Şimdi Ara

Birlikte Call of Duty Mobile oynuyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu videomuzda Tunahan ile beraber bir iOS bir de Android cihaz üzerinden Call of Duty Mobile'a girip birlikte mücadele vererek rakiplerimizi alt etmeye ve maçları kazanmaya çalışıyoruz. 

• Sen oynamaya mesut.

• Videolar cok verimli gelmeye basladi eskiden olsa boyle seyleri video cekmez trt gibi videolar olurdu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesut hocam sen gülünce dünya dünya susuyor, gülen adam dumur oluyor. Ne olur gülme.

• Tunahan noldu sana? Ne ara bu kadar kilo aldın?

• Börü_2023 6 kişilik yer var

• tunahan sen ne olmuşsun be hacım ne bu hal aynı benim gibi otura otura 90 kilo olmuşsun 2 sene önceki halini hatırlıyorumda dalyan gibi adamdı şimdi yağ fıçısı gibisin.

• 17 Ekim’de her yer aimbot doldu o gün bıraktım.MW hesabımı da forumdan bir arkadaşa sattım.2011’den beri yaptıkları hiçbir oyun içime sinmiyor.Tekrar BO1 indirip oynayasım geldi yemin ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 19 Kasım 2019; 21:55:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babblebabble kullanıcısına yanıt
    Şu anda temiz oyun yakında 2. sezon açılacak önümüzdeki hafta zombi modu vb içeren büyük bir güncelleme alacak.
    Tekrar bir şans verin derim.
    İlk denemede ben de soğudum ama şu an ortam şahane.
    Çoluk çocuk çok az hep +20 kitle.

• GL yasak !

• Tunahan , Çok kilo almışsın ,baya oldu görmeyeli seni ekranda

• Tunahanı özlemişiz. Kim kaldı o eski bsc tayfasından

• CrrystaL kullanıcısına yanıt

@CrrystaL

Merhabalar. Eskiden yediğimi eritecek kadar hareketliydim. Hareket kesilip yeme aynı kalınca durum bu oldu. Bir de bu videoda sırtıma yastık koyunca göbek iyice öne fırlamış :) Video yayınlanmadan önce de bu tarz yorumlar geleceğini biliyordum. Zira çok fazla kamera önünde olmadığım için her çıkışımda fark daha bariz hissediliyor. Yakın gelecekte ekranda daha az yer kapladığım videolarla karşınızda olmayı umuyorum. Mevcut durumdan ben de memnun değilim.

• TwiNKie... kullanıcısına yanıt
    Güç seninle olsun.

• Esaslı bir karşılaşma istiyorsanız “Sıralama Maçı” oynayın. Cephe Hattı moduna hiç benzemediğini göreceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun gayet güzel sarıyor. İş yerinde molalarda arkadaşlarla oynuyoruz baya eğlenceli oluyor
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Cephe hattı maçında genelde kendi seviyenizde dişe diş düşmanlar ile karşılaşırsınız.
    Sıralama maçında ise böyle bir durum yok. Karşınızda profesyonel oyuncuları bulunca biraz şok yaratabilir ama.

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Ben genelde SM oynuyorum. Şu an “Elit V” seviyesindeyim. 2 maç daha kazanırsam Pro I’e geçeceğim. Ben de alıyorum onları sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.