Şimdi Ara

BitSkins kullanan arkadaşların dikkatine

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, bildiğiniz üzere BitSkins aracılığı ile btc/eth/ltc cüzdanlarına para transferi gerçekleştirebiliyor. Bugun sitenin para çekme sayfasında görmüş olduğum şu uyarı mesajı dikkatimi çekti:

BitSkins kullanan arkadaşların dikkatine

Artık 1 temmuzdan itibaren BitSkins üzerinden kripto cüzdanlarına para çekimi yapılmayacak. BitSkins'den para çeken arkadaşların bu mesajı dikkate alarak itemlerini satmalarını öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhuser1337 -- 2 Haziran 2019; 21:37:26 >

• Ben de yeni fark ettim. Son cüzdanı skrille aktarıp bitireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Ben de yeni fark ettim. Son cüzdanı skrille aktarıp bitireceğim.
    1'ine kadar vakit var hocam skrille uğraşmayın boşa.
  • Kötü haber, ucuzdan toplayıp oradan %6-7 komisyon bırakıp çekiyorduk. ETH dışı alternatifler bile hesaplı değildi.
  • E hocam o zaman skinleri VGO ya çevirip Opskins den mi çekeceğiz?

Vgo ya çevirmek için bet sitelerini kullanacagiz anlaşılan fakat bildiğiniz üzere wager kasmadan siteler çekim yapmaya izin vermiyor. Wager kasmak martingale stratejisinin değiştirerek kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bitskins çökmüş, geri açılmış sonra bir kez daha çökmüş.
  • ThePRROO T kullanıcısına yanıt
    Gamdom'da 1.01x crash yaparak 200 000 coin kaybettim, ondan dolayı önermiyorum. Diğer kumar sitelerini deneyebilirsiniz belki
  • Evet, şuanda beklemedeyim. Akşama doğru açılır diye düşünüyorum
  • dhuser1337 kullanıcısına yanıt
    aslında bende çalışıyor ama çalışmadığını redditte gördüm (siteye girebiliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 7 Haziran 2019; 17:53:55 >
  • Bi anlık girebiliyorsunuz, ardından tekardan aynı hatayı veriyor
    Evet öyleymiş. mesela az önce giremiyordum şimdi yine girebiliyorum.
    Kardeşim naptınız? 200k bakiye öyle bir anda tak diye basılır mı?
    Mesela martingale de kaybettiğinizde ikiye katlıyarak gidiyoruz ya biz şöyle yapıyoruz.
    Normalde; x, kaybedersek 2x, gene kaybedersek 4x diye gidiyor.
    Biz ise; ilk kaybettiğimizde değil 2. Kaybettiğimizse ikiye katlicaz.
    Yani x, kaybersek x, kaybedersek 2x, kaybedersek 4x, bu sayede batmak zorlaşıyor. (Size tavsiyem eğer normal martingale kullanacaksaniz günde %10 buyuduyseniz bırakın. Eğer 200k kadar çok varsa paranız onu parçalayin tek güne sığdırmayin zaten inanılmaz level atlarsiniz. Ben sitede 50lvl im cebimdem 5 kuruş cikmadan günlük %10 büyüyerek ve free coinleri aksatmadan toplayarak 40k yaptım.)

Yani bu iş biraz sabır işi eğer yüklüyse paranız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.