Şimdi Ara

BİR SORUNUM VAR ÇÖZENE HELAL OLSUN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Luis_Lopez

Yas kac

yaş 20
  • quote:

Orijinalden alıntı: homosapien

quote:

Orijinalden alıntı: frisby77

Arkadaşlar benim aşırı bir konsantrasyon sorunum var, nedense çoğu şeyden çok çabuk sıkılıyorum ve tabiki en önemlisi yapmak zorunda olduğum ama istemediğim şeyler; ders çalışmak gibi. Aklımda kesinlikle çalışma isteği var ve kendimi motive etmeye çalışıyorum. Bak çalışmazsan okul uzayacak veya yaz okulunda işkence çekeceksin diye ama ne yaparsam yapayım dersin başına oturduktan max. 15 dk sonra inanılmaz derecede sıkılıyorum. Bazen çok gaza geliyorum ama yine dersin başına oturduktan max. 20 dk sonra sıkılıyorum. Sonra tabiki amaaan yarın sabah erken kalkar çalışırım diyorum ama gerisini biliyorsunuz . Müzik dinliyorum bu sorunu aşmak için ama müzik dinlerken de ders çalışamıyorum bu sefer. Enstrümental müzik dinlemeyi denedim ama yine ders çalışmak yerine kulağım müzikte oluyor. Normalde hiç takmayıp da derslerden kalmak sorun değil ama takıp da çalışamamak koyuyor insana . Bu konunun çözümünü bilen bir arkadaş çıkarsa ellerinden öperim

Sende buyuk ihtimal dehb var çoğu insandaki gibi psikiyatriste gitmelisiniz sana buyuk ihtimal ilaç vericek. Ancak önerim kendini bir şekilde ders çalışmaya motive etmen cunku ilaçlar kadar kötüsü yok.... Insanı mahvetiyorlar

Valla o konu ihtimal dışı biraz, neden derseniz bir kere anne babama açıklayamam bu durumu ikincisi ben de herkez gibi daha önce ne psikiyatriste gittim ne de giden gördüm. Yani benim için kara delik ayrıca ilaç falan verirse içmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

ruhun aç (manevi olarak gıda almalısın)

Bu konuyla bi alakası olduğunu düşünmüyorum
  • Kendini anormal sanmis
    cozum beynini yan yatir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

ruhun aç (manevi olarak gıda almalısın)

Bu konuyla bi alakası olduğunu düşünmüyorum

zaten insanın manevi olarak hiç birşeye ihtiyacı yoktur bu kadar alim ALLAH dostu fantezi için uğraşmış

neyse yapamadıklarını ölünce yaparsın bye bye
  • quote:

Orijinalden alıntı: tranko buskas

on dakika çalışıyorum diyen arkadaslar üniversite ve bölüm yazabilir mi? Ona göre değerlendirelim

Valla neyi neye göre değerlendireceksin anlamadım ama yazayım- Balıkesir Üni. İnş. Mühendisliği. Bir de başka bir arkadaş söylemiş bu dediklerim sınavdan bir önceki gün olan şeyler zaten. Onun dışında dersin başına oturmuyorum tabiki
  • quote:

Arkadaşlar benim aşırı bir konsantrasyon sorunum var, nedense çoğu şeyden çok çabuk sıkılıyorum ve tabiki en önemlisi yapmak zorunda olduğum ama istemediğim şeyler; ders çalışmak gibi. Aklımda kesinlikle çalışma isteği var ve kendimi motive etmeye çalışıyorum. Bak çalışmazsan okul uzayacak veya yaz okulunda işkence çekeceksin diye ama ne yaparsam yapayım dersin başına oturduktan max. 15 dk sonra inanılmaz derecede sıkılıyorum. Bazen çok gaza geliyorum ama yine dersin başına oturduktan max. 20 dk sonra sıkılıyorum. Sonra tabiki amaaan yarın sabah erken kalkar çalışırım diyorum ama gerisini biliyorsunuz . Müzik dinliyorum bu sorunu aşmak için ama müzik dinlerken de ders çalışamıyorum bu sefer. Enstrümental müzik dinlemeyi denedim ama yine ders çalışmak yerine kulağım müzikte oluyor. Normalde hiç takmayıp da derslerden kalmak sorun değil ama takıp da çalışamamak koyuyor insana . Bu konunun çözümünü bilen bir arkadaş çıkarsa ellerinden öperim

+∞

• quote:

Orijinalden alıntı: militanjoe

Kendini anormal sanmis
    cozum beynini yan yatir

Sen ne saçmalıon Allah aşkına ben sadece bende var demedim. Zaten sadece ben de olsaydı diğer insanların bu durum karşısında denedikleri şeyleri soramazdım.
  • odanı ya da çalıştığın yer her neresi ise boşalt.
    seni engelleyen her şeyi kaldır.
    o gün hangi derse çalışcaksan masan da o olsun.
    bilgisayarı zaten tamamen göz önünden kaldır.
  • ayrıca bahardan dolayı psikolojik olarak kendini adapte edememen normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

ayrıca bahardan dolayı psikolojik olarak kendini adapte edememen normal.

Ne yazıkki mevsimlik bir sorun yok. Ayrıca masam yok fakirim . Öğrenci evi malum...
  • Şunu dene çantadan hiç birşey çıkarma sadece öyle otur ama hiçbir şeyle uğraşma kafanı topla ama en önemli kısım rahat olman kendini hazır hissettiğin an kalemi defteri çıkar çalış ama hızlı davranmak yerine dersleri kavrayacak şekilde çalış

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

Burcun ikizlermi ?

ikizlerle alakası nedir bende de aynı sorun var ve burcum ikizler
  • mesela ortam değiştirmeyi dene . evde çalışacağına kütüphaneye falan git böyle herkesin ders çalıştığı bi yer falan denemekten zarar gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArifKSK

quote:

Burcun ikizlermi ?

birebir alakası yoktur tabikide
    tanıdığım bir çok ikizlerden burcundan genellikle yaptıkları bir işden oldukça sıkılırlar bi işi yarım bırakıp diğerine başlarlar konuyu açan kişide böyle yazınca ilk aklıma gelen bu oldu
  • quote:

quote:

quote:

Burcun ikizlermi ?

tanıdığım bir çok ikizlerden burcundan genellikle yaptıkları bir işden oldukça sıkılırlar bi işi yarım bırakıp diğerine başlarlar konuyu açan kişide böyle yazınca ilk aklıma gelen bu oldu

peki abi sağol ilgin için

• quote:

quote:

quote:

quote:

Burcun ikizlermi ?

peki abi sağol ilgin için

rica ederim görevimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkiye34BJK

Şunu dene çantadan hiç birşey çıkarma sadece öyle otur ama hiçbir şeyle uğraşma kafanı topla ama en önemli kısım rahat olman kendini hazır hissettiğin an kalemi defteri çıkar çalış ama hızlı davranmak yerine dersleri kavrayacak şekilde çalış

bağyan nasılsınız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pusulasız Adam

quote:

Şunu dene çantadan hiç birşey çıkarma sadece öyle otur ama hiçbir şeyle uğraşma kafanı topla ama en önemli kısım rahat olman kendini hazır hissettiğin an kalemi defteri çıkar çalış ama hızlı davranmak yerine dersleri kavrayacak şekilde çalış

nick-mesaj uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

quote:

Orijinalden alıntı: Pusulasız Adam

quote:

nick-mesaj uyumu

Aynen adam hatalı doğum sonucu beyin felçi geçirmiş ne dedigini bilmiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.