Şimdi Ara

Bir Yabancı Dizi Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Diyelim Bir Yabancı Dizinin Oyunu Çıkarılacak Ve Buna Siz Karar Veriyorsunuz...Hangi Yabancı Diziyi Seçerdiniz ? Ben Merlin'i seçerdim mesela

• Dexter'ı seçerdim birazda L.A Noır'e benzese tam olurdu valla.
  • dexter ın oyunu var ama beklenenin çok altında bir oyun olmuş..
  • Terra Nova olabilir aslında
  • supernatural olsa daha iyi olur :) olmadı spartacus
  • The Walking Dead
  • Heroes (TPS-RPG birleşik olabilir hatta yetenekler geliştirilebilir levelli olacak.Karakter seçilebilecek.Süper olurdu )
    Chuck (TPS- Dizi senaryosuna göre ilerlerse, ilk başta intersect 1.0 ve sonra 2.0'ı elde ederiz çok güzel bir oyun olurdu.)
    Burn Notice (FPS- Bu zaten tam bir aksiyon.Bence dizide olan olaylar sıra sıra yapılsa bol bol sthealt bölümler olurdu ve multiplayer ve mekanlarıyla call of duty'ye taş çıkarırdı yemin ederim.)
    House M.D (Adventure- Bu diziye anca adventure oyun gider.Hastalıkları çözerdik.Biraz House'un ukalalığını kattıkmı komik bir oyun olabilir .Tabi üzerinde uğraşılırsa.)

• Game of Thrones derdim ki oyunu çıkıyor zaten,House M.D oyunu çıkmıştı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakc.

Heroes (TPS-RPG birleşik olabilir hatta yetenekler geliştirilebilir levelli olacak.Karakter seçilebilecek.Süper olurdu )
    Chuck (TPS- Dizi senaryosuna göre ilerlerse, ilk başta intersect 1.0 ve sonra 2.0'ı elde ederiz çok güzel bir oyun olurdu.)
    Burn Notice (FPS- Bu zaten tam bir aksiyon.Bence dizide olan olaylar sıra sıra yapılsa bol bol sthealt bölümler olurdu ve multiplayer ve mekanlarıyla call of duty'ye taş çıkarırdı yemin ederim.)
    House M.D (Adventure- Bu diziye anca adventure oyun gider.Hastalıkları çözerdik.Biraz House'un ukalalığını kattıkmı komik bir oyun olabilir .Tabi üzerinde uğraşılırsa.)

Heroes mi hero muydu tam hatırlamıyorum 4 sezon vardı herkezin ayrı ayrı özellikleri vardı onun oyunu çıksa çok güzel olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Pain*

quote:

Heroes (TPS-RPG birleşik olabilir hatta yetenekler geliştirilebilir levelli olacak.Karakter seçilebilecek.Süper olurdu )

Heroes mi hero muydu tam hatırlamıyorum 4 sezon vardı herkezin ayrı ayrı özellikleri vardı onun oyunu çıksa çok güzel olurdu

Aynı diziden bahsediyoruz Düşünsene TPS-RPG karışımı Sylar,Peter,Matt,Hiro seçebiliyosun sonradan yetenek kazanan veya dizi senaryosuna göre diziye sonradan giren karakterler oynadıkça açılıyo sırayla.Açıldıktan sonra senaryoyu onun gözünden oynayabiliyosun falan.Multi yapıcaklar ona levelli bide.Tabi multide ölümsüzlük olmayacak oyun p.. olur

• teen wolf da olabilir aslında dimi :D
  • quote:

Bunu yazmak için girmiştim
  • the big bang theory.Bilim ile ilgili oyunlar v.s olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Terra Nova olabilir aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: sertaga1

teen wolf da olabilir aslında dimi :D

Teen Wolf biraz saçma olur gibi.
  • aslında teen wolf rpg türünde olsa güzel olur yani (bence)
  • how ı met wıth your mother
  • Person of interest. Eğer serbestlik çizgisini yakalayabilirlerse oyun on numara olur. Rpg Aksiyon ve süper serbestlik. Dizideki gibi.
  • Hitman tarzı bir person of interest yapılabilir evet.
  • Prison Break derdim ama o var zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.