Şimdi Ara

Bisiklet almakta kararsız olanlar | Buyurun (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
5
Favori
37.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 ürünün kadro yapısıda çelik. O yüzden eşinizi yokuşlarda ve düz yollarda zorlayacaktır. onun yerine salcano city explorer bakın. kadro yapısı düz model ama erkek kadın ayrımı yok o bisiklette. her 2 cinsiyette kullanabilir. Ama eğer geneden o ikisinden birini alıcam diyorsanız ümit alanya daha iyi tercih olur. çünkü üzerinde komponentler kaliteli ve eşiniz bisikletin görünümünede önem vereceği için ümit alanya modeli uygun olacaktır. Tabi eşiniz görüntüsünü sevip sevmemesini bilemem..! o yüzden mümkünse yakınlarınızda bisikletçi var ise en azından 1 kere tur atıp denemesi lazım.
  • Arkadaşlar , haftada 4 gün ortalama 5km kullanılacak bir bisiklet bakıyorum , biraz yokuş gideceğim yer bu koşullar altında önerebileceğiniz en uygun fiyatlı bisiklet ne olur . Boy 1.75

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anadolu topcusu A kullanıcısına yanıt
    kullanacağın alanlar dağlık mı yoksa full asfalt mı ? tam seçenek verirseniz daha iyi yardımcı olabilirim..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizzo

kullanacağın alanlar dağlık mı yoksa full asfalt mı ? tam seçenek verirseniz daha iyi yardımcı olabilirim..!

Dağ falan yok asfalt :)

bütçe belirlememişsin fakat ben max2000 TL diyorum. sana sabir maşalı bisiklet lazım. trex fx serisini araştır.eğer amortisörlü maşa arıyorsan o zaman kilitlenebilir maşalar var ( hem gidondan hem maşadan ) carraro sportive 224 bakabilirsin. ümit magnetic markada çok iyidir whistle guipago 1604 .. fren konusuna gelince 4 çeşit fren var zaten bunlar ;

1. V-fren
    2- Hidolik V-fren
    3. Mekanik Disk
    4. Hidrolik Disk

hidrolik v-fren ile mekaniği direk ele. gereksiz ve performanslı bir tutuş sağlamıyor. V-frenin iyi yanları kolay çalışır ve bakımı kolaydır. HD frenin iyi yanları ise tutuşu çok iyidir her türlü koşula dayanır. eğer bu modelleri beğenmediysen bütçeni tam yaz ve tam yardımcı olayım.
  • bu arada victor branca arkadaşımız tur ve yol bisikletlerinden çok iyi anlıyor ben onu haberdar ettim sana yardımcı olabilir...!
  • Bütçe belirtmemek benim hatam gerçekten kusura bakmayın , gösterdiğiniz bisikletler benim için çok pahalı yani sürekli kullanım olsa alınır fakat sırf spor salonuna gidiş gelişte kullanıcam o da çok mantıklı bir harcama değil benim için , en fazla 500 civarı ayılabilirim acaba 2. El mi baksam

çok iyi indirime bulursanız salcano city explorer bakın. eğer sıfır alacaksan hardtail dağ bisikleti bakabilirsin.

MONDIAL STARDOM =http://www.yantur.com.tr/urun.php?no=4331&m=401 ------ 445 TL
    MONDIAL ELITE =http://www.yantur.com.tr/urun.php?no=4328&m=401 ------- 545 TL
    MONDIAL CLIPPER =http://www.zucuz.com/mondial-clipper-26-dag-bisikleti-shimano-vites-134525-fiyatlari.html -------- 260 TL

mondialler gerçekten çok iyi ve sağlam bisikletler . aralarında en iyisi elite modeldir. 0 alman daha mantıklı bir karar olacaktır..

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 11 Mayıs 2017; 0:50:47 >
  • Cevabınız için çok teşekkürler.

City Explorer güzel ancak eşimin hoşlanacağını sanmıyorum. Bu arada bayan kadrolu olanı da varmış.
    Eşimin 26 inch bir bisiklette daha rahat edeceğini düşünüyorum.

Aluminyum kadrolu bisikletlere baktık ve aşağıdaki modellerin eşim için uygun olduğunu düşünüyorum.
    Bu modellerden siz olsanız hangisini tercih edersiniz?
    Yine benzer fiyatlara alternatifi varsa duymak isterim.

ÜMİT 2670 ANGELA
    SALCANO SARAJEVO 26
    Carraro Street 26

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin_2015 -- 10 Mayıs 2017; 10:19:23 >
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    carraro street daha iyi bir seçenek.!
  • Arkadaşlar merhaba eşimle birlikte ortak kullanacağımız, maksimum 400-500 TL civarında genel olarak 3-4 km ulaşım için kullanacağımız bir bisiklet arıyorum eşimin boyu 1,60 benim 1,73 buna uygun olarak nasıl bir bisiklet tercihim olmalı ve önerileriniz nasıl olmalı.
  • Çok net bir cevap teşekkür ederim.

Hangi açılardan daha iyi bir seçenek acaba? Bilgimiz artsın biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmeturan

Bende yakın zamanda 1000 - 1500 tl civarı bisiklet almak istiyorum ama ekipman ve bisiklet modelleri konusunda tecrübesizim. Bisiklet şehir içinde kullanılıcak ve uzun ömürlü hafif bir şey olması önceliklerim. Bütçenin içinde kask ve diğer ekipmanlarda dahil.

En sonunda 1150 TL'ye ikinci el bir carroro sportive 227 aldım. Kask önerilerinizi bekliyorum. :)
  • Merhaba 2 bisiklet arasında hangisini tercih ederdiniz? ikiside dağ bisikleti ama araziden ziyade şehirde kullanacağım. ara sıra arazi ortamı ve belki ufak defek turlar. neden şehir biaikleti almıyorsun derseniz o kısımı pas geçelim, anlatması uzun :) Dağ bisikleti tercih edeceğim ve ikinci el düşünmüyorum.

Bir tanesi B'twin 540 - Fiyat 1500 TL :
    https://www.decathlon.com.tr/275-rockrider-540-da-bisikleti-id_8350454.html

İkincisi Mosso wildfire HYD Fiyat 1000-1100 TL arası :
    http://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay/38-wildfire-hyd

Hangisini önerirsiniz? @Bizzo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 10 Mayıs 2017; 21:52:26 >

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    btwin rr yi çöpe atabilirsin. yukarıda uzun uzun sebepleri anlatıldı(kadro kırılmaları gibi) mosso gayet güzel bir bisiklet. boyunuz 1.80 den uzunsa 29 jant öneririm. ancak mosso biraz ağır gibi duruyor. 15.3 kilogram. o fiyata biraz daha hafifi bulunabilir. çok içli dışlı değilim ancak bildiklerim bu kadar. son olarak btwin e 1500 vermeyin iyi pedallar :D

ayrıca mümkünse gidin bir bisikletçiden alın, deneyerek alın. hem bisikletçilerde biraz daha uygun fiyata bulabilirsiniz. zaten internetten söylediğinizde de bisikletçiye götüreceksiniz garanti için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lScofieldl -- 10 Mayıs 2017; 23:2:2 >
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    üzerindeki komponentler diğerlerine göre daha kaliteli ve kadro yapısı sağlam diğerleri hi-ten kadro ve maşalı carraro alimünyum. hem görüntü olarak hem f/p ürünü bisiklet olduğu için. Aldığınız zaman ön-arka aydınlatma, bagaj çantası, kask ve eldiven gibi aksesuar ve korumaları takmayı unutmayın. İyi pedaller.....
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    rr daha iyi bi seçenek olacaktır.!
  • Sizce nedeni nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_BaD

Merhabalar.

Btwin rockrider 340 kullanmaktayım. Üst modellere geçmek istiyorum. Şöyle disk fren, göstergeli vites ve yine rockrider gibi dağ (%30) ve şehir (%70) kullanımına uygun hangi modelleri tavsiye edersiniz? Boy : 1.88 cm kilo : 87 kg

Bitçe : 1000 - 1600 TL

Teşekkürler.

Bende birkaç öneri alabilir miyim :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.