Şimdi Ara

BİR SORUNUM VAR ÇÖZENE HELAL OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim aşırı bir konsantrasyon sorunum var, nedense çoğu şeyden çok çabuk sıkılıyorum ve tabiki en önemlisi yapmak zorunda olduğum ama istemediğim şeyler; ders çalışmak gibi. Aklımda kesinlikle çalışma isteği var ve kendimi motive etmeye çalışıyorum. Bak çalışmazsan okul uzayacak veya yaz okulunda işkence çekeceksin diye ama ne yaparsam yapayım dersin başına oturduktan max. 15 dk sonra inanılmaz derecede sıkılıyorum. Bazen çok gaza geliyorum ama yine dersin başına oturduktan max. 20 dk sonra sıkılıyorum. Sonra tabiki amaaan yarın sabah erken kalkar çalışırım diyorum ama gerisini biliyorsunuz . Müzik dinliyorum bu sorunu aşmak için ama müzik dinlerken de ders çalışamıyorum bu sefer. Enstrümental müzik dinlemeyi denedim ama yine ders çalışmak yerine kulağım müzikte oluyor. Normalde hiç takmayıp da derslerden kalmak sorun değil ama takıp da çalışamamak koyuyor insana . Bu konunun çözümünü bilen bir arkadaş çıkarsa ellerinden öperim

• ayni ben persembe mat finali var gram calisma istegi yok 15 dakikadan fazla duramiyorum masa basinda =(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pounce

ayni ben persembe mat finali var gram calisma istegi yok 15 dakikadan fazla duramiyorum masa basinda =(

Pzts: 15 dk.
    Salı :15 dk.
    Çarşamba: 15 dk

Toplam: 45 dk.

Gayet güzel bir zaman değil mi?

Sınav sonucu: 100 üzerinden 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_DoN -- 20 Mayıs 2013; 2:57:23 >
  • Yas kac

• Beni özetlemişsin kardeşim.
  • aynısı bendede var yatarak çalışıyorum ben masada çalışamıyorum bile 5 dakika bile yatakta yarım saat falan çalışabiliyorum ama
  • siz genede iyisiniz.ben max 3-4 dakika durabiliyorum.(sırf bu yüzden gitar eğitimim aksadı )
  • Aynı ben ya

• Bende sizdenim
  • Burcun ikizlermi ?

• benim lise zamanlarımdan iyi durumdasınız. Tüm okul hayatım boyunca okul sınırları dışında 30 saniye bile ders çalışmadım. Bir kere bile aklımın ucundan geçmedi öyle bir şey.

Geçenlerde ( dediğim bundan 1,5 yıl önce ) KPSS sınavına mı girsem acaba diye düşündüm ve matematik konularının ilk konusundan başladım internetten pdf yi indirdim açtım söyle bir başlığa baktım ve kapadım. KPSS den vazgeçtim
  • lise hayatim boyunca sadece ossye 1ay kala calistim, univeristeye geldim yine yatislardaydim. Seneye son sinif olucak gibiyim, hala ders calisamiyorum... Bi bitmedi bu huyum.

• haftaya finaller var ben dhdeyim
  • on dakika çalışıyorum diyen arkadaslar üniversite ve bölüm yazabilir mi? Ona göre değerlendirelim

• Benim'de staj defteri ver 100 sayfalık konu kaldı 3 ay önce staj'a 1 ay kala yaparım diyordum öyle diye diye şuan 3 gün kaldı 2 gündür defterle uğraşıyorum veremessem yanarım çünkü bir daha işimi son günlere bırakmam diyecemde artık buda işe yaramıyor nede olsa yine bırakacam
  • Burada bir yerlerde dikkat eksikligi ve hiperaktivite bozuklugu konusu olacakti, incelr mutlaka. Ayrica ayni sorun bende de var ve bu sebepten okul 5. seneye uzadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: frisby77

Arkadaşlar benim aşırı bir konsantrasyon sorunum var, nedense çoğu şeyden çok çabuk sıkılıyorum ve tabiki en önemlisi yapmak zorunda olduğum ama istemediğim şeyler; ders çalışmak gibi. Aklımda kesinlikle çalışma isteği var ve kendimi motive etmeye çalışıyorum. Bak çalışmazsan okul uzayacak veya yaz okulunda işkence çekeceksin diye ama ne yaparsam yapayım dersin başına oturduktan max. 15 dk sonra inanılmaz derecede sıkılıyorum. Bazen çok gaza geliyorum ama yine dersin başına oturduktan max. 20 dk sonra sıkılıyorum. Sonra tabiki amaaan yarın sabah erken kalkar çalışırım diyorum ama gerisini biliyorsunuz . Müzik dinliyorum bu sorunu aşmak için ama müzik dinlerken de ders çalışamıyorum bu sefer. Enstrümental müzik dinlemeyi denedim ama yine ders çalışmak yerine kulağım müzikte oluyor. Normalde hiç takmayıp da derslerden kalmak sorun değil ama takıp da çalışamamak koyuyor insana . Bu konunun çözümünü bilen bir arkadaş çıkarsa ellerinden öperim

Sende buyuk ihtimal dehb var çoğu insandaki gibi psikiyatriste gitmelisiniz sana buyuk ihtimal ilaç vericek. Ancak önerim kendini bir şekilde ders çalışmaya motive etmen cunku ilaçlar kadar kötüsü yok.... Insanı mahvetiyorlar

• ruhun aç (manevi olarak gıda almalısın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: homosapien

quote:

Arkadaşlar benim aşırı bir konsantrasyon sorunum var, nedense çoğu şeyden çok çabuk sıkılıyorum ve tabiki en önemlisi yapmak zorunda olduğum ama istemediğim şeyler; ders çalışmak gibi. Aklımda kesinlikle çalışma isteği var ve kendimi motive etmeye çalışıyorum. Bak çalışmazsan okul uzayacak veya yaz okulunda işkence çekeceksin diye ama ne yaparsam yapayım dersin başına oturduktan max. 15 dk sonra inanılmaz derecede sıkılıyorum. Bazen çok gaza geliyorum ama yine dersin başına oturduktan max. 20 dk sonra sıkılıyorum. Sonra tabiki amaaan yarın sabah erken kalkar çalışırım diyorum ama gerisini biliyorsunuz . Müzik dinliyorum bu sorunu aşmak için ama müzik dinlerken de ders çalışamıyorum bu sefer. Enstrümental müzik dinlemeyi denedim ama yine ders çalışmak yerine kulağım müzikte oluyor. Normalde hiç takmayıp da derslerden kalmak sorun değil ama takıp da çalışamamak koyuyor insana . Bu konunun çözümünü bilen bir arkadaş çıkarsa ellerinden öperim

Sende buyuk ihtimal dehb var çoğu insandaki gibi psikiyatriste gitmelisiniz sana buyuk ihtimal ilaç vericek. Ancak önerim kendini bir şekilde ders çalışmaya motive etmen cunku ilaçlar kadar kötüsü yok.... Insanı mahvetiyorlar

Mahvediyor kismini acar mosiniz rica etsem. Sirf bu yazilanlar yuzunden gitmeye korkuyorum psikiyatriye, hala da gitmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: homosapien

quote:

Mahvediyor kismini acar mosiniz rica etsem. Sirf bu yazilanlar yuzunden gitmeye korkuyorum psikiyatriye, hala da gitmedim.

Acikcasi sirf Bunun icin gitmemezlik yapma etkileri insandan insana degisiyor kuzenime baya iyi etkileri varken bana Sadece yan etkileri etkiledi , en iyisi kullanarak deneme sureci gecirmek denemekten bir zarar gelmiyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.