Şimdi Ara

Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
9
Favori
153.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sNaP_21

bende bu soruya yanıt bulamadım yıllardır...hala düşünüyorum bu kız benden hoşanıyor mu diye?..
    (hep aynı kız hakkında düşünmüyorum tabii yıllardır)

Erkeklerin asırlar boyunca cevabını bulamadıkları soru işte bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Bana sürekli bakıyodum Senden hoşlanıyorum dedim olmaz ark. kalalım dedi bu ola 2 saat önce oldu

bana da aynısı oldu dedim arkadaş kalamam sevdiğim bir kişiyle... kötü mü yaptım acaba ?
  • Kızların genel yapıyısı, erkekleri de kız arkadşaları gibi görürler, gülümsediklerinde ya da konuştuklarında sakın sizden hoşlandığını falan düşünmeyin, bunu düşünen erkeklerin yüzde 90 gibisi olunca sonuç olarak "arkadaş kalalım , ben seni arkadaş olarak görüyorum " gibi sözler işitirler. Kızın size günaydın deyip gülümsemesi onun sizden hoşlandığı anlamına gelmez. Bunu normal bir medeni davranış gözüyle görürler. Kızların erkek olan arkadaşlarını yıllar sona arayıp seni özledim demesi de ondan hoşlandığı anlamına yine gelmez.
  • anlamanın tek yolu kendisine sormaktır...
  • Hort iyimiş
  • o kadar da sildim msjı ne kadar ceza alırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

Kızların genel yapıyısı, erkekleri de kız arkadşaları gibi görürler, gülümsediklerinde ya da konuştuklarında sakın sizden hoşlandığını falan düşünmeyin, bunu düşünen erkeklerin yüzde 90 gibisi olunca sonuç olarak "arkadaş kalalım , ben seni arkadaş olarak görüyorum " gibi sözler işitirler. Kızın size günaydın deyip gülümsemesi onun sizden hoşlandığı anlamına gelmez. Bunu normal bir medeni davranış gözüyle görürler. Kızların erkek olan arkadaşlarını yıllar sona arayıp seni özledim demesi de ondan hoşlandığı anlamına yine gelmez.

Bencede haklısın. Çok yakın davranıyorlar, özellikle gerçekten samimi ve sıcak bulduklarıyla. Ben hiç kimseyle çıkmıyorum ama okuldaki kızlara en yakın olan erkekte benim. Şimdi gidip birine teklif etsem arkadaş olarak görüyorum diyecek, haklıda. Ben bu yaşıma kadar kızlar hakkında bir şey öğrendiysem önce arkadaş olup sonra teklif etmeyeceksin, ilk dakkadan basacaksın teklifi abaza gibi. En geçerli yol bu. Ben şuana kadar hep önce arkadaş olup birbirimizi tanıyıp daha sonra teklif etme taraftarıydım, kesinlikle bu yol en geçersiz ve etkisiz yol dediğim gibi arkadaş olmadan direk teklif edeceksin. Örneğin; okulun ilk günü, taşındığınız sokaktaki ilk gününüz vb. ilk görüşte biraz bakıcaksın kızın gözünün içine gözgöze geleceksin sonra gidip teklif edeceksin yoksa arkadaş olarak görüyorlar.

• Kızlara güven olmaz abi 1haftadır hatunun tekiyle bakışıyouz kız nişanlı çıktı iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

Kızlara güven olmaz abi 1haftadır hatunun tekiyle bakışıyouz kız nişanlı çıktı iyimi

• verir bu en kesin sevme belirtisidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkümkızılelma

verir bu en kesin sevme belirtisidir

sen öyle mi yapıyorsun?
  • Anlamam, odunun tekiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökaLp.

quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

Kızlara güven olmaz abi 1haftadır hatunun tekiyle bakışıyouz kız nişanlı çıktı iyimi

• Konuyu tam okumadım ama sürekli seninle konuşmak ister, yalan atmaz ve sevdiğini hissettirir.
  • kızı tuvalete çekerim ve sabahlara kadar sevişiriz
  • Bi kızın seni sevip sevmediğini anlamak için onun gibi düşünebilmek gerekli bazen seninle bi konuşması sana bakışı senin yanında ki halleri aşıkken midene bi değişik ağrı sağlanır kalbin çok hızlı atar beynin hep meşguldur yha işte kız da yanındayken bu hallere giriyorsa sen yokken normalse işte o kız seni seviyor demektir ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankayac

quote:

Orjinalden alıntı: mâlênâ

Yapılan araştırmalarda bir kız hoşlandığı birini görünce hafif toparlanma çabasına girermiş. Şöle saçını falan düzeltirmiş,gözünü hafif hafif kaçırırmış,yüzünü vs. düzeltirmiş. Bunlar varsa hoşlanıyordur. Hoşlanıyorsa senden elektrik almış ve sevebilir anlamına geliyormuş

katılıyorum ama şöylede bişe var.daha sonra fazla yakınlaşma olduğu zaman bu hisler azalıyo sanki yaw

Evet yaw azalıyor yakınlaştıkça

• bütün kızlar ilişki başlamadan önce farklıdır, o yüzden şöyle yaparsa seviyordur demek bence yanlıştır.
    ilişki başladıktan sonra hepsi aynıdır ama, aynı sözler, aynı beklentiler
  • Ya abiler acil yardımınıza ihtiyacım var. Ben daha bu hafta okula yeni başladım. Bir kız var çok güzel bana bayağı yaklaşıyor yani elini değdirmeler yaslanmalar konuşmalar el uzatmalar falan. Sizce durum nedir? Lütfen yorumlarınızı bekliyorum...
  • Arkadaşlar kadınlar sizi anlar anlamak istedigi gibide anlamasınıda bilir lakin erkek hiç bir zaman kadının düşüncelerini anlayamaz.anlayan kişi ise kadın anlamasını istedigi için anlar.sizi yönlendirir yada aklınız karışık şekilde ortada bırakır.Kadınları anlayamadıgınız için kafanız karışır ve ne yapacagınızı şaşırırsınız.kadınlarla yapacagınız herşey süprizdir.siz kendi futbolunuzu oyununuzu oynayın elinde sonra gol atacaksınız.Eger kadını anlamaya çalışmak gibi zaman kaybederseniz golü 90 lardan yersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.