Şimdi Ara

Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
9
Favori
153.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oricim bu konuda tartısmıcam. Ben diyecegimi dedim. Sen de dedin. :)) Haklı olablrsn saygı duyuyorum. Bnm söylemek istediğim yerine gitti zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

Oricim bu konuda tartısmıcam. Ben diyecegimi dedim. Sen de dedin. :)) Haklı olablrsn saygı duyuyorum. Bnm söylemek istediğim yerine gitti zaten :)

:) Ben de saygı duyuyorum
    Öyle ya da böyle kim hatalı kim hatasız olursa olsun, hayat beter
  • quote:

kendinizin ne kadar güçlüklere direnebilcek kapasitede bir erkek oldugunuzu anlayın yeter

işinüz gücünüz güçlük çıkartmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

quote:

kendinizin ne kadar güçlüklere direnebilcek kapasitede bir erkek oldugunuzu anlayın yeter

hadi be ordan :D size göre marketten peynir almak bile güçlük. :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KKM

quote:

hadi be ordan :D size göre marketten peynir almak bile güçlük. :D

Ben marketten almıyorum ki peyniri başkalarından tırtıklıyorum

• Ben böyle işi ... :'( Gözlerine bakıyorum davranışlarına bakıyorum filan her neyse kesin beni seviyo diyorum sonra başka bir çocukla konuşuyo aha onu seviyo kesin felan diyorum moralim bozuluyo herkes farklı farklı şeyler yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: DüşünceEvrimi

Ben böyle işi ... :'( Gözlerine bakıyorum davranışlarına bakıyorum filan her neyse kesin beni seviyo diyorum sonra başka bir çocukla konuşuyo aha onu seviyo kesin felan diyorum moralim bozuluyo herkes farklı farklı şeyler yazmış

banada öle oluo aga
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Anlayamazsıııın ;)

Kızlar sevmeyi bilmiyor onun için anlayamaz

Yoo :)) Severiz biz de :) Anladıgınız kadarından daha cok severiz hemde. Ama bi an en ihtiyac duydugunuz o anda elini tutmazsınız yanında olacak erkekliği göstermezsiniz ya işte o yüzden göstermeyiz bir daha sevgimizi. kapımıza kırk kere gelseniz de bir kere yalnız bırakmışsınızdr. o yüzden ne kadar sevdiğimizi anlamaya calısmayın, kendinizin ne kadar güçlüklere direnebilcek kapasitede bir erkek oldugunuzu anlayın yeter. o zaman görürsünüz sevmiş mi sevmemiş mi.

içilir

• anlayamazsiniz, seviyomus gibi yapin
  • quote:

Orijinalden alıntı: *nameless*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Anlayamazsıııın ;)

Kızlar sevmeyi bilmiyor onun için anlayamaz

Yoo :)) Severiz biz de :) Anladıgınız kadarından daha cok severiz hemde. Ama bi an en ihtiyac duydugunuz o anda elini tutmazsınız yanında olacak erkekliği göstermezsiniz ya işte o yüzden göstermeyiz bir daha sevgimizi. kapımıza kırk kere gelseniz de bir kere yalnız bırakmışsınızdr. o yüzden ne kadar sevdiğimizi anlamaya calısmayın, kendinizin ne kadar güçlüklere direnebilcek kapasitede bir erkek oldugunuzu anlayın yeter. o zaman görürsünüz sevmiş mi sevmemiş mi.

içilir

içelim kuzum

• anlayıp da ne yapacaksınız
  • Of kizlar yuzunden hayattan sogudum :(
  • arkadaslar cok acil okulda bi kiz var daha oncede cikmistik fakar sonra ayrildik son zamanlarda opucuk fln gonderio bide gecen gun mac yaparken arkadas yere dustu kosup hemen revire goturduk o sirada benim sevdigim bu kizda revirdeymis her neyse revirden cikarken birlikte ciktik sonra kiz koluma girdi bayagi yuruduk revirdeyken bana opucuk gonderiodu sizce benden hoslaniyomudur cok acil cevapbekliorum
  • Abi resmen seviyo ya kız daha napsın
  • nasıl anlarsın biliyomusun , anlamsızca bişeyler yazıp karalıyosa o seni sevmiştir işte.. hemde sen anlamıycak kadar sevmiştir..
    işte o zaman anlam veremezsin.. kendine de ona da ..
  • ya kızla proje ödevi için numune falan getirdim kafetryada konuşmayı düşünüyorum bana bakarken gözlerini ara sıra kaçırıyor ve sürekli tebessüm halinde diğer erkeklerle öyle değil kızdan hoşlanmıyorum KIZI SEVİYORUM VE EVLENMEYİ PLANLIYORUM bi el atsanızda sevaba girseniz forumdaki ablalarım sizlerden yardım beklyorum bi KIZIN ruhunu en iyi BAŞKA bir kız anlar bilmem yanlışmıyım??
  • eee..cebime bakarım param varsa sever yoksa sevmez,.
  • anlayamazsin, bu kadar net, kizin resmen sana yazdigini dusunursun yaptigi jareketlerden yola cikarak sonra gider konusursun bir bakmisin friendzone yemissin... :) olay bidur..
  • gider sorarsın, bu kadar basit
  • ya arkadaşlar benim bi kız arkadaşım vardı 1 sene boyunca çıktık.kızı o kadar çok seviyordumki okulda bu kıza kötü konuşanları nerdeyse dövme seviyesine geldim.kız benim çocuklum aşkımdı.ama kız beni kendini üzdüğü üçin kaç defa uyardığım adamla çıkmaya başladı. şimdi sınıfta öyle çok fazla konuştuğum bir kız var.teklif etmekte biraz şüpheliyim.başıam tekrar aynı şeyler gelir diye korkuyorum. sizce ne yapayım ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.