tercihi türkçe ayarlamışsın ondan türkiye'de yazısı çıkıyor.. dili ingilizce yap bak hiç öyle uyarılar çıkmıyor  

• Bende takipteyim deebot osmo 950 ya da roborock s5 max almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

4,6 lık hp laptop geldi. Sanki üzerine birisi oturmuş gibi ekranı kavislenmiş. Kutusu sapasağlam. Aradım iade edin dediler. Bunlar defolu malları kaktırdılar sanırım millete

aynı laptop tan ben de aldım.çok şükür benimki sağlam çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

hocam ona iyi diyorlar dediğiniz gibi de benim bütçeyi aşıyor maalesef. ben 1c düşünüyordum ilk sonra mop pro ya baktım. bakalım mop pro alıcam gibi ama cuma günü daha da düşer mi onu merak ediyorum.

bende cumaya düşmesini bekliyorum :D

• maviloks kullanıcısına yanıt
    11.11de trendyoldan garanti kodu ve tosla geri ödemesiyle 90 liraya aldım. Ama böyle kombo yapamayacaklar için fiyat iyi. Bu rakamlara uzun süredir düşmüyor 355likler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işin bu taraflarını bilmiyorum ama birkaç ay önce aldığım aşağıdaki ürünün bütün şeffaf ön lambaları ve büyük camı çatladı tutmamaya başladı, sitelerine girdim sipariş oluşturdum parçaları teker teker ekledim danimarka'dan kargoladılar

eksik kayıp kırık parçanız varsa aklınızda olsun böyle de muhteşem bir hizmeti var ne fatura istiyor ne sorgu sual (parça miktarını abartmadıkça)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07W7TKRJ2

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.