Şimdi Ara

Birbirimizi Detaylı Tanıyalım[Kim Kimdir?]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birbirimizi kısaca tanıyalım , ne yaparız nerde otururuz . Tanışma topiği vardı da detaylı değildi , şurda kısaca bir otobiyografi yapalım birbirimizi tanıyalım ne dersiniz? İlgi alanlarımız , boş saatlerimiz filan vs.

• Adım Sercan
    Soyadım : Gizli
    Meslek : Eğitim görüyorum bir yazılım kursu
    Cs oynuyorum felan felan
  • [Deleted by Admins]
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiddenDeath

quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

Ben de kendimi tanıtayım.

Mertcan Aytar , 27 Temmuz 1995.

Reşat Nuri Güntekin İ.Ö.O / Kadıköy 8.sınıfa gidiyorum 14 yaşındayım 2009 sbs'ye giricem , net ortalamam 95/100 filan hemen hemen.

7.30'da dersler başlar 12.25'te biter , hafta içi okuldan erken gelirim , cs oynamaya vaktim olur , günlerim yoğun geçer , sınavlar , yarışmalar , ödevler ama yine de cs oynarım.
    Photoshop , programlama , web alanlarıyla ilgiliyim , kendimi geliştirmeye çalışırım.
    Gitar kursuna gittim profesyonel olmasam da çalarım(klasik gitar) , bilim-kültür , teknoloji , pc , mobil , web , çevre konularıyla ilgiliyim , en büyük ilgi alanım da otomobil ve diğer motorlu araçlardır.
    Counter Strike , trackmania nations forever online , euro truck simulator , gta IV , emergency 2 ve burnout paradise ultimate oynarım genellikle.
    Grand theft auto bölmünde de takılıyorum , inşallah bölüm yetkilisi olacağım orada

Oyundaki nikim <fsR> , Zeromancer veya c-13.

fsr bana ne hatırlatıyor acaba

Hem o hem de freestyler idi benim eski nikim ondan esinlendim

• Mert Yazıcılar

Bursa'da oturuyorum.17 yaşındayım.Lise 2. sınıftayım.Bursa-Mustafakemalpaşa Sedat Karan Anadolu Lisesi'nde yatılı okuyorum.Malum anadolu lisesi dersler filan yoğun.Birde yatılı olunca 2 haftada bir oynama imkanı buluyorum.

Cs nickim =HitEmUp.

Hobilerim arasında Cs oynamak,Futbol ve NBA maçlarını seyretmek,forumda takılmak,basketbol oynamak vb. var.

Tek sevdiğim müzik türü rap tir.2004 ten beri Sagopa Kajmer dinlerim.Yabancı olarak da Tupac dinlerim.

NOT:Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertensore -- 11 Nisan 2009; 19:48:04 >

• Şahin Olut
    Manisa'da otuyorum. 13 yaşındayım. 7. sınıfa gidiyorum. NatriuM takma ismini kullanıyorum. Hafta sonları cumartesi tüm ve pazar akşamları boşum. Hafta içleri 20-22 arası maç atarım. Yüzme, basketbol, futbol, fotograf çekmek ilgi alanlarımdır.
  • Ümit Özyürek

Ankara - Sincan'dayım. Aslen Nevşehirliyim ama 2 yıldır üniversite nedeniyle Ankaradayım.
    20 yaşındayım, Ankara Üniversitesi - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 2. Sınıftayım.

Bildiğiniz üzere genelde bilgisayar başında geçiyor günlerim.

Elektronik - Bilgisayar Donanımı - Bilgisayar Oyunları - Spor Otomobiller - Ateşli Silahlar - DH - DHKT başlıca ilgilendiğim şeyler.
  • Murat Tarhan
    14 yaşındayım.8. sınıfa gidiyorum.9:00 dersaneye gidiyorum 18:00 okuldan geliyorum hafta içi bilg. açamıyorum haftasonu da sXe sağolsun.
    Hobilerim:Basketbol,Futbol,Counter-Strike,Football Manager,Satranç
  • Adım Eray,

Mal mal PC'ye bakınırım.

Sagopa dinlemek hobi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi älg -- 11 Nisan 2009; 20:35:33 >
  • Hüseyin Erkan

Konyalı'yım 2009 SBS,ALS,PYBS sınavlarına gireceğim için interneti kapattırdık.Cs ye gittiğim yerlerden giriyorum.Botlarla oynamayı da bıraktım.

14 yaşındayım. 8.sınıf öğrencisiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsTCLuB -- 11 Nisan 2009; 20:26:07 >
  • Can Muhammed Tecim
    Antalya'nın En Güzel ilçesi Alanyada Oturuyorum.
    Yaş 17
    Meslek : Bilgisayar Programcısı ' Olacam Sertifikayı alınca.
    ilgi alanlarım : programlama,oyun,rap, bide ümit ümit ümit ümit ve ümit :D ümitle uğraşmayı severim.
    Okumuyorum
    En ilginç olayım : Geçen Şey Başında bana bi hal geldi işte PC Başında program yazıyorduk. biraz ıkınınca ışınlandım bunun şahitleride var
  • Yağız Yiğit Doğan
    Balçova/İZMİR de oturuyorum,17 yaşındayım.Lise 2 okuyorum(1 sene tekrar).Düz lise okuyorum ve tm öğrencisiyim pc den kendimi alamadığım için derslerim ucu ucuna geçmeme yarıyor ve şuan kalma tehlikem var Ama kendimi alamıyorum pc den kalkamıyorum bişey beni çekiyoForuma 2005 senesinden beri takılıyorum ko bölümünden konu dışına konu dışından cs bölümüne Aslında cs bölümünü daha önceden takip ediyordum fakat aktif değildi bu bölüm ozaman DHKT felan yoktu tabi.Uzun lafın kısası böle işte
    İlgi alanım; Pc,Futbol

• [Deleted by Admins]
  • Cihan KILINÇ.Gaziantep merkezdeyim . 16 yaşındayım . Hobilerim bilgisayar counter strike futbol basketbol voleybol balıklar ve köpekler. Bir de dolaşmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR4NC3 -- 12 Nisan 2009; 11:13:09 >
  • Adım Onur. 13 yaşındayım ama bazen 14 diyorum İzmir'de oturuyorum. Basketbol oynardım eskiden lisanslı olarak, ama artık futbola verdim kendimi. Hobilerim kız arkadaşımla veya yakın arkadaşlarımla gezmek, dolaşmak, bilgisayar ve okul
  • Umut Duran

Doğum Tarihim: 24/11/1992

İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum. Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi'ne gidiyorum Lise 2 (çift dikiş)

Hobilerim: İddia oynamak, müzik dinlemek, bilgisayarda takılmak tabiki.

Fobilerim: Ders çalışmak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Th€King

Adım Onur. 13 yaşındayım ama bazen 14 diyorum İzmir'de oturuyorum. Basketbol oynardım eskiden lisanslı olarak, ama artık futbola verdim kendimi. Hobilerim kız arkadaşımla veya yakın arkadaşlarımla gezmek, dolaşmak, bilgisayar ve okul

okul hobin mij avascript:void(opener.AddText('[sm\=o_o.gif]'));self.focus();
  • quote:

Orjinalden alıntı: My®@t~f0r3ver.

quote:

Orjinalden alıntı: Th€King

Adım Onur. 13 yaşındayım ama bazen 14 diyorum İzmir'de oturuyorum. Basketbol oynardım eskiden lisanslı olarak, ama artık futbola verdim kendimi. Hobilerim kız arkadaşımla veya yakın arkadaşlarımla gezmek, dolaşmak, bilgisayar ve okul

okul hobin mij avascript:void(opener.AddText('[sm\=o_o.gif]'));self.focus();

Evet, eğleniyorum orda

• İsmim Gözen 19 yaşındayım İstanbul Yenibosna'da oturuyorum.

İstanbul Aydın Üniversitesi Grafik Tasarımı bölümü öğrencisiyim.Yalnız bölümden pek hoşnut kalmadım 2. bir üniversiteyi okumayı düşünüyorum burayı bitirdikten sonra.

Yapmaktan hoşlandığım şeyler,CS oynamak ve turnuvalara katılmak,DHKT serverına başka nicklerle girip milletin bana wall demesini ve ''admin banla şunu'' demesini seyretmek,üniversitede ortamımda takılmak,uyumak,film izlemek,konserlere gitmek falan filan...

CS hayatım çok merak ediliyor 1.5 senedir cs oynuyorum daha çömüz

Ha keşke foto isteği falanda olsaydı herkes bir tanede vesikalık fotosunu koysaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenten- -- 12 Nisan 2009; 4:40:35 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.