Şimdi Ara

Birbirimizi Detaylı Tanıyalım[Kim Kimdir?] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaş 17 Lise 2 ögrencisiyim Endüstri Meslek Lisesinde Okuyorum Makina Bölümündeyim Tekirdağ Çorluda Yaşıyorum genelde evde cs oynarım işte ole biraz dolaşmak biraz oynamakla zamanımı geçiriyorum 1 yada 2 ci sınıftan beri cs oynarım artık ustalaştım gibi geliyor bana :) nedense herkez wall demeye başladı adımız cfg kinge cıktı.

genelde yaş ortalaması üstteki mesajlara göre 13 14 gibi duruyor baksana hepsi derslerine çalışmaları gerekirken cs oynuyorlar :)

hobiler bilgisayar ve futboldur :D dinlediğim müzikler ise pop ile halaylar hoşuma gidiyor
  • Yaş 17 Binnaz Rıdvan Ege als
    ad filan profilde zaten.
    bu ne lan yazcak bişi yok
    Senden bişey olmaz diyolar genel de inanırsam olur bence

kullanıyorum.lanet olsun.
  • Senden Birşey Olmaz ama inanırsan "BİRŞEY" olur sadece bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxitcL -- 12 Nisan 2009; 3:12:12 >
  • yaş ortalaması oldukça düşükmüş : )
  • quote:

Orjinalden alıntı: FoxitcL

Senden Birşey Olmaz ama inanırsan "BİRŞEY" olur sadece bir şey

yurak.gif
  • Ben de yazayım birşeyler

İsim nickteki gibi Hüseyin yaş 17 nickte bulunan 16 ise üye olurken yaşım idi. Baba mesleği nedeniyle Diyarbakır'da oturuyorum lise 3. sınıf öğrencisiyim günlerin pc ve ders arasında geçiyor. 2010 değişen öss (ismini hatırlamıyorum) yolcusuyum üniversite düşünmüyorum polislik düşünüyorum. Cs de güzel oynadığım söylenmez muhabbet ortamı için girerim zm veya zp mod tercihimdir ama o serverlarda ortam olmayınca dhkt publıc takılıyoruz
  • Adımı yazmam bilen bilir zten
    Lise1 inşllah sayısal olcak sene sonunda dersler mersler derken günde 1 saat cs 2 saatde pwp oynarım üst düzey photosop bilirim makro yapımları konusunda iyi bir vb deneyimim var exe editleme tarzı şeylerle uğraşırım 2007 den beri burdayım cs bölümüne pek girmem malum herşey yasak
  • Kaan Can Pala.17 yaşındayım.Yenibosna'da oturuyorum.Asosyalim.

Öğrenimimi düz lisede devam ettiriyorum.Oturduğum semt dolayısıyla apaçilerle haşır neşirim

Genellikle asosyal olduğum için çok az sosyal olupta gezdiğim zaman oluyor o da Gözen abimle oluyor.Tabi bundan sonra Erdem abi(ProsT*) ve Çağatay(ChaCha) abide aramıza katıldılar.Beraber gezip tozucaz İstanbul'un tozlu sokaklarında

Counter sevdam kuzenimin bana 1.6 cd'si getirip oyuna teşvik etmesiyle başladı.Daha sonrada daha TT bilmediğimiz halde turnuvaya katılmıştık.Lamer diye banlanmıştık.Öyle öyle devam etti CS sevdamSonra şans eseri Gözen abilerle tanıştım ve 2 senedir ne yaparsak birlikte yapıyoruz

• ADım Baran Zaten bilen bilir.
    16 Yaşında Lise 1. Sınıf Öğrencisiyim.
    Genelde Ko-Cs-KonuDışı Bölümlerinde takılırım.
    Ankara'da ikamet etmekteyim.
    Cs 1.6'dan nefret eder 1.5 ile kucaklaşırım.
    Profesyonel olarak değilde çok iyi oynamasamda cs'i oynarım.
    2005 yılından beri takip ettiğim dh'e 2006 yılında katılımımı gerçekleştirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 12 Nisan 2009; 11:15:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FoxitcL

Senden Birşey Olmaz ama inanırsan "BİRŞEY" olur sadece bir şey

O şeyi de sana vericem can merak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Ümit Özyürek

Ankara - Sincan'dayım. Aslen Nevşehirliyim ama 2 yıldır üniversite nedeniyle Ankaradayım.
    20 yaşındayım, Ankara Üniversitesi - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 2. Sınıftayım.

Bildiğiniz üzere genelde bilgisayar başında geçiyor günlerim.

Elektronik - Bilgisayar Donanımı - Bilgisayar Oyunları - Spor Otomobiller - Ateşli Silahlar - DH - DHKT başlıca ilgilendiğim şeyler.

Sanırım mesleklerimiz aynı olacak.

Kağan Cephe

Ordu/Merkez'de ikâmet ediyorum. 15 sene İstanbul'da yaşadıktan sonra babamın bi rahatsızlığı sebebiyle buraya geldik. A.T.L Bilişim Teknolojileri bölümündeyim. Say-1 kolaydır Pc öğretmenliği düşünüyorum. Yalnız sistem değişiyor bakalım zaman ne gösterecek. DH, poker, futbol, NBA, arabalar, kitap okumak, müzik dinlemek, kızlara laf atmak, sarkıntılık yapmak başlıca hobilerimdir.

• Adım kutay

Aslen İzmirli olup Düzcede oturuyorum.Lise 2.sınıftayım amacım güzel bi üni inş. Cs takılırım DH sayesinde Ümit felan tanıştım.Sonra DHKT oldum işte , Real hayatta yarı sosyal yarı asosyalim ama etkinlikler oldumu katılırım ql hf :D
  • Adım Mert,Düzcede oturuyorum.Sürekli Kutayla beraberiz (16 senedir)

Öğrenciyim sanırım.

Hiç bişeyle uğraşmam CS oynar ve kızlarla oynarım
  • Adım Eşref. Yaşım 17 Lise 3 Istanbul Yenibosnada oturuyorum.
    Basketbol oynamak ve NBA takip etmeyi ayrıca Rap dinleyip Rap yapmayı severim
    Bu işle 4-5 senedir meşgulum yarışmacı arkadaşlara başarılar.

Not: Bu iş derken CS yani yanlış anlaşılmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

Adım Eşref. Yaşım 17 Lise 3 Istanbul Yenibosnada oturuyorum.
    Basketbol oynamak ve NBA takip etmeyi ayrıca Rap dinleyip Rap yapmayı severim
    Bu işle 4-5 senedir meşgulum yarışmacı arkadaşlara başarılar.

Not: Bu iş derken CS yani yanlış anlaşılmasın.

Eğer istersen bi görüşelimBiz de yenibosnadayız

• Adım Sinan. Kocaeli'de oturuyorum lise 1 e gidiyorum (24kasımAL) countera gecen yaz tatılı basladım.

diğer yarışmacılara başarılar diliyorum
  • Erkan / Yaş:20

Lise Mezunuyum / ÖSS'ye 4.Kez Gircem (Rekora koşuyom)
    Orduluyum. Bizim şehirde yapmaya birşey olmadığı için genelde PC'de takılırım
    Askerden muafım (Tedavisi olmayan bir göz hastalığım var) (bunu niye söyledim bende bilmiyom)

1998'den beri PC kullanır , 1999'dan beri CS oynarım (2003'ten beri Netten oynarım)
    Quad diye tanırıım.
    Alt Sınıf bir CS oyuncusuyum.

Özelliklerim: Alakasız HS Atabilirim , Edebiyatta Servet'i Funun , Fecr-Ati ve Cumhuryiet Dönemini Ezbere bilirim . Her Türlü Bilgisayar Tamir işi yapılır.
    Favorai Silahım: USP

Hobilerim arasında: HS atmak , Bebelere Hile olmadığım halde Hilesin dedirtip delirtmek , Bomba Defuse etmek , Bıçak atmak , Rush Yapmak vb.
    Film Arşivlemek , Beleş olan herşeye atlamak , Maç izlemek tabii ki ve DH gelir

Favori Yemeğim: Tavuk Filetonun Domates Biber karışık Tavada Kızartması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 12 Nisan 2009; 13:08:02 >

• isim : Görkem

istanbul - yeniköy'de oturuyorum lise 3 ama 1 senede kaldık 18 yaşındayım. Başlıca hobilerim Bmx Flatland - MTB Street - Undergrand Rap - gezip tozmak -Her hafta bir manita değiştirmek(Vur Kaç) - Boş vakitlerde CS oynamak
  • quote:

Orjinalden alıntı: KöfteSuyu

isim : Görkem

istanbul - yeniköy'de oturuyorum lise 3 ama 1 senede kaldık 18 yaşındayım. Başlıca hobilerim Bmx Flatland - MTB Street - Undergrand Rap - gezip tozmak -Her hafta bir manita değiştirmek(Vur Kaç) - Boş vakitlerde CS oynamak

Underground feat yapıcaz senle unutma kanka

• adim Erkan Polis 2 ay sonra 17 ye basacam..lise 1 genel tıp okuyorum.

ilgi alanlari olarak futbol,,uzakdogu sporlari var.
    bos vakitlerimde daga cikarim,egzersiz falan yaparim ,
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.