Şimdi Ara

Bisikleti neden çocuk oyuncağı olarak görürler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkes bisiklet binmemin çocuk işi oldugunu söylüyor. benim kuzenim mobiiletlerle uğraşır. tambir keko. bisiklet binmenin çocuk işi oldugunu söylüyo. sinirlerimi arttırıyorlar.

• küçükken çocuklara oyalansınlar, oynasınlar, çocuktur işte denip bisiklet alınıyor ve cahiller bisikleti çocuklara has bir şey olarak görüyorlar. cahillik dışında bir şey değil. bana da tip tip bakanlar oluyor çevremde ama ne zaman kilitlemeye niyetlensem "kanki bi tur atıiimmi" muhabbeti geçiyor ve en son anahtarı teslim ediyorum. zevk işidir. zevkler ve renkler tartışılmaz.
  • lScofieldl kullanıcısına yanıt
    Evet, 1200TL te carraro dag bisikleti buldum. o paraya bisiklet alınmaz git onun yerine mobilet al diyorlar. Sanki mobilet karin doyuruyo. 2km gidiyorsun sağı solu dağılıyor benzin parası onun parası derken çöpe biniyosun hem de parani çöpe atiyosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cocukken istendigi icin ulkede spora ilgi sadece futboldan ibaret oldugu icin gerekli bisiklet altyapisinin olmadigi icin herkeste araba hayali oldugu icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 tl lik motorsikeltten de mobielttende hayır gelmez dediğiniz gib ihocam 1000 liralık motorla uzun yolda gidilmez o yüzden bisiklet alma kdaha mantıklı 1000 liraya düzgün bir bisiklet alınca o aldığın motorsikletten 10 kat daha fazla keyif alırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.