Teğmen
12 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bildiğiniz güzel şarkıları yazarsanız sevinirim .Mp3 e yüklicem .Clup tarzı ,duygusal ,rock vs farketmez yeterki abuk subuk bi şarkı olmasın .
cafeden knight online cd si çektirdim kurdum knight online şimdi maradon patch i kurmak istiyorum ama hata veriyo .araştırdım yazılanlarıda yaptım olmadı.oyunun en yeni sürümü yüklü ama maradon patch bi türlü yüklenmiyo download full client hatasını veriyo napmam lazım .bilgisayar vista bunla ilgili bi sorun olabilirmi.biri yardım ederse sevinirim.her denileni yaptım ama bi yerde bi yanlışlık yapıyorum galiba biri açıklayabilirmi
canım çok sıkılıyo kusura bakmayın böle saçma topicler açmak istemem ama biraz makara olsun biraz eğlenelim

altımdaki çok şımarık birine benziyor
ya oyun nerden indirilir nerden üye olunur bunları örenmek istiyorum link verseniz yeter
evet karuslarda ilk günlerde ben ve 3 arkadaş daha clan kurcaz clana başvurular burdan . bizimle ciddi bi şekilde kascak olanları bekliyoruz
aldıgım haberlere göre pazartesi yeni server açılcakmış ilgilenenlere duyrulur bide servera gircekler hangi ırk olcak yazsınlar
beyler ilk başta size sölicem gereksiz bi topic olabilir ama birinin bu forumun kirlenmesine dur demesi lazım adminler artık yetişemiyor biz bu topicte bütün ban yemesi gerekenleri topluyalım toplu bir temizlik olsun yani bir liste yapalım . tekrar sölüyorum eger gereksiz bir topicse kusura bakmayın
EVET BEYLER BEN Bİ RESİM KOYDUM SİZDE KOYUN SEÇELİM EN KARİZMATİGİNİ VARMI RAKİP
neden beyler bilen varmı lütfen acil lazım
ya oyuna girmiyo bi fikriniz varmı yeni pack mi geliyor
Hakkında
Forum İmzası:
eski nick:VampiricTouch
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 247
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.311 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.