Şimdi Ara

bir SS çektim süper ötesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
4.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bi screent Shot çektim süper ötesi....

Yer : El morad kalesi
    Server : Ares
    Saat : 21.00 TC saati

Karuslar işgale geldi, hayvanin biri bi Nova atti, warriorlar dışında herkez yere yattı....

• savaş sonrası gaziler

• quote:

Orijinalden alıntı: stab_42

savaş sonrası gaziler

[:@overdose sen hiç czde adam gibi town nasıl basılır gördün mü??
    dün gece bi gideyim dedim. towna 3 tane novacı geldi. herkes yattı ztn.
    1 köşeye 2 novacı diğer köşeye lordmozart ( lwl +70 70 skilli açık bi mage.)
    hop warriorlar bile yattı. hemde bizim arkadaş tank warriordu

bide namussuzlar 350k paramı aldı yatınca
    olsun daha çok var

• quote:

Orijinalden alıntı: FireStarters

[:@overdose sen hiç czde adam gibi town nasıl basılır gördün mü??
    dün gece bi gideyim dedim. towna 3 tane novacı geldi. herkes yattı ztn.
    1 köşeye 2 novacı diğer köşeye lordmozart ( lwl +70 70 skilli açık bi mage.)
    hop warriorlar bile yattı. hemde bizim arkadaş tank warriordu

bide namussuzlar 350k paramı aldı yatınca
    olsun daha çok var

Alıntıları Göster
    baba olsun, kaleyi görsen CZ gibi degilki , girişte en az 100 kişi , yatan yerdede 50kişi vardı, nasıl o kadar içeri girebildi anlayamadık...

• quote:

Orijinalden alıntı: *Overdose*

baba olsun, kaleyi görsen CZ gibi degilki , girişte en az 100 kişi , yatan yerdede 50kişi vardı, nasıl o kadar içeri girebildi anlayamadık...

Alıntıları Göster
    zuhahahha admlar aşmış ya tank warioru bilem yatırmışlar , bu novacılara karuslara derim ben

• baba bence burda şike var(bende el moradım)100 m için buff bastırmamışlar bence

sopayla dövmek lazım bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Dark___Blue***

baba bence burda şike var(bende el moradım)100 m için buff bastırmamışlar bence

sopayla dövmek lazım bunları
    walla kardes bende el moradım dıezde bole bırsey gormedım kesın sıke var..! ama sen ıyı yakalamıssın ss yı..tebrıkler yılın fotografcısısın..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayar2000

walla kardes bende el moradım dıezde bole bırsey gormedım kesın sıke var..! ama sen ıyı yakalamıssın ss yı..tebrıkler yılın fotografcısısın..!

Alıntıları Göster
    Orjinalden alıntı: bilgisayar2000

[/

şike olduğunu sanmıyorum ama şiferci novacılar vardır ve artık daha neler vardır onu bilmem ama artık yavaş yavaş banlanmaya başladılar

• Ya ben niye görmedim o saatte ben orda oturuyodum tam teleportun yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur54529

Ya ben niye görmedim o saatte ben orda oturuyodum tam teleportun yanında
    off gelen np yi düşünemiyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: C@RtHeR

off gelen np yi düşünemiyorum :))

Alıntıları Göster
    MANYAKSIN BABA ÇOK GÜZEL RESİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: @ADMİRAL@

MANYAKSIN BABA ÇOK GÜZEL RESİM

Alıntıları Göster
    Giren Magelerden bazıları Edit Char Olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Overdose*

beyler bi screent Shot çektim süper ötesi....

Karuslar işgale geldi, hayvanin biri bi Nova atti, warriorlar dışında herkez yere yattı....

size bunun ne olduğunu söyleyeyim
    savaş sonrası baskına giden insanlardan kristal altında yatıp beleş np kazananlar bunlar baskın bitincede
    bunları geri atmış buraya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Druigard

quote:

beyler bi screent Shot çektim süper ötesi....

size bunun ne olduğunu söyleyeyim
    savaş sonrası baskına giden insanlardan kristal altında yatıp beleş np kazananlar bunlar baskın bitincede
    bunları geri atmış buraya :D
    yok baba, öyle degildi, herkes normal sakin oyununa bakiyodu, iste alta yazilar geçiyodu, karuslar asgayi basti falan, bizde öyle pazar dolasiyoduk , herif o kalabaliktan nasil geçtiyse artik ( town girisinden ) geldi nova atti gitti bunlar baskin bitince sonradan gelenler degil yani, o anda yatanlar

• quote:

yok baba, öyle degildi, herkes normal sakin oyununa bakiyodu, iste alta yazilar geçiyodu, karuslar asgayi basti falan, bizde öyle pazar dolasiyoduk , herif o kalabaliktan nasil geçtiyse artik ( town girisinden ) geldi nova atti gitti bunlar baskin bitince sonradan gelenler degil yani, o anda yatanlar

Alıntıları Göster
    Tamam beyler ne oldugun simdi çözdük,, kimdi o diye arkadasa sordum simdi, Lord_Mozart mis,, kendileri Karusta lvl 70 magedir, meteor atmis anlasilan.... o herif CZ ye girer, biz çikariz CZ den

• quote:

Tamam beyler ne oldugun simdi çözdük,, kimdi o diye arkadasa sordum simdi, Lord_Mozart mis,, kendileri Karusta lvl 70 magedir, meteor atmis anlasilan.... o herif CZ ye girer, biz çikariz CZ den

Alıntıları Göster
    quote:

Ben cyper danım bilmiomda.El-morad larda yokmu böle bi adam bu adamı ......

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: NiGhTWolFBiTe

quote:

KARUSSSSSSSSS adamı böle çarpar işte lvl 70 adamları vardır ama MAGE mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: H@NCI

quote:

Orjinalden alıntı: NiGhTWolFBiTe

quote:

KARUSSSSSSSSS adamı böle çarpar işte lvl 70 adamları vardır ama MAGE mi acaba?

Alıntıları Göster
    garanti hile beyler 70 level oolmak kolaymi lan sadece3 tane 70 level var

• quote:

Orijinalden alıntı: Asabiyet

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim x serverında 2 tane meteor atabilen kişi war. Biri karus dieri insan bunların bir ara kapışma sahnesi vardı. görseniz yıkılıodu ortalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asabiyet

Alıntıları Göster
    LORD MOZART ARES İN EN İYİ OYUNCULARINDAN BİRİDİR HEM NP LİSTESİNE BAKARSANIZ ORDA ÜST SIRLARDAYDI BİLDİGİM KADARIYLA ÇOK ESKİ BİR OYUNCU YAPR VALLA HEM HİLE OLDUGUNU DA SANMIYORUM
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.