Şimdi Ara

Bir Türk, 27 yıllık Playstation Plus aboneliği aldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
9.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir DH’li olsaydı 5400 TL az ödeyecekti Bir Türk, 27 yıllık Playstation Plus aboneliği aldı 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyna İşlet Devret modeli bu mu yoksa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Son 2 yıllık reel enflasyona bakınca aslında bedavaya getirmiş oluyor. Tek sorun 27 yıllık abonelik süresince kendisinin veya çocuklarının oynayacak imkanı kesin olarak yakalamaları hususu. Hayat zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıllı yatırım, birkaç yıla zaten yıllığı bin lira olur.

• Valla bende 2028e kadar aldim

Hatta oncesinde su oldu (game pass e ayda 120 yilda 1400 tl verenler okumasinlar fenalik gecirebilirler)

Benim oncesinden yillik 120tl iken ps plus (inidirm donemleri) 2025 ortasina kadar PS plus uyeligim vardi.

Extra cikinca 400tl mi ne verdim 2025 ortasina kadar tek odeme ile extraya donustu hesap.

Sonrada delux aldim ayni sey oldu.

Sonra gittim 3 yillil daha delux aldim.

Xbox game pass abiii diye ovup ovup bitiremeyenler ama icinde guzel olyun bilr olmayan seye yilda 1400tl olduyorlar.

Microsoft sizi fena optu.

Konsol alan aptaldir steamde oyunlar ucuz diyenler suan ne yapiyor merak esiyorum? Ps5 de oyunlar steamden ucuz steamde artik kur neyse o...

Bende 3090li pc + ps5 var en iyi kombo bu.

2024 sonu veya 2025 basi 4090 gucunde ps5 PRo cikinca benim fat ps5 i satarim zaten yurt disindan cok ucuza almistim, proya gecerim hergele benim 3090'i da gecer ;)

Avrupaya gore oyunlar euro bazinda hala cok uygun ps'te

Konsol ciktigi gunden beri DEGER kazandi. 1440p destegi yoktu geldi, Cod oyunlarinu 120fps 1440p oynuyorum HARIKA.

VRR ALLM geldi.

Harika bir VR geldi ki almak istiyorum onuda harika oyunlar var ve sony bie standart gelsitirdim pc ye asla vr almam cunku PC de standart yok. Sony PS de sony nin belirledigi kurallar dahilinde oyun yapmak zorundasin. Vr gozluk sadeve baktigin yeri render ediyor vs. Harika optimizasyonu var.

Vr bile ps5in degerini epey katladi..

Dolby Atmos geldi. Bu cogu insani etkilemesede bende ileride 5.1.2 3d ses sistemi kurunca dolby atmos tavan speakerlari ile harika olacak. 32 kanal destegi var yani 32 ayei obejnin sesini 3D duzlemde simule edebiliyor.

Simdilik 2d 5.1 dolby surround ile takilcam o da guzel de.

Neyse harika bi konsol ve xbox alan cogu arkadssin ps5 almak icin para biriktiriyor cunku icindeki oyunlardan skildilar.

Starfieldddd diye aglamayin 3090 konsoldan hala cok daha guclu kralini oynariz.

Dusunsene yillik alamadigin game pass heryil manyak zamlaniyor suan yillik 1440tl. Seneye olur 2500tl

Ben gittim 3 x 460tl 3 yillik deluxu semin 1 yllik gamepass maliyetlinle odedim..

Gecen yil exta aldigimda 3.5 yil icin tek odeme aldi sadece ;)

Harika oyunlar veriyor.
    Hadi VESSELAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoCat -- 12 Ağustos 2023; 13:31:10 >

• adam playstation 15 e kadar kapatmış. ileriye dönük yatırım.

• Ölürse param yandı diye mi üzülecek?

• zepharoth kullanıcısına yanıt

Hocam DH li zaten bu şahıs forumdaki kullanıcı adı ve profil fotosu da aynı twitterdaki ile, zamanında aynı oyun grubundaydık hiç sevmezdim kendisini ne yalan söyleyim :)

• Stokculukta son nokta.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 12 bin lira vermiş asgari ücretten azıcık fazla vererek 27 yıllık üyelik almış.

Bence bedavaBir Türk, 27 yıllık Playstation Plus aboneliği aldı 

• Yorumlarda çoğunluk dalga geçmiş ama mantıklı bir şey yapmış. Normal bir oyun fiyatı 1499 TL olmuşken, dolar 27 ve euro 30 iken (ki daha da artacak bekleyin), Steam'de bile fiyatlar uçmuşken, siz 460 TL olan Deluxe fiyatının 560 olacağını falan mı sanıyorsunuz? Çok komik. 1160 TL aşağısı olmaz. Hatta 2000 TL civarı olur. Essential bile 460 TL'den daha pahalı olacak. Siz gülmeye devam edin ama 2-3 ay sonra İkinci El PlayStation kısmında paşa paşa Plus dolu hesap alıyor olacaksınız. Klasik DH kitlesi.

Bu arada Plus nerede ise 14 yıldır var. PS5 3-4 sene sonra çöp olsa bile bu işin ileri nesilleri var. PS6, PS7 var. Steam Deck alternatifi çıkarabilirler. PC için Plus entegre edebilirler. Her şey olabilir. Ama şunu bilin, Japon bir şirket asla ve asla Japonlar tarafından satılmaz. Eğer 27 yıl sonra PlayStation olmaz diyorsanız gene yanılıyorsunuz. Şirket zaten kötüye gitmeye başlarsa Japonlar televizyona çıkıp özür dileyip istifa ederler, yerine gelenler de şirketi düzgün işletir. PlayStation bir yere gitmiyor.

Kendiniz gidebilirsiniz. O ayrı konu. Ama hayata o kafayla bakıyorsanız araba da almayın ev de almayın. Sigorta da yapmayın. Sonuçta yarın olmayabilirsiniz.

Arkadaş 12460 TL'ye 27 yıl almış, siz o paraya bir kaç ay sonra anca 5-6 yıl alabileceksiniz. Arkadaş tam sayı 2050'ye sabitlemiş.

• o kadar yaşayacağını sanıyorsan...

• zam haberiyle beraber şimdiden + yazdı

• 27 yıllık plus alan kişi benim. Bugün 3 yıl daha alıp düz 30 yıla tamamladım. İmkanı olan zam gelmeden alsın. İyi oyunlar herkese.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.