Şimdi Ara

Bisiklet almakta kararsız olanlar | Buyurun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
5
Favori
37.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bizzo

merida daha iyi bi seçenek!

Baba sen niye sürekli bağırıyon ? Gel bi çay içek hararetin gitsin ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    tabikide değer meridanın komponentleri iyi oluyor. bianchi ye göre sağlam ve kaliteli.

• http://www.cazipalisveris.com/umit-2451-pegretta-24-jant-amortisorlu-dag-bisikleti

Bu bisiklet bu kadar eder mi 2.ellere de baktim da bulundugum sehirde elle tutulur bisey bulamadim

Gunde 6-7km belki daha fazla kutuphane ev arasi yapacagim

• hadjibekir H kullanıcısına yanıt
    çift amasör kullanmayınız 6-7 km uzun mesafe. hardtail veya tur bisikleti alın!
  • Boyum 1.67, kilo 85, 900 ile 1100 tl arası bisiklet arıyorum. mtb tercihim ama bu fiyat arasında "kesin şunu al" dediğiniz bir model varsa mtb olup olmaması farketmez. Bir de kaç inçlik bisiklete binmeliyim ? boyum kısa malesef
  • boyuna ideal olarak 26 inc veya 27.5 inc kullanılabilir.

-salcano olarak : ng650 veya ng750 alabilirsin
    -kron olarak : xc100 veya xc150 alabilirsin.
    -ümit olarak : accrue2D veya magnetic alabilirsin
  • Herkese selamlar arkadaşlar şimdi ben bir bisiklet arıyorum günlük kullanım için ama hafta sonları da dağa çıkabileceğim. Bilgisi olan arkadaşlar bana bir yardımcı olabilirler mi? Nasıl bir şey alabilirim max 1100 diyelim.

Ayrıca 1 sorum daha var bende eskiden 2 amortisörlü bisiklet vardı klasik frenler falan fazla bir şey değildi severdim ama şimdi baktığımda 2 amortisörlüler bitmiş. 1 amortisörlü mü almalıyım yoksa 2 için aramaya devam mı?

Son olarak disk fren ile klasik V fren arasında çokta bir fark var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

• üstat merhaba,
    biraz kendimden bahsedeyim sonrada sorularımı sorayım.
    27 yaşındayım finansmancıyım özel bir firmada.1,73 boyum 80 de kilom var.istanbul da yaşıyorum.
    üniversite dönemine kadar bisiklete bindim fakat son 6 yıldır bisikletle pek alakam kalmadı.
    şimdi hafta sonlarında istanbul içi ve zamanla yakın illere gitmek için bisiklet arayışı içerisindeyim.
    yapılacak yollarda 80 kg luk benim ağırlığıma ek olarak en fazla bir sırt çantam olur onun haricinde ek profesyonel donanım ve araç gerek olmıyacak yanımda.
    gidilecek yollarında yüzde 90 ı asfalt yol olur kanaatindeyim.çok azı toprak veya zorlu olmayan bir orman yolu olabilir.yani dağ tepe gezilmeyecek.gideceğim en ormanlık yer belgrad olur ki oranında çoğunda asfalt var.
    bisiklet seçimine gelince:http://www.kronbisiklet.com.tr/Bicycle/Detail/68 tx300 http://www.kronbisiklet.com.tr/Bicycle/Detail/60 tx150http://www.kronbisiklet.com.tr/Bicycle/Detail/63 xc300http://bianchi.com.tr/dag-bisikletleri/bianchi-arx-627-erkek-dag-27-v-hd-275/ arx627

indire indire bu seçeneklere kadar indim.
    yol kullanıcısı olarak seçeneklerdeki dağ bisikletlerini direk elemek mi gerekli ?
    çünkü tepe bayır çamur gibi olayları çok yaşıyacağımı sanmıyorum.
    asıl arasında kaldığım seçenekler tx300 ve tx150 fiyata değecek kadar fark varmı sence?anladığım kadarıyla vites tertibatlarında model farkları var fakat kilitli amartisör kadro vs.çoğu parça aynı.
    diğer bir sorum da tx300 le xc300 arasında kalsam xc300 almak mı mantıklı olurdu tx300 mü?binilecek şartları söyledim fakat yinede xc300 sanki daha sağlammış gibi duruyor.belki lastik kalınlığından dolayı o his oluşmuş olabilir bende.veya tx300 ü alıp olaki günün birinde dağ tepe gezmeye karar verince buna uygun bir lastik takımıyla xc300 ün işlevini görebilirmiyim ?

daha başka seçeneklerin var ise onlarada bakabilirim.fiyat olarak bu bisikletlerin fiyatlarını pek aşmak istemiyorum açıkcası.üst limit bu etiketler diyebiliriz.daha kaliteli daha uygun var ise onlarada bakabilirim.
    baya uzun oldu yazı yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

edit:http://www.salcano.com/index.php?route=product/product&product_id=217http://www.salcano.com/index.php?route=product/product&product_id=53

şu iki bisiklette hoşuma gitti.
    marka olarak kronu biraz daha karıştırdım şikayeti ve ilgisizleri baya ünlenmiş piyasada millet isyanlarda.
    salcanodada şikayetler var fakat daha eski bir firma üreti fabrikasıda bana yakın.
    kalite olarak hangisini tercih etmeliyim?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadillaccts -- 10 Nisan 2017; 17:44:41 >
  • tekrardan merhaba.500 750 en fazla 800 civarı 27.5, 28 ya da 29 inç öncelikli olmak üzere dağ bisikleti tavsiye eder misiniz? bianchi speed 1000 hoşuma gitti ancak sadece 26 inç var. benim için önemli olan sadece jant boyu ve kadro boyu. boyum 185. tavsiyelerinzie açığım.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    %90 oranında asfaltta kullanacakmışsın. tx300 almanı öneririm. gerçekten çok kaliteli ve çok konforlu bisiklet. salcano astro alırsanda asfaltta gidebilirsin seni o kadar yormaz. maşası kilitleniyorsa kilitlersin gidersin. yani tx150 veya xc300 falan alma. şu iki bisiklet arasında alabilirsin:

xc300 veya astro 29. ben şahsen xc300 almanı öneririm. eğer hafifte olsa arazilerde dolaşacaksan astro 29 daha çok işini görür!
  • peki üstat şunu sorayım,
    şimdi asfaltta kullanacağım için dağ bisikletlerine hiç bulaşmıyım diyorum.
    tx300 le salcano city sport 20 hd arasında daha fazla kaldım gibi.sence kadro ve yürüyen amortisör dayanıklılığı olarak düşünsek hangisi ağır basar.
    salcanonun lastikler continental vites sistemi maşa bir tık daha iyi gibi kron tx300 den.beni tereddüt ettirdi açıkcası.
    kadro ve vites sistemleri konusunda da kronda şikayet okudum bir kaç tane servisleri de pek ilgisizmiş acaba diyorum salcano daha mı iyi kalite ve destek olarak.sitelerinden ikisinide incelediğimde de salcanonun parça detaylarını vermesi daha açıklayıcı bilgiler bulunması daha çok hoşuma gitti.sen ne düşünüyorsun bu konuda ?
    2 ürünü de karşılaştırdım. kronun tek iyi yanı V-fren olması. fakat alacaksan eğer salcano city sport20 almanı öneririm.
  • sağolasın üstat ilgi ve alakan için.hafta sonu salcanonun fabrikasına gideceğim inşallah.
  • merhaba,

bisiklet alma hevesim var ancak hevesimin kaçıp bisikleti bi kenara bırakma ihtimalime karşın uzuz mümkünse 550 tlyi geçmeyecek birşey bakıyorum. mtb türünde sıkıntı çıkarmayacak yada en az çıkaracak olanı tavsiye eder misiniz. amortisörsüz yada en fazla ön amortisör olsun. aktarma aktarma organlarında shimano iyi olur gibi.
    aldığın zaman bir fotoğrafını at artık!
  • porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    benim eskiden kullandığım mondial stardom bisiklet var. sadece ön amörtisorlü ve shimano takımlı. veya salcano ng650 olabilir. biraz daha artırırsan xc100 alabilirsin!
  • Hocam sıfır olacak ama. İkinci El istemiyorum.

• porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    mondial stardom ve salcano ng650 sıfır bulabilirsin. fakat kron xc100 bulma ihtimalın nerdeyse 0
  • tamamdır üstat
  • up!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.