Şimdi Ara

birden aniden 01 fps düşüşü 20 saniyelik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadşalar iyi günler R7 240 2 GB 128 BİT ekran kartım var yaklasık 2 ay 1 hafta falan önce aldım dün aksam dan beri şöyle bi sorun olmaya başladı lolde birde smıte adlı oyunda fps 60 70 te oynarken birden 15 20 saniyeliğine 01 fps düşüyor ve bu her 9 10 dakikada bir oluyor 20 saniye sonra eski haline gelio böyle tekrarlanıyor acaba sizce sorun ne olabilir. ? bilen varmı

• sıcaktan anakart ısınıyor olabilir.
    anakart kuzey güney köprüsü vs vs... kalitesiz anakartlarda bu durumlar olabiliyor.
    siz kasa kapağını açık tutun birde öyle deneyin.
  • İşlemci fanındaki tozları temizleyin ve macunu yenileyin ayrıca birde hdtune programı ile diskinizi test edip sonucu burada paylaşın tekrar tartışalım
  • anakart asus m2n plus 2x2 ram var teki soğuculu 500 wat psu var cooler master kasa bilgisayarı daha yeni temizledim işlemcininde macununu ekran kartını aldıgım gün onuda yanında almıstım onuda sürdüm çok güzel bi şekilde 2 hafta öncede bilgisayarı temizledim. arkadaşın dediği programı bir deniyeceğim hemen.
  • arkadaşın dediği gibi istediği programı buraya attım dahada yapmam gereken şeyleri falan söyleyebilirsiniz. iyi günler
    Bu mesaja eklenen görseller:

birden aniden 01 fps düşüşü 20 saniyelik
  • işletim sistemi Nedir ??
  • win 7 ultimate 64 bit
  • arkkadaşlar yardım etmicekmsiiniz ?
  • hdd'nin işi bitmiş yenisini almanız lazım.
  • alırım sıkıntı deil bende öyle düşünmüştüm ama eminmisiniz yani boşuna almış olmayayım ?
  • zaten ayrı bi hdd bağlı pc ye dısarıdan tasındabilir 320 lik tüm oyunlarım onda ondan girdiğimde bi sıkıntı olmuyor bitek lol ana hdd deydi bitek onda oluyor belliydi yani hdd de sorun oldugu tesekkürler arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.