Şimdi Ara

Bisiklet almakta kararsız olanlar | Buyurun (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
369
Cevap
5
Favori
37.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katlanabilir bisiklet markası ve modeli önerebilicek var mı arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıralar bende bisiklet bakıyorum. Sağlam olsun istiyorum kaldırımdan filan takır takır insin kafamda soru işareti olmasın bisiklete bir şey olur mu diye. Çok özellikli karışık olmasına gerek yok basit olsun yeter. Dağ bisikleti bakıyorum benim eski bisikletim dağ bisikletiydi çok pahalı değildi. Çok hor kullandım bana mısın demedi. Onun amartisoru yoktu şimdide olsun istemiyorum. Zaten bisiklette ne işe yarar pek anlayamadım.

• They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    tur bisikleti bakın ama hor kullanmaya gelmez. mtb olarak kron xc150 salcano ng650 carraro daytona2924 carraro big927 trek whistle bak

• Arkadaşlar bende bisiklet alma sevdasındayım , İstanbul içi kullanacağım herhalde dağ bayır çıkmam gibi geliyor ama bellide olmaz arabanın arkasına atıp ormanda da kullanılabilir? şehir içinde mazgallardan dolayı şehir bisikleti sıkıntı olur diyorlar lastikleri daha ince diye.Benim bütçem 1.000 tl aşağı yukarı , bu paranın içerisinde kask yada diğer aparatlarıda alsam tadından yenmez.Var mıdır bana önerebileceğiniz bir model.Birde boyum 169 cm kadro boyu 16" ve 26 jant mı almam gerekiyor.
  • kokesta K kullanıcısına yanıt
    o zaman dağ bisikleti alın. boyunuza uygun olarak 26 jant iyi. fakat 27.5 da kullanabilirsin. model olarak salcano ng650 veya ng750 modellerine bak. kron xc100 veya xc150 bakabilirsin. carraro force 310 alabilirsin. şehir bisikleti almak rahat etmek anlamına gelmiyor. şehir bisikletine binerken sürekli "Acaba mazgal varmı? Hızlı gitsem aniden çukur çıksa falan düşermiyim bisiklete zarar gelirmi? Dağ çıksam lastiklerim patlarmı?" gibi düşüncelere dalar rahat edemessin. en iyisi MTB al hardtail tarzında olacak tabiki. full-suspansion'lar tercih edilmiyor ve edilirsede rahat kullanım söz konusu değillerdir. dediğim modelleri araştır. ben 29 jant salcano ng60 kullanıyorum. çok memnunun hem arazi hem şehir içi koşullarında çok rahat ettirecek bisiklet. fren olayına gelirsek; sakın mekanik fren alma alıyosan ya V-fren yada Hidrolik fren al. ben şahsen hidrolik fren almandan yanayım. sana uygun modeli seçerek buraya tekrar yazki bisiklet hakkında daha fazla bilgi vereyim!

• LittleThings kullanıcısına yanıt
    Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    katlanabilir bisiklet hakkında fazla bilgim yok. o yüzden şunu al onu al dersem yanlış yönlendirmiş olurum. sen iyisi victor branco'ya sorabilirsin. ben onu haberdar edeyim. bu konu altında ona mesaj atabilirsin. veya PM yoluyla iletişim kurabilirsin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizzo

katlanabilir bisiklet hakkında fazla bilgim yok. o yüzden şunu al onu al dersem yanlış yönlendirmiş olurum. sen iyisi victor branco'ya sorabilirsin. ben onu haberdar edeyim. bu konu altında ona mesaj atabilirsin. veya PM yoluyla iletişim kurabilirsin!

Bekliyoruz tavsiyelerinizi hocam

• Cevabınız için teşekkürler. Dag bisikleti almaya karar verdim. Hd fren önereceğiniz modeller olursa sevinirim. Kron xc 150 lere baktım v fren var 26" olanlarda 29 olanlar disk fren yaziyordu.

• https://www.decathlon.com.tr/rockrider-520-275-mtb-sari-id_8360662.html

önerir misiniz. Bu fiyata daha pahalı olmamak kaydı ile önerebileceğiniz farklı modeller var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Katlanir bisiklette en iyisi bence Dahon. Butce olarak ustte kaliyor biraz ama katlama ve kilitleme mekanizmalari, bircok katlanir bisikletten daha kaliteli bence. Butce problemi yoksa bakilabilir. Yine piyasada Carraro'nun da katlanir bisikletleri var Flexi serisinde. Btwin onermiyorum cunku Rockrider 520 ve 540 lari kadro kirilmasindan dolayi topluyorlar. Kron'un da katlanir bisikletleri var. Henuz olumsuz bir yanit almadim.

• Hocam 600tl ye kadar bütçem var uygun bir bisiklet söyler misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

quote:

Katlanir bisiklette en iyisi bence Dahon. Butce olarak ustte kaliyor biraz ama katlama ve kilitleme mekanizmalari, bircok katlanir bisikletten daha kaliteli bence. Butce problemi yoksa bakilabilir. Yine piyasada Carraro'nun da katlanir bisikletleri var Flexi serisinde. Btwin onermiyorum cunku Rockrider 520 ve 540 lari kadro kirilmasindan dolayi topluyorlar. Kron'un da katlanir bisikletleri var. Henuz olumsuz bir yanit almadim.

Hocam soho diye bir marka cıkmıs yeni sanırım onun hakkında bir bilginiz var mı? Birde tern veya dahon bisikletlerini en uyguna nereden buluruz bi fikriniz var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

quote:

Hocam soho diye bir marka cıkmıs yeni sanırım onun hakkında bir bilginiz var mı? Birde tern veya dahon bisikletlerini en uyguna nereden buluruz bi fikriniz var mı?

Soho hakkinda bir fikrim yok ne yazik ki... Performans Bisiklet ve Asli Bisiklet, Dahon satiyor. Dahon Turkiye olarak da gelmisler. Deneyerek ve gorerek almanizda fayda var. cunku ucuz bir bisiklet degil.

• kokesta K kullanıcısına yanıt
    26 jantlarda genellikle v-fren olur. disk fren olarak mekanik kullanılır. tercihin v-frenden yana olsun. MD sakın alma onlar çok sıkıntılı oluyolar. v-fren olarak kron xc150 veya salcano ng650 bakabilirsin. bütçeni biraz daha arttırısan scott,trek gibi dünya markası bisikletleri tercih edebilirsin. btwin olarak satılan rockrider bisikletleri tercih etmem çünkü kadrolarında ve gidonlarda kırılma riski söz konusu olduğu için decathlon o bisiklet sahiplerini geri çağırıp başka modelle değiştirmeyi önerdi. salcano kron trek ve whistle bakabilirisin. carraro force310 modellerinide bi araştırmanı tercih ederim ve fren konusunda da tercihin v-fren olsun. MD alma!
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    btwin marka önermem o fiyata carraro salcano kron trek marka bisiklet alınır. bence sen şu modelleri araştır:

salcano ng650
    kron xc150
    carraro daytona 2924 veya big927
    carraro force 310
    bianchi rcx 229

bak.
  • hanali H kullanıcısına yanıt
    salcano bianchi ümit marka araştır!
  • Iyiki md almayın demissiniz yoksa ilandaki bisiklet icin pazarlik yapiyordum :))))

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-temiz-kron-xc150-md-full-aksesuarli-425853723/detay

• CARRARO DAYTONA 2924 fiyatı 1440 tl fakat üzerindeki vites fren hepsi rr 540 dan aşağıda. Neden rr önermiyorsunuz kadro dan dolayı mı yoksa sadece marka mı
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    valla kadro falan diyolar ama ben sağlam olduğunun yanındayım bence rr alsan daha iyi olur o söylentilere bakma sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Bende tam karar veremedim. Genelde şehir içi kullanacağım ama uzun yola çıkma hevesimde var. Bana şehir içi rahat kullanım ve uzun yolda sıkıntı çıkarmayacak bir bisiklet lazım. Bütçem 1200tl civarı fakat çok f/p bir bisiklet olursa 1700tl civarını zorlayabilirim.

2017 merida crossway d40 alarak bisiklet olayini kapattim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 28 Nisan 2017; 18:1:27 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.