Şimdi Ara

'Bir Sonraki Call of Duty, Ghosts 2 Olacak' (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Videoya kahkaha attım
    Gerçekten o grafiklere bir de kasıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Kaçıncı COD oldu bu sayabilen var mı?

13. olacak bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadpool1239

Dalga geçtiğiniz Ghost Advanced Warfare ve Black Ops 3'e on takar üzerine toprak atar.En azından güzel senaryo ve akılda kalıcı karakterler vardı.Saçma sapan havalarda exo suitlerle zıplamıyorduk.

Aynen. MW1 efsanesinden sonra herkes MW2'yi begenmisti ama MW3'u elestirmisti. Halbuki MW2, MW1'in aynisiydi, MW3'te haritalar cok guzeldi. Ayni sekilde Ghost'u da kotuluyorlar ucup durmuyoruz en azindan dedigin gibi.

• Valbilken kullanıcısına yanıt
    Aferin.
  • boris234 B kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle açıkcası söylim ben öyle kolay kolay bir oyunu uzun saatler oynamam.eğerki bir oyunu böyle uzun saatler oynamışsam bence o oyun sanay eseridir net

Demişsinizki mw2de her 10 oyunda 1 nuke atıyorlardı inanın o nuke atanlar öyle 1,2 ay oynayıp nuke atmıyorlar en azından 9,10 ay uzun saatler oyunu oynayıp o şekilde nuke atmışlardır.bırakın da atsınlar yani

Tekrardan mw2 ile ghostu karşılaştıralım siz hiç ghostla mw2 nin silah seslerinin karşılaştırmasını izledinizmi ghost daki silah sesleri bildiğin boncuk tabancadan çıkan sesler gibidir.

İnanın mw2 singleden tutun multiye kadar silah seslerinden tutunda perklere killstreaklardan tutunda maplarına kadar herşeyiyle bir sanat eseridir bence

• Mw serisi en güzel oyunlardı
    niye mw4 yapmıyorlar anlaşılır gibi değil
  • ghost senaryosu güzeldi.. ghost 2 nin senaryosunu da oynarım muhtemelen
  • Yerde yürüdüğümüz sürece bence sorun yok...
  • Ghost gibi bir serinin heba edilmemesi açısındanzamana ihtiyacı var illa bf ile bir şeyler yarıştıracağım moduna girilmemeli her sene yeni bir cod olmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

BF5 1. dünya savaşıyla gelirse ghost most hikaye kalır . Alacaksın osmanlı askerini tak tak indireceksin gavuru

Öyle bir durumda Osmanlı kötü taraf olur hatta işgalci olarak bile gösterirler hele bir Çanakkale çıkarması yapar kahraman haçlı pardon "müttefik" ordusu artık tahmin bile edemiyorum...

Hic yoktan multi modunda oluruz :)

• Ghosts fena bir oyun değildi, yapımcıları aynı olduğu için doğal olarak aşırı derecede MW oyunlarına benziyordu, devamını da merakla bekliyordum bence geç bile kaldılar geçen sene BO3 yerine bunun çıkması lazımdı. BO3 hiç çıkmasa da olurdu.
  • Ghost'un senaryosuna laf atmış adam.Taş olursun be. Ayrıca Black Ops serisinde nasıl Zombie manyakları varsa Ghosts'u da sadece Extincion modu için alacak bir kitle var.
  • Her sene oyun mu çıkartılır be. MW zamanları hayranlığım vardı ama daha en sonuncu çıkan CoD oyunu nedir, nasıldır onu bile bilmiyorum. Bazı şeyler tadında bırakmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Modern war saçmalığı olarak gelecek yine galiba ikinci dünya savaşının tadı yok hiçbirinde

Seninle aynı düşüncedeyim o zevki vermiyor artık COD serisi lakin Battlefield 5 için söylenenler gerçek ise 1. Dünya savaşını tema alacakmış bu heyecanlandırıcı bir haber
  • Şaşırmadım ben de. Ghosts 2'den sonra yeni bir başlıkla yeni bir Call of Duty başlar. Sonra Advanced Warfare 2 çıkar, sonra Ghosts 3 falan filan öyle gider
  • COD, BF'a kafa tutmak istiyorsa 2.dünya savaşıyla geri gelsin. Ghosts 2 falan kurtarmaz. Ayrıca oynanış stilini değiştirsinler artık.
  • Bu seri iyice baydı. Yeni şeyler denemek lazım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Günümüz grafikleriyle bir Normandiya çıkarması bu garibi nasıl mutlu eder. Sonuna kadar Achtung Achtung 2.dünya savaşı...

bf nin çıkacak oyunu 1. dünya savaşınını kapsayacakmış.

normandiya çıkarması 2. dünya savaşında geçiyor
  • cod bitti
  • yeter artık çıkarmayın şu salak serileri bir oyunun aynısını 10 kere çıkartmaktan ne zevk alıyorlar anlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.