Şimdi Ara

'Bir Sonraki Call of Duty, Ghosts 2 Olacak'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •   
          Her sene olduğu gibi bu sene de Kasım ayında yeni bir Call of Duty bizleri bekliyor olacak ve Birleşik Krallık'taki oyun dergilerinden Games TM'in yazısına göre bu oyun Call of Duty: Ghosts 2 olacak. Özlediniz mi?

Dergide 2016'nın en çok beklenen yapımları arasında Ghosts 2'nin bulunması ortaya 3 adet mutlak seçenek bırakıyor. Ya Activision, dergi ile anlaşmaları sonucu Ghosts 2'nin ilk olarak buradan duyulmasını istedi, ya bilerek veya bilmeden sızdırıldı, ya da dergiye yanlış bilgi basıldı (Bu en düşük ihtimal). Sonuç olarak öyle ya da böyle, bu sene sonunda Call of Duty oyuncularını yeni bir Ghosts macerası bekliyor olacak büyük ihtimalle.

Aynı makalede Battlefield 5, Destiny 2 ve yeni bir Need for Speed oyunu da bulunuyor. Yani görünüşe bakılırsa bu yıl sonu baya yoğun geçecek. 

• Güzel bir sistemim olmadığı için beni ilgilendirmeyen haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modern war saçmalığı olarak gelecek yine galiba ikinci dünya savaşının tadı yok hiçbirinde

• merakla bekliyoruz umarım ilk oyundan daha iyi hikayesi olur.
  • Gelsin gelsin. Finalde yine Eminem girerse koltuga yapisir kalirim herhalde. Extincion moduna neler getirecekler acaba. =)

• Cod oynamayi en son mw3 te birakmistim fahis steam fiyatlarindan dolayi.

• neden bilmiyorum ama artık oyun haberleri beni heyecanlandırmıyor..
  • 1. Dünya savaşıyla BF5 bu maçı alır.
  • Dalga geçtiğiniz Ghost Advanced Warfare ve Black Ops 3'e on takar üzerine toprak atar.En azından güzel senaryo ve akılda kalıcı karakterler vardı.Saçma sapan havalarda exo suitlerle zıplamıyorduk.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • MW3 sonrası hiçbir serisini oynamadım.Pişman değilim.Ne zaman gelecek temasından vazgeçerler o zaman oynamaya devam ederim.

• Abi cidden cod oynayan akilli insan kaldi mi ya ? Ergen ps4 12 yas cocugu oyunu hepsi.En son cod 2 oynadim cod 4 bile begenmedim birdahada hic oynamadim

• cod black opstan sonra bitti

• BF5 1. dünya savaşıyla gelirse ghost most hikaye kalır . Alacaksın osmanlı askerini tak tak indireceksin gavuru

• Modern Warfare serisi bittikten sonra benim için Call of Duty'de bitti.

Zaten korsan oynuyordum orası ayrı mesele. Kısacası beni ilgilendirmeyen gelişme
  • Modern Warfare 3 ve Ghost sonrası çıkan oyunlar mal değneği salakça oyunlardi.. İşin kılıcı, gelecek teması demek Cod demek değildir.. Ghostdan sonra Black ops serisi hiç sarmadı ve oynamadımda zaten..

Bi sonrası oyunun Ghost olacağını tahmin etmiştim çünkü Oyunun sonu çok açık bi şekilde bitmişti.. 2. oyun daha güzel olacak eminim buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 29 Şubat 2016; 12:20:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod:Ghosts Cod oyunlarında çok mühim bir yer tutmaktaydı.Ghosts 2'nin devam oyun olarak seçilmesi seri için isabetli bir karar olmuştur.Nitekim Ghosts çıktığı zaman yakaladığı başarı ile bütün ödülleri süpürmüştür.Yeni oyununda aynı başarıyı yakalayacağından hiç şüpheniz olmasın arkadaşlar.

• Bu seriyi anca Cpt. Price kurtarır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala CoD oynayan kaldı mı ? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçıncı COD oldu bu sayabilen var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.