Şimdi Ara

Bir Trafik canavarı ve Motorcu videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Trafik ve Biz >> Bir Trafik canavarı ve Motorcu videosu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4935 Mesaj
    Motor kullanan arkadaşı takdir ettim. Ama kendini boşa tehlikeye atmış. Bu ülkede bu tip adam çok malesef...

|
    |
    sorumsuz, saygısız,
    araba ile makas atıyor.
    bir sürü insanın hayatını tehlikeye atıyor.
    şerefsiz, karaktersiz.
    motorcu nun başına inşallah kötü birşeyler gelmez.
    |
    |
    1540 Mesaj
    Motorcunun yediği haltlara bak
    Adamın soluna giriyor
    Trafikte durduruyor
    Polislik taslıyor

Basitçe şu üçünü yapmayıp efendi gibi ihbar etseydi haklıydı
    Şimdi iki hatalı sürücü var videoda bu haliyle
    Scirocco sürücüsüne zaten ne desen az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Önceki motorcu videolarında motorcular genelde efendi adamlara denk geliyordu ve kendisi de tüm kuralları ihlal etmesine rağmen artistliğini yapıp gidiyordu karşıdaki efendi olduğu için. Şimdi ise bu motorcu tam kendisi gibi olan birine denk gelmiş. Bunların birbirini kırması ve yok etmeleri tek dileğim. Scirocco'cu ayrı suçlu, motorcu ayrı suçlu.

Yalnız Scirocco'yla o magandalıkları yapanın 20-28 yaşları arasında yeşil eşofman altlı bir tip olmasını beklerdim. Göbekli dayı çıkınca şaşırdım.
    |
    |
    Videoyu açamıyorum buradan ama magandalık deyince en çok motosiklet kullananlar arasında olduğu bir gerçek. E5'de en sol şerite giderken benim solumdan geçme hakkı yok kimsenin. Hatta biri orada solumdan diğeri sağımdaki arabayla arabdan geçmeye çalışıyor aynı anda. Ana avrat dümdüz gidiyorum olum size. Kaskı da takıyorsunuz duymuyor musunuz lan!
    |
    |
    Videoyu acmadan bu video oldugunu tahmin ettim. Motorcuyu haklida bulmuyorum takdir de etmiyorum zaten bunlar yzuunden diken ustunde araba suruyoruz. Bana denk gelmiyorki su kamerali motorcular bi kamerayi bitarafina sokalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    videoyu izleyemiyorum ama sanırım makas atan scirocconun adam toplayıp dövmeye çalıştığı motorcu videosu, yani mağara
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
son dakika
haberler
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.