Şimdi Ara

Bitcoin Hakkında Her Şey [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
150
Favori
90.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi bence hiç güvenli bir sitem değil ben baktım bitcoin çok pahalı bir şey hele 25 adet bitcoin o biraz imkanısz efendim.
  • zaten bitcoin dengesiz bir sistem
  • yani o kadar güvenilir değil
  • bitminer diye bir site var dakikada 40 satoshi veriyor dolandırıcı falan değil 0.005 btc olunca çekebiliyorsunuz daha çekmedim çekersem editlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bunu alsam wallet mı indirmem lazım bilgisayara? Aslında hack açısından ubuntu üzerine wallet kursak daha güvenli olmaz mı? (Hatta ubuntuyuda flash diske kursak)
  • Bitcoin fiyatları halen nasıl 2700 dolar civarında anlamak mümkün değil.

+Bitcoin ikiye bölündü

+eski ve büyük bir borsa olan btc-e dolandırıcı çıktı, sitedekilerin bitcoinlerini cebine indirdi.

• Beyler BCH yani Bitcoin Cash daha mantıklı değil mi sizce artık? Yoksa karar vermek için erken mi?

700 usd bandını geçti.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenceRaziel

quote:

Orijinalden alıntı: erdy232

quote:

Orijinalden alıntı: SilenceRaziel

Soru sormak için PM atabilirsiniz dostlar

Bu konuya yazıyorlar, sen tecrübeli misin?

Elbette, mining vb anlatabilirim

Buyrun anlatın. Bilgi sahibi olalım. Biz de mining işine girelim. Nasıl bir bilgisayar olmalı, hangi bilgisayar kaç hashrate değerine sahiptir? Bilgisayara hangi programı kuruyoruz? Hangi sitelere üye olacağız? Bitcoin'i nasıl paraya çevireceğiz? Anlatın yararlanalım.
  • Paribuya para aktardım hala ortalıkta yok. Ne banka hesabıma iade edilmiş nede normal paribu hesabıma. Bu sefer parayı alsam kesinlikle uzak duracam bu siteden.

• Merhabalar yabancı bir adamla alışveriş yapacağım 125 $ bitcoin uzerine anlaştık

Tamam dedim ama nasıl alabilirim hiç bir bilgim yok yardımcı olur musunuz?

• 100 Tl yatıracaktım ama haftasonu olduğu için EFT yapamadım, neyse artık pazartesi yaparım.

Sizce Windows yerine Ubuntu gibi herhangi bir live linux cdsi üzerinden bankadan para aktarımı ve bitcoin alımını yapsak daha mı güvenli olur? Gerçi bitcoini yine paribu'da tutacağım ama. (Kullanımı kolay bir e-cüzdan bilen varsa önerebilir )
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Paribuya para aktardım hala ortalıkta yok. Ne banka hesabıma iade edilmiş nede normal paribu hesabıma. Bu sefer parayı alsam kesinlikle uzak duracam bu siteden.

ilk yükleme için 1 gün süre koyuyorlar.diğerlerinde olmuyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Paribuya para aktardım hala ortalıkta yok. Ne banka hesabıma iade edilmiş nede normal paribu hesabıma. Bu sefer parayı alsam kesinlikle uzak duracam bu siteden.

ilk yükleme için 1 gün süre koyuyorlar.diğerlerinde olmuyor diye biliyorum.

Hocam sonunda parayı yatırdılar. 2-3 sefer yatırdım. Her seferinde tekrar hesabıma 5 tl eksilterek gönderdiler. Artık PARİBU dan uzak duracam...

• Coinler çakılıyor mu arkadaşlar bu düşüşler geçici mi sizce yoksa sonun başlangıcı mı

• ereli63 E kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum, Çin'deki yasaklar sebebiyle zaten değer kaybetti ve alt limitine ulaştı.Önümüzdeki ay Amazon'un Bitcoin ile alışverişe başlayacağı konuşuluyor. Böyle bir gelişme olursa Bitcoin 5000 dolar seviyesinin de üstüne çıkar.
  • Bugün rekor kırdı bitcoin ve 1 bitcoin=5500 dolar oldu.

Zamanında alsaydım şuan elimde 10 milyon tl olacaktı
  • Bu fiyattan satıp ucuzlamasını beklemek hayal mi olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: faatihb

Bu fiyattan satıp ucuzlamasını beklemek hayal mi olur ?

ben aynen öyle yaptım 25 ekime kadar illa düşer bu balinalar rahat durmaz spekülasyonlar fln başlar yakında. zaten 2000$ kadar arttı daha ne kadar artacak buradan almak popo ister artık bence yavaş yavaş fiyatı 5200 e fln çekilir.
  • Beyler koinimden aldım goldforktan faydalanmak için ne yapmalıyım?

Btcturkte btc cash var koinimde yok oraya mı gecmek lazım. Lütfen cevap!! Sırf catallanmalarda bir şey olur diye aldım btc cashteki gibi..

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.