Şimdi Ara

birkaç araç arasında kaldım C3-207-fiesta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    peugeot 206 aracımı sonunda sattım ve yeni araç arayışı içerisindeyim.

almak istediğim model yılı 2008 ve üstü, daha yeni bir model ve dizel istiyorum.

fiyat aralığım 27000 son.

yeni kasa ama az donanımlı ve az kmli 2011 c3 mü yoksa 207 hdi primeline(2008 model fln alabiliyorum) mı yoksa şirket arabası gibi kullanılmış boş dizel fiesta mı?
    bir yardımcı oluverin şu kardeşinize.

• C3 tavsiye ederim. Yakıt az donanım da cabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aracıda kullandım. Donanımlı bir 207 öneririm. C3le aynı motora sahip ve daha yakışıklı. Ayrıca virajlarda gerçekten güven veriyor. Fiesta daha fazla yakıyor ve daha basık bir iç mekana sahip fakat performans bakımından diger iki araçtan daha iyi. Benim tercihim 207 olurdu. Bundan önceki aracınız 206 oldugundan yabancılıkta cekmezsiniz:)

• 207 yi seçmelisin.c3le aynı motor taşıyodu sanırım ama elden çıkarmada peugeot daha hızlıdır.
  • o fiyatlara sınıf atlamak varken,, aynı segmentte araba bakıyorsun.
    bir üst sınıf focus 1.6 tdci . belki 1-2 yaş yaşlı olabilir. önyargılı olma. niyetlen bir tanesine, deneme sürüşü yap. öyle karar ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Life Eternal

o fiyatlara sınıf atlamak varken,, aynı segmentte araba bakıyorsun.
    bir üst sınıf focus 1.6 tdci . belki 1-2 yaş yaşlı olabilir. önyargılı olma. niyetlen bir tanesine, deneme sürüşü yap. öyle karar ver.

Tamamen katılıyorum.Sürüş esnasında çok iyi anlıyorsun bunu. Virajlarda falan daha az salınım yapıyor bir üst segment araçlar.
  • kesinlikle bu parayı B segmenti arabaya bağlamam.
    Biraz daha biriktirir tank gibi jettaya binerim.
  • 27.000 tl'ye b sınıfı alma bence. jetta yada linea bak
  • fiestayı şirketler boşuna tercih etmiyolar.diğerlerinden aşağıda kalmaz.o ikisinden rahatlıkla öne çıkar.
  • Tasarımdan dolayı Fieasta tercih sebebidir ama c3'te direk elenecek bir araç değil.

• 207 1.6 Hdi Premium.

90 HP 215 Tork motor b sınıfı bir araç için oldukça keyifli olur ayrıca donanım olarakta çok iyi.
  • 207 daha iyi tercih olur diye düşünüyorum.
  • Merhaba
    Çalıştığım şirkette kiralık C3 kullanılıyor. Geçen hafta iş gereği kullandım.
    Virajlarda güven vermedi, pedalları sert, iç mekanı dar, klima çalışırken 2.viteste kalkmakta zorlanıyor. Bunun gibi birçok şey var.
    Tüm bu saydıklarımın nedeni şirket aracı olması olabilir.

Akşam kendi arabamı kullandığımda aradaki farkı çok net anladım. B ve C sınıfı arasında konfor olarak çok fark var.
    Yazdıklarınızdan birini seçecek olsam tercihimi Fiesta' dan yana kullanırdım.
  • Fiesta'nın yanında Fransızların esamesini okumam. Sürüş zevki, performans ve sağlamlık açısından kesinlikle Fiesta ama ben olsam biraz daha bekleyip sınıf atlardım.
  • B sınıfı olarak Fiesta'ya bindim.Lanet ettim.Arka taraf acayip basık.Perfonmans ortalama . Konfor bildiğin Ford işte.

Sınıf atlama şansı varsa yapın bence.
  • İlla bunlardan biri olacaksa 207 derim. Daha yakışıklı ve iç hacim olarak daha geniş diyebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.