Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar satıcısı amazon olan bir oyuncak beğendim 200 TL fakat denediğim hiç bir kod düşmüyor, yeni kod bilen varmı size zahmet ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 24 Kasım 2020; 8:32:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Filtre kahve kağıdı Amazon stoğu bitti mi yoksa farklı bir satıcı mı satıyor acaba?

rossmann'daki kahve filtreleri de iyidir.. bir kutu 10lira, kutuda 100adet var.. alman malı  

https://www.rossmann.com.tr/rubin-kahve-filtresi-no-4-dogal-kahverengi-renkli-100-lu-p-sr12061950

• Valve Corporation kullanıcısına yanıt
    Bozuk anakarti tamire vermeden önce bir firinda tamir etmeyi deneyin. Derece ve süre bilgisini internette arastirabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tv fırsatı denk gelirse alıntılar misiniz 49 inç 4k smart gerisi çok önemli değil
    Bu arada 3bin civarı bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 24 Kasım 2020; 9:54:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Veramaya Ayaklı Otantik Çizgili Gri Beton Saksı 13,5x19,5 Cm - 33,37 tl

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LYZQQGB/ref=gbps_img___490de242?smid=A2KHQS3OAEF9WC

Cem Pratiko 2'li Sahan Set - 39,90 tl

https://www.amazon.com.tr/dp/B08M3JWHQH/ref=gbps_img___b35b1c80?smid=A1UNQM1SR2CHM

Sahanlar ucuz ama güvenemedim kalitesi nasıldır acaba

• Amazon "Gülümseten Cuma" indirimleri adeta çılgınlığa dönüştü. Islak medilden tuvalet kağıdına, bulaşık süngerinden C tipi şarj koblosuna, tombow kalem ucundan cook buzdolabı poşetine kadar birçok ürün şok edici fiyatlarla müşterilerle buluşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Amazon "Gülümseten Cuma" indirimleri adeta çılgınlığa dönüştü. Islak medilden tuvalet kağıdına, bulaşık süngerinden C tipi şarj koblosuna, tombow kalem ucundan cook buzdolabı poşetine kadar birçok ürün şok edici fiyatlarla müşterilerle buluşuyor.

Kesinlikle katılıyorum, koskoca Amazon burada çöp poşeti kalem ucunu black friday indirimi olarak manşet yapıyor.

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt

Teknosadan 5400 liraya almıştım özellik araştırmadım amazonda da denk geldim bi bakın isterseniz LG 55UN71006LB Serisi 4K UHD Smart TV https://www.amazon.com.tr/dp/B08CRG5PKQ/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_dlC_LskVFb6JD7XQX

• Vileda 5li sünger çok iyi fiyatta. Temizlik malzemeleri satan işletmem var, toplu almak istiyorum ama 5 tane alabiliyorum sadece. Bu durumu aşabileceğim bir yöntem var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Öpen Kovboy

Vileda 5li sünger çok iyi fiyatta. Temizlik malzemeleri satan işletmem var, toplu almak istiyorum ama 5 tane alabiliyorum sadece. Bu durumu aşabileceğim bir yöntem var mı acaba ?

Bu gibi önlemler sizin için alındı zaten, maalesef toptancılardan alacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

Bu gibi önlemler sizin için alındı zaten, maalesef toptancılardan alacaksınız.

Alıntıları Göster

Toptancılarda genelde çakma markalar oluyor bu fiyata. Vileda yakalamışken almak isterdim ama sağlık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hangi ürünlerde yapıyor ben lego denedim geçersiz diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Hangi ürünlerde yapıyor ben lego denedim geçersiz diyor.

Alıntıları Göster

kullanım koşullarını okumadınız sanırım, kod sadece boş bir mezarın içindeyken kullanılabiliyor.

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt
    Ben de kaç cm’dir onu çözemedim.

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın biz de evimize aldık ama inşallah sizin karınıza engel olmuyoruzdur. Geniş bir kitlenin yararlanması için yapılan indirimi tek başınıza kullanarak kişisel kar elde etmeniz için bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey olursa lütfen söyleyin olur mu.
    Forumcak emrinize amadeyiz. İnşallah kısa sürede amazon gibi bir firmanın da kafasına sıkıp ülkenden kaçırmayı başaracağız.inanıyorum hepimize🙏

• mont ve spor ayakkabı için güzel fiyat gören var mı? trendyolu beklemek daha mı mantıklı sizce? hepsiburada fos gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarlibahce06

Teknosadan 5400 liraya almıştım özellik araştırmadım amazonda da denk geldim bi bakın isterseniz LG 55UN71006LB Serisi 4K UHD Smart TV https://www.amazon.com.tr/dp/B08CRG5PKQ/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_dlC_LskVFb6JD7XQX

Çok güzelmiş ama bütçeyi aşıyor 3bin civarı bişeyler bakıyom gerçi istediğim özelliklerde anca bimde falan olur herhalde

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.